Şimdi Ara

PS4 25+ Oyuncu Kulübü (5.Yıl) (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.234
Cevap
23
Favori
170.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: munchies

quote:

Orijinalden alıntı: blancbec

Cuma gunu finallerim bittigi icin sabaha kadar bf4 e varim

Ben varım sıkıntı yok

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alinti: kaanksml

quote:

Orijinalden alinti: blancbec

Cuma gunu finallerim bittigi icin sabaha kadar bf4 e varim

Ben varim sikinti yok

nasipse bende online kalabilirim cume gecesi ilerleyen saatlere kadar @blancbec

• Arkadaslar teknik servisle görüştüm bende 2 gunde 6 kere kendini kapatan cihaz onda 4 günlük test süresince hic hata vermemiş adam 6-7 saat aralıksız oyun oynadım ben bunda sıfır arıza diyor aynı cihazım geri geliyor...bende niye hata verdi anlamak mumkun degil umarım tekrarlamaz ama tadım da kaçmadı desem yalan olur...

Hepiniz icin tek dileğim asla arıza vermesin cihazınız verirse de ilk 1 ay icinde havaya falan uçsun ki değiştirebilin hemen.....

Yarin ya da cuma geri almış olurum ama bi tat kaçıkligi geldi bir kere...hayırlısı bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreocer

Arkadaslar teknik servisle görüştüm bende 2 gunde 6 kere kendini kapatan cihaz onda 4 günlük test süresince hic hata vermemiş adam 6-7 saat aralıksız oyun oynadım ben bunda sıfır arıza diyor aynı cihazım geri geliyor...bende niye hata verdi anlamak mumkun degil umarım tekrarlamaz ama tadım da kaçmadı desem yalan olur...

Hepiniz icin tek dileğim asla arıza vermesin cihazınız verirse de ilk 1 ay icinde havaya falan uçsun ki değiştirebilin hemen.....

Yarin ya da cuma geri almış olurum ama bi tat kaçıkligi geldi bir kere...hayırlısı bakalım

priz + hdmi 'ı farklı yerlerde denemişmiydin? belki onlarda problem var
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreocer

Arkadaslar teknik servisle görüştüm bende 2 gunde 6 kere kendini kapatan cihaz onda 4 günlük test süresince hic hata vermemiş adam 6-7 saat aralıksız oyun oynadım ben bunda sıfır arıza diyor aynı cihazım geri geliyor...bende niye hata verdi anlamak mumkun degil umarım tekrarlamaz ama tadım da kaçmadı desem yalan olur...

emre adam senin yapmadığın ne yapmış? HDMI aynı mı? güç kablosu aynı mı? sen evde ps4 ile sorun yaşadığın hdmi dan, tv üzerindekinden bahsediyorum, başka bir alet taksana bir abi. digiturk u falan tv de ps4 ü taktığın yere taksana bir bakalım. inşaallah tekrarlamaz hocam ya. tahmin edebiliyorum sıkıntını, sürekli acaba ne zaman yapıcak aynı şeyi diye bekler insan, paranoyak eder adamı

• konuşantahta kullanıcısına yanıt
    Doğru diyor.. Ben hala her cd değiştirdiğimde ya okumazsa diye meraklanıyorum.
  • PS4 25+ Oyuncu Kulübü (5.Yıl)

Turtle Beach PlayStation 4'e özel bir kulaklık seti hazırladığını duyurdu. Set bu yaz görücüye çıkacak.
  • gelen PM e cevaben yazıyorum;

anladığım kadarıyla, şu anda yaptığımız lig karma ülke takımlarından, bir sonraki lig bir ülke liginden olacak. bence süper olmuş :) sadece şampiyon seçicek takımını, geri kalan rastgele :D ben çok beğendim hacı. kötü takım gelince morali bozulan olacaktır ama napalım :) tuttum ben bu işi

@psychocake
  • quote:

Orijinalden alıntı: konuşantahta

gelen PM e cevaben yazıyorum;

anladığım kadarıyla, şu anda yaptığımız lig karma ülke takımlarından, bir sonraki lig bir ülke liginden olacak. bence süper olmuş :) sadece şampiyon seçicek takımını, geri kalan rastgele :D ben çok beğendim hacı. kötü takım gelince morali bozulan olacaktır ama napalım :) tuttum ben bu işi

