Şimdi Ara

PS3,XBOX,NİNTENDO Wİİ hangisini almalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar birisini alıcam hangisini tavsiye edersiniz?Ben anlamıyorum bu işlerden...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vaynett -- 11 Nisan 2009; 23:35:31 >

• nintendo wii
  • orjınal oyun alacakkadar zenginsen ps3 degilsen xbox all ps3 kopya cd oynatmıyor hala kırılamadı diye biliyorum
  • paran bolsa ps3 yoksa xbox
  • quote:

Orjinalden alıntı: woop

nintendo wii

nedenini de yazarsan memnun olurum dostum çünkü bunlar hakkında en ufak bi bilgim yok...
    lcd tv ile birlikte kullnacağım max 700 ytl bütçe
  • Bende bilmek istiyorum.Bu konularda hiç bişi anlamam.İleride Ps3 almayı düşünüyorum.Full HD LCD Tv de oynamak istiyorum.En iyi Görüntü kalitesi veren hangisi??
  • quote:

Orjinalden alıntı: oxata

orjınal oyun alacakkadar zenginsen ps3 degilsen xbox all ps3 kopya cd oynatmıyor hala kırılamadı diye biliyorum

yok bee o kadar zengin değilim

param yok ama gururum var

neyse şaka bi yana oyun işini takas felan bi şekilde hallederiz oyun dışında bu üç makineden hangisini tavsiye edersiniz vesiyon felan da önemli sanırım
  • Uzun saatler oynarım diyorsanız; Ps3
    Günde 1-2 saat oynar bırakırım diyorsanız; Xbox360
    Spor oyunlarını ve daha çok eğlenceye yönelik oyunlar istiyorsanız; Wii
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gny*

Uzun saatler oynarım diyorsanız; Ps3
    Günde 1-2 saat oynar bırakırım diyorsanız; Xbox360
    Spor oyunlarını ve daha çok eğlenceye yönelik oyunlar istiyorsanız; Wii

Arkadaş son sözü söylemiş:)

Bana kalırsa ps3
  • Bence ps3 al.Popülaritesi diğerlerine oranla yüksek.Sırf gt5 için alınır yaw
  • 3 kırmızıyla uğraşamam diyorsanız PS3.
    Orijinal oyuna verecek param yok diyorsanız X360.
    İkisini birden diyorsanız hiçbiri.
  • Paran bolsa PS3 ,
    değilse XboX 360
  • Bende xbox hariç konsolların hepsi var. Wii'yi geri vermeyi düsünüyorum. Yaklasık 15 kadar da oyun almıstım. Berbat bi konsol.

Ps3 en mantıklısı bence. Ama oyunları 120-210 arası degisiyo. Cok kazık anlıcan. 40 gb ps3 740 ytl. 80 gb ps3 1000 ytl su anda. 40 gb lık olanı kacırma bence bi iki tane de oyun alırsın daha sonra 20 ytl ye degistirip degistirp oynarsın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: knotaqram34

Bende xbox hariç konsolların hepsi var. Wii'yi geri vermeyi düsünüyorum. Yaklasık 15 kadar da oyun almıstım. Berbat bi konsol.

Ps3 en mantıklısı bence. Ama oyunları 120-210 arası degisiyo. Cok kazık anlıcan. 40 gb ps3 740 ytl. 80 gb ps3 1000 ytl su anda. 40 gb lık olanı kacırma bence bi iki tane de oyun alırsın daha sonra 20 ytl ye degistirip degistirp oynarsın.

hocam ben büyük bi ihtimalle eti den psp kazandım gelince hiç kutsunu açmadan satıcam veya ps3 ü olan biriyle farkını ödeyerek takas edicem
    fiyat önemli değil ps3 2. el de olabilir sorun değil....

oyunlarda öyle hemen 1 haftada bitecek değil heralde yaa bi oyun 1 ay gider sanırım

• quote:

Orjinalden alıntı: vaynett

quote:

Bende xbox hariç konsolların hepsi var. Wii'yi geri vermeyi düsünüyorum. Yaklasık 15 kadar da oyun almıstım. Berbat bi konsol.

hocam ben büyük bi ihtimalle eti den psp kazandım gelince hiç kutsunu açmadan satıcam veya ps3 ü olan biriyle farkını ödeyerek takas edicem

oyunlarda öyle hemen 1 haftada bitecek değil heralde yaa bi oyun 1 ay gider sanırım

Cod 5 al Playstation Network e kayıt ol online oyna 5 yıl da oynarsın...

Kesinlikle bence ps3.Sadece bir oyun konsolu değil bilgisayarda yapabildiğin çoğu şeyi yapabiliyorsun bazen dh ye playstation dan giriyorum

Wii gerçekten berbat bir konsol.1 hafta oynarsın kenarda durur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pibi Ayıcık -- 11 Nisan 2009; 23:19:32 >

• XBOX
  • quote:

Orjinalden alıntı: AlwaysAndForever

quote:

Orjinalden alıntı: vaynett

quote:

Cod 5 al Playstation Network e kayıt ol online oyna 5 yıl da oynarsın...

Kesinlikle bence ps3.Sadece bir oyun konsolu değil bilgisayarda yapabildiğin çoğu şeyi yapabiliyorsun bazen dh ye playstation dan giriyorum

Wii gerçekten berbat bir konsol.1 hafta oynarsın kenarda durur...

peki pal ve ntsc olanlar var ne farkı var acaba ?

• ps3 al pişman olmazssın bakma sen oyun fiyatlarını abartanlara takas denen olayı atlıyorlar..

forumda ps bölümü var gir bak
  • quote:

Orjinalden alıntı: gennosuke

ps3 al pişman olmazssın bakma sen oyun fiyatlarını abartanlara takas denen olayı atlıyorlar..

forumda ps bölümü var gir bak

ya forumda var ama hızlı cevap yok hem ben konu dışını daha çok seviyorum ordakiler artizz biraz bizim sözümüz konu dışında geçiyor
    dostlar sağolsun
  • Bu arada hocam ps3 oyunları konusunda bir internet sitesi var fifa 09 39 pound Call Of Duty 40 pound istersen ö.m ile siteyi verebilirim zaten playstation bölümünde de var konusu:)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.