Şimdi Ara

PS4 25+ Oyuncu Kulübü (5.Yıl) (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.234
Cevap
23
Favori
170.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: psychocake

quote:

Orijinalden alıntı: sarhosbulasikteli

quote:

Orijinalden alıntı: ErrayN

quote:

Orijinalden alıntı: sarhosbulasikteli

Trine Alan yok mu arkadaşlar. Puzze platform tarzında çok güzel bir oyun. Beraber oynaması da acaip zevkli alan olursa akşamları oynayabiliriz. Puzzle platform seviyorsanız kaçırmayın bence.

çok güzel görünüyor, severim bu tarz oyunları. renkleri, çizgisi mükemmel. tr psn fiyatı nedir acaba?

Salakça ama TR psn de yok. Bende bir de US psn var oradan aldım
    http://us.playstation.com/ps4/games/trine-2-complete-story-ps4.html adresinden inceleyebilirsiniz.
    20$ fiyatı. Dediğim gibi bu türe biraz ilginiz varsa acaip güzel oyun. Görsel şölen resmen yağlı boya tablo içerisinde oyun oynuyor gibisiniz.
    Bu arada oyun Full HD 1080p / 60 fps

TR psn'de var abi 45 lira. Kardeşimle oynamak için alıcam mutlaka

Zaten iki kişi oynayınca çok daha zevkli. Bulmacaları çözme şekli bile eğlenceli hale geliyor :)

• Biri beni durdursun!
    PS4 25+ Oyuncu Kulübü (5.Yıl)
  • quote:

Biri beni durdursun!

Maşaallah kardeşime bende öldürme ölmeden 1 fazla ise başarılı sayıyorum kendimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: konuşantahta

quote:

Biri beni durdursun!

Maşaallah kardeşime bende öldürme ölmeden 1 fazla ise başarılı sayıyorum kendimi

Ben ikisi eşit olduğu zaman başarılı sayıyorum kendimi

• quote:

Orijinalden alıntı: kaanksml

quote:

Orijinalden alıntı: konuşantahta

quote:

Biri beni durdursun!

Ben ikisi eşit olduğu zaman başarılı sayıyorum kendimi

ben yazıcaktımda saykoyu şımartmıyım dedim

• PC'den sonra bende BF4 de adam vurursam iyi oynadım diyorum. Hala alışamadım arkadaş :(
    Single'da en zor da sorunsuz oynuyorum ama Multiye girince sudan çıkmış balık misali kalıyorum.
    Daha çok pratik yapmam lazım çok :)
  • Şimdi kusura bakmayın, saçma sapan pmler falan gelmeye başladı onun için isim falan vermeden ufak bir iki şey yazacağım.

Bu gurubun, dinle, mezheple, gelir gurubuyla, cinsiyetle, siyasi görüş vb. hiçbir şeyle alakası yoktur. Evet 25 yaş altını almıyoruz, kusura bakmayın...

Bunun haricinde, ister ayda 10 bin dolar kazan ister asgari ücret ile geçin. İster solcu ol, ister sağcı... Ne olursan ol ama uy buraya arkadaş. Amaç kim olduğun değil kafası güzel insanlarla birlikte zaman geçirmek...

Mecbur değilsin tabi ki sürekli bir şeyler yazmaya, sürekli katılım yapmaya, ama 10 günde bir gelip turnuva var mı? veya şunu bunu yapan var mı diye yazmakta olmuyor maalesef.

Gel, tanış, kaynaş... sarmadı mı söyle... Öyle dursun bir köşede diye de kimsenin hakkını gasp edemezsiniz.

Ve evet 25 yaş kıstası mevcut.. Birde kusura bakmayın ''Bni ndn almyrsnz '' gibileri 40 yaşında olsa bile almıyoruz. Lütfen uzatmayın...

• Ben çok uzun zamandır PC'de ve uzun zamandır konsolda FPS oynuyorum. Sadece alışkanlık bu. Tabi insan seviniyor bir haritayı domine ettiğinde ama kısa zamanda alışacağınıza eminim ki kaan hiçte kötü oynamıyor şimdi gömmesin kendini, daha dürbünü açılmamış silahı kimse kullanamıyor düzgün birşekilde zaten..
  • Bizim grubun kafasını anlatan yegane gif budur hacılar..

