Şimdi Ara

PS3de Xbox360 gamepad i kullanmak ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
2.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Firenze

quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

ps3 gamepadinin en buyuk sorunu sol analog hangi sivri zekali o analogu oraya koymus acaba

Hiç hayatında PS2'de oyun oynadın mı ?

Ben de iki konsol da var.Bence Dualshock 3 hiç de fena değil.Tek sorun L2 ve R2

DS3 ile SİXAXİS arasında ne fark var? tek bildiğim vibrasyon farkı

• quote:

Orijinalden alıntı: YodaTheMaster

quote:

quote:

ps3 gamepadinin en buyuk sorunu sol analog hangi sivri zekali o analogu oraya koymus acaba

Daha ağır.Sixaxis bildiğin oyuncak gibi.

• terletmeyen siyah silikon kaplamayı tavsiye derim herkese. DS3 tam elinize oturuyor hem terlemiyor hem de yeni ve temiz kalıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: previlla

terletmeyen siyah silikon kaplamayı tavsiye derim herkese. DS3 tam elinize oturuyor hem terlemiyor hem de yeni ve temiz kalıyor

siyah silikon kaplamayı nerden bulacaz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

PS3de Xbox360 gamepad i kullanmak ?

gözünü seviyim şu asalete bak kim deimiş xbox unki daha rahat diye dualshock herzaman 1 numara sony yaparsa en iyisini yapar

• denemeden konuşmayın.2,5 yıl ps3 oynadım.sarı ışık korkusundan mecburen makineyi çıkardım.2. el ps3 parasından ucuza sıfır xbox 360 alabildim şansıma. ondan önce zaten kablolu kolunu pc de kullanıyordum. kesinlikle street fighter gibi hızlı olunması gereken dövüş oyunları hariç ds3 den çok daha rahat bir konsol.elini terletmiyor ve ağrıtmıyor.şu anda kablolu kolu hem pc de gamepad, hem de xbox 360 da 2. kol olarak kullanıyorum yalnız 3-4 saat rt ye basılı kalınca işaret parmağınızda biraz ağrı oluşuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iscanthere

denemeden konuşmayın.2,5 yıl ps3 oynadım.sarı ışık korkusundan mecburen makineyi çıkardım.2. el ps3 parasından ucuza sıfır xbox 360 alabildim şansıma. ondan önce zaten kablolu kolunu pc de kullanıyordum. kesinlikle street fighter gibi hızlı olunması gereken dövüş oyunları hariç ds3 den çok daha rahat bir konsol.elini terletmiyor ve ağrıtmıyor.şu anda kablolu kolu hem pc de gamepad, hem de xbox 360 da 2. kol olarak kullanıyorum yalnız 3-4 saat rt ye basılı kalınca işaret parmağınızda biraz ağrı oluşuyor.

hocam sarı ışık korkusundan ps3ü sattın da 3k korkusunu nasıl yendin ona göre bi tane de ben alayım

• hocam kullanılmış alacaktım ama almışken düzgününü alayım diye sıfır 20 kasım 2009 üretimli en son revizyon jasper arcade aldım 390tl ye dolar yükselmeden fw siz ve kargo dahil.orjinal kullanıyorum. bu paraya alınmaz mıydı sence? ya da o paraya TR de sıfır ps3 alınabilir miydi?
  • sarı ışıktan korkup hata ışık ustasından konsol almak oda güzel
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: YodaTheMaster

quote:

quote:

Daha ağır.Sixaxis bildiğin oyuncak gibi.

DualShock 3'ün Sixaxis'ten tek farkı titreşim olması. DS3'ün daha ağır olmasının sebebi de içindeki titreşim motorlarından zaten.
    DS3'te bence de analoglarda ve ele oturmasında bir sorun yok ama L2-R2 daha kullanışlı olabilir aslında, bazen el terleyince insanın eli kayıyor L2-R2'den. Xbox'taki gibi olsaymış keşke L2-R2 tuşları ama çok sorun edilecek bir durum da değil açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maximum_Carnage -- 14 Mart 2010; 12:37:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 355GTS

sarı ışıktan korkup hata ışık ustasından konsol almak oda güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: arjantin

şöyle bi ürün var, özellikle iki mesajından birisi x360'ın joypad ps3'ün joypadden iyi diyen çocuğun görmesini isterdim. ps3 için alabilirsin hocam

Bu ürün nerede vardır acaba Ankara içinde buna benzer bişey almayı düşünüyorum.
  • quote:

• bende kahramanda elime almıştım x360 kolunu cidden çok rahat geliyo insana özellikle o sol analog
  • 2 side guzel 2 side kullanisli
  • İkisinin farklı oyun türlerine göre artıları var bence. Biri iyi biri kötü demek haksızlık olur.
  • Kablosuz olarak imkansız gibi birşey. İkisininde kasasıyla iletişim türü farklı. PS3 ünkü daha sağlam olduğu söylenmiştir (fanboyluk değil nette izlediğim inceleme videosunda gördüm). Etraftaki kablosuz ağlardan PS3 gamepadının etkilenmediğini, xboxunkininse etkilendiğini duymuştum. Buda farklı şekilde veri aktarımı olduğunun kanıtı. Ama kablolu olarak mümkündür.
  • Çoğu kişi DS3 e yüklenmiş Ergonomik olarak Xbox controller daha iyi olabilir ama o anologlara laf ettirmem. DS3 ün anologlarının xbox ınkine göre daha hassas ve hareket kabiliyeti açısından daha iyi olduğunu bu işlerle ilgili olanlar iyi bilirler. Ayrıca Ds3 gerçekten çok sağlam.

İlla xbox kolu olsun diyosan şu ürünü değerlendirebilirsin.
    http://www.shopto.net/PS3/ACCESSORIES/PS3CA10-CODMW2%20Wireless%20GamePad%20For%20PS3%20WHITE.html
    Stok ta yok ama ön sipariş alııyorlar galiba.

• Ya şu SONY Gamepad gibisi var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NECO ksk

quote:

gözünü seviyim şu asalete bak kim deimiş xbox unki daha rahat diye dualshock herzaman 1 numara sony yaparsa en iyisini yapar
    fanboy

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.