@psychocake

Biraz yola taş koyma oldu ama burada düşman veya rakip değil arkadaşız. İlk üç'e hediye verilmez ise olmazdı ki sabahtan beri hiç iş yapmadım bunun hakkında düşünüyordum ( ne yapsakta ligi ateşlesek ). Takım seçme olayı bambaşka bir olay, şimdi herkes aynı seviye değil ilk üçten sonra yukarıdan vermeye başlarsan takımları lig sonuncusuna gene kötü takım kalacak ve şampiyonluk için işi çok çok daha zorlaşacak. Takımları en alttan vermeye başlarsan da bu sefer maçlarını kazanan kişiler hak ettiğini alamayacak. En güzeli bu şekilde oldu. Eline kötü takım gelen kişi bence bu konuya üzülmemeli. Ligin heyecanı için gerçekten gerekli birşey. ( TFF'yi git gide daha iyi anlamaya başlıyorum )

Velasıl bence de çok güzel oldu. Özellikle ilk üç'e girmek için baya bir çekişme olacak gibime geliyor

Edit: Bana daha önce keşke tek ligten yapsak gibi isteklerde bulunan arkadaşlarında istekleri de yerine gelmiş oldu.. Tabiki bu şekilde o da ayrı bir güzel oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psychocake -- 8 Ocak 2014; 14:05:33 >

• Ligle ilgili PM'ye hitaben ;çok futbol oynamayan biri olarak her türlü varım Arda'nın tarafsız dağılımlarını destekliyorum,ne çıkarsa bahtımıza topa iyi abanan kazansın .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkdogan -- 8 Ocak 2014; 14:06:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormoffdarkness

Ligle ilgili PM'ye hitaben ;çok futbol oynamayan biri olarak her türlü varım Arda'nın tarafsız dağılımlarını destekliyorum,ne çıkarsa bahtımıza topa iyi abanan kazansın .
    />

Çok saol Karmaya inanan biri olarak hile hurda dan uzak duruyorum her zaman, o konuda kafanızda soru işaretleri kalmasın

• quote:

Ligle ilgili PM'ye hitaben ;çok futbol oynamayan biri olarak her türlü varım Arda'nın tarafsız dağılımlarını destekliyorum,ne çıkarsa bahtımıza topa iyi abanan kazansın .
    />

Doğanım çok futbol oynamayan biri olarak artık çok futbol oynayacaksın :D

• Öyle görünüyor,online da fenaa olacak gibi kapışmalar ,şimdiden sabırsızlanıyorum yaklaşık 1 hafta kaldı konsolum gelmesine .
  • quote:

Öyle görünüyor,online da fenaa olacak gibi kapışmalar ,şimdiden sabırsızlanıyorum yaklaşık 1 hafta kaldı konsolum gelmesine .

hayırlısı kardeşim :D sayılı gün çabuk geçer ne diyim
  • quote:

quote:

Öyle görünüyor,online da fenaa olacak gibi kapışmalar ,şimdiden sabırsızlanıyorum yaklaşık 1 hafta kaldı konsolum gelmesine .

Sıkma canını kardo bugün yarın elinde cihaz zaten yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin. Daha alamamış olanlar var.

• ps4 u 13 aralıkta almıştım bende anca yazabildim psn:canelka
  • quote:

quote:

Bu günler geçmez be kardeş

• Lig için fikirleri destekliyorum.

Cuma günü eğer eve kendimi erken atabilirsem etkinliğe katılabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • süper düşünmüssün , en adili böyle olurgibi gerçekten. ama bence takım seçmekten daha güzel bi hediye ligi seçmek o nedenle birinci olan ligi seçsin veya böle kalırsa ben ikinciliğe oynarım valla (zaten birincilik yalan çaktırmayın bkz. @konuşantahta )
  • Lig kuralları çok iyi olmuş eline sağlık bence bu haftasonu başlayalım bro beklemeyelim pazartesiyi falan go go go!!
  • bu arada don't starve denedim hoş bi oyun olmuş , kalkamadım başından bitircem diye
  • 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.