Adamsın Psychocake
  • lecturer kullanıcısına yanıt
    Ahahahhaha yarıldım

Edit: Senin hiç sesin soluğun çıkmıyor bu arada. Ne zaman geliyor Ps4? varmı bir gelişme falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psychocake -- 30 Aralık 2013; 15:02:42 >
  • Aynen daha silahlar açylmady bir de haritalary ezberlemek lazym önce :)
    Eldeki oyunlar bitince zaten dönüp dola?yp BF4 mutiye kalaca?yz yeni oyunlar çykana kadar :)
    Bu arada access creed black flag hemen bitmesin diye her ta?yn altyna bakyp her deli?e girerek oynuyorum yoksa ko?tur ko?tur oyun dayanmaz.
  • psychocake kullanıcısına yanıt
    Ocak stoğundan kapcam bir tane pusudayım çaktırma
  • quote:

Şimdi kusura bakmayın, saçma sapan pmler falan gelmeye başladı onun için isim falan vermeden ufak bir iki şey yazacağım.

Bu gurubun, dinle, mezheple, gelir gurubuyla, cinsiyetle, siyasi görüş vb. hiçbir şeyle alakası yoktur. Evet 25 yaş altını almıyoruz, kusura bakmayın...

Bunun haricinde, ister ayda 10 bin dolar kazan ister asgari ücret ile geçin. İster solcu ol, ister sağcı... Ne olursan ol ama uy buraya arkadaş. Amaç kim olduğun değil kafası güzel insanlarla birlikte zaman geçirmek...

Mecbur değilsin tabi ki sürekli bir şeyler yazmaya, sürekli katılım yapmaya, ama 10 günde bir gelip turnuva var mı? veya şunu bunu yapan var mı diye yazmakta olmuyor maalesef.

Gel, tanış, kaynaş... sarmadı mı söyle... Öyle dursun bir köşede diye de kimsenin hakkını gasp edemezsiniz.

Ve evet 25 yaş kıstası mevcut.. Birde kusura bakmayın ''Bni ndn almyrsnz '' gibileri 40 yaşında olsa bile almıyoruz. Lütfen uzatmayın...

Tahmin edebiliyorum sen sallama birader çok bozulan varsa kimseyi burda zorla falan tutmuyoruz gelip eğlenen durur eğlenmeyen gider bu kadar basit

• psychocake kullanıcısına yanıt
    Nerdeyse bir yıldır küfür çıkmıyor ağzımdan, bugün bf4 te resmen sövdüm dedim oğlum oyun bu napıyosun. İnsan hırs yapıyor ondan şeyettim yoksa elbet alışıcaz

Edit.Yeni grup kursunlar aga benden fikir onlara. Buraya üye olmayanların ps4 lerini geri almıyorlar, başka bir oluşum yapıp orda buluşsunlar ps4 sahibi diğer insanlarla . Yoksa gürültü yapanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konuşantahta -- 30 Aralık 2013; 15:14:06 >
  • Aman yanlış anlaşılmasın, Burada olupta bozulan veya bir şey diyen yok, Girmek isteyip alınmayan, buna bozulan ve burada yazdıklarımızı saçma bir şekilde çarpıtanlar var. Onlar için yazdım
  • Bu da gruba illegal yollardan girmeye çalışırken yakalanan forum insanı..

• quote:

Selam millet. Ps4' üme yılbaşı hediyesi almayı planlıyorum ( ). Yarın akşam yemeğe çıkıyoruz orada vericem. Sizce bu cihazlar çalışır mı?

Hediye 1 yada Hediye 2

Bu kulüpten değilim hocam ama 2.sini al derim Kullanımı daha rahattır. Gelecekte 10 lira fazla vermedin diye mutsuz olma

• quote:

Orijinalden alıntı: Chromosty

quote:

Selam millet. Ps4' üme yılbaşı hediyesi almayı planlıyorum ( ). Yarın akşam yemeğe çıkıyoruz orada vericem. Sizce bu cihazlar çalışır mı?

Hediye 1 yada Hediye 2

Bu kulüpten değilim hocam ama 2.sini al derim Kullanımı daha rahattır. Gelecekte 10 lira fazla vermedin diye mutsuz olma

Haklısın, Ufak olan çok rahatsız gözüküyor. Ay başı alıcam bir tane umarım problem çıkmaz ps4'e tanıtma konusunda

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Chromosty

quote:

Hediye 1 yada Hediye 2

Haklısın, Ufak olan çok rahatsız gözüküyor. Ay başı alıcam bir tane umarım problem çıkmaz ps4'e tanıtma konusunda

Çıkartmaz hocam bence. Şimdiden hayırlı olsun

• Size nostalji yaptırayım az :P
    Infamous festival of blood aldım 5usd bu sırada vaktim geçsin biraz diye nasıl acaba guzel mi var mi oynayanınız?

• 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.