Şimdi Ara

PS3de Xbox360 gamepad i kullanmak ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
2.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Böyle birşey mümkün müdür arkadaşlar ? Bugün mediamarkt'a gittim Xbox standı vardı gamepadi elime aldığımda Dualshocktan daha rahat geldi elime tam oturdu baya hoşuma gitti tutuşu falan. Acaba Xbox gamepad i alsam Ps3 te kullanabilir miyim?

• Hiç ama hiç zannetmiyorum.
  • Tam bir şey söyleyemem ama bence olmaz yani microsoft sonynin ürettiği bir cihaza kenid ürününü destekletmez bence, işlevleri farklı bir defa tuşları farklı ps3ün böyle bir şeyi dsteklemsi imkansız bence.
  • Her hangi bir aparatla falan olmaz mı acaba ?
  •  PS3de Xbox360 gamepad i kullanmak ?

Tabiki Kullanabilrsin Fakat Şu Aparatı Kullanarak...

Link burdahttp://xcm.cc/xcm_cross_battle_adapter.htm
  • Müthiş olurdu ama sanıyorum bu aparat aşırı pahalı. Gamepad' inde kablolu olması gerekiyor anladığım kadarıyla.
    Ama harika olurdu gerçekten. Dövüş ve futbol oyunları haricinde Xbox 360 gamepad' i DS3' e oranla çok daha kullanışlı.
  • Bu aparatı Ankara'da bulabilir miyim acaba ? Gerçektende gamepad olarak Xbox'ınki daha bi konforlu ve kullanışlı geldi bana DS3 e göre.
  • mümkündür evet kabloyla oynamak sart ve 76 dolar yani para bolsa almakta hıc bı sakınca yok...

bnm anlayamadıgım neredeyse tum ps3 kullanıcıları xbo360 joypedini begenırken ele oturusu kullanısı vss neden halen sony bir yenılemeye gıtmıyor..

http://cgi.ebay.com/XCM-Cross-Battle-Adapter-2-0-Sony-PS3-Xbox-360-NEW-/250520672948

• quote:

Orijinalden alıntı: Lostfan

Bu aparatı Ankara'da bulabilir miyim acaba ? Gerçektende gamepad olarak Xbox'ınki daha bi konforlu ve kullanışlı geldi bana DS3 e göre.

Evet Hele 2 Sene X360 Kullandıktan Sonra Dualshock 3 E Alışmak İşkence Gibi Geliyor İnsana Ama Sonunda Oluyor...

Ama Dediğin Gibi X360 ın Gamepad i Çok Daha Rahat Kullanışlı ve Daha Çok Ele Oturuyor..
  • logitech in bir gamepad i vardı ps3 için aynı xbox kolu gibi kontorland da olabilir tam hatırlamıyorum daha önce çok açıldı bu konu.biraz ara bulursun ayrıca nasıl bir el var sizde anlamadım gamepadi neden sevmiyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren35fb

logitech in bir gamepad i vardı ps3 için aynı xbox kolu gibi kontorland da olabilir tam hatırlamıyorum daha önce çok açıldı bu konu.biraz ara bulursun ayrıca nasıl bir el var sizde anlamadım gamepadi neden sevmiyorsunuz

Hayırya cidden Xbox ın Gamepad i Çok çok daha rahat gidip 2 dk oynadığında bile rahatça anlayabilirsin bunu ....

Bu arada O Logitech in Gamepad ini kullanan kişiler çok rahatsız vs. olduğunu söylemişlerdi galiba.. en son forumda gördüğümde..

• quote:

Orijinalden alıntı: kucuk

quote:

logitech in bir gamepad i vardı ps3 için aynı xbox kolu gibi kontorland da olabilir tam hatırlamıyorum daha önce çok açıldı bu konu.biraz ara bulursun ayrıca nasıl bir el var sizde anlamadım gamepadi neden sevmiyorsunuz

Hayırya cidden Xbox ın Gamepad i Çok çok daha rahat gidip 2 dk oynadığında bile rahatça anlayabilirsin bunu ....

Bu arada O Logitech in Gamepad ini kullanan kişiler çok rahatsız vs. olduğunu söylemişlerdi galiba.. en son forumda gördüğümde..

yok rahat ona sözüm yok 2 xbox eskittik 3 ayda :) eskittik diyosam 3k anla sen.ama ds3te yabana atılmaz.logitech hakkında haklı olabilirsin sadece resmini gördüm

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kucuk

quote:

yok rahat ona sözüm yok 2 xbox eskittik 3 ayda :) eskittik diyosam 3k anla sen.ama ds3te yabana atılmaz.logitech hakkında haklı olabilirsin sadece resmini gördüm

xbox 360 eskitmissin zephyr boardmu falcon mu jaspermıydı

3klı xbox360 elite jaspere rastlamadım oyuzden hazır sen solemısken sorayım dedım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 13 Mart 2010; 21:48:24 >

• ilk çıkanlardandı yaw 2.5 sene önce 2 tane almıstık 1 ay arayla 2side 3k gördü
  •  PS3de Xbox360 gamepad i kullanmak ?

• şöyle bi ürün var, özellikle iki mesajından birisi x360'ın joypad ps3'ün joypadden iyi diyen çocuğun görmesini isterdim. ps3 için alabilirsin hocam

PS3de Xbox360 gamepad i kullanmak ?
  • orjinalin verdiği oyun performansını hiçbir şey veremez xboxta xbox, ps3te ps3 joypadi kullanacaksın arkadaş
  • ps3 gamepadinin en buyuk sorunu sol analog hangi sivri zekali o analogu oraya koymus acaba
  • Ben kablolu olanını pc için almak istiyorum da acaba her oyunla uyumlu çalışıyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

ps3 gamepadinin en buyuk sorunu sol analog hangi sivri zekali o analogu oraya koymus acaba

Hiç hayatında PS2'de oyun oynadın mı ?

Ben de iki konsol da var.Bence Dualshock 3 hiç de fena değil.Tek sorun L2 ve R2
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.