Şimdi Ara

PS3 vs BLURAY player!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
1
Favori
8.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 39
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 31
  • Ortalama Mesaj Aralığı 12 gün 22 saat 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • dmrbrn (31 mesaj) asukrumercan (18 mesaj) panasonica (11 mesaj) Hi-def-man (5 mesaj) tigger_agc (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1725 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: panasonica

sn dmrbrn,
    çok teşekkür ederim..açıkcası hiç blue ray izlemedim..hiç oyunda oynamadım residance alacağım yada cal of duty 5 ..ama blue ray olarak ne alayım3-5 adet almak istiyorum 1080p olan..en iyi görüntüyü veren 1-2 film, 3-5 oyun yazarmısınız? çok teşekkür ederim bu arada engin bilgi ve deneyimleriniz için

Sevgili @dmrbrn nin tavsiyeleri daha sağlıklı olacaktır ancak, aşağıdaki site de gayet başarılı benim hd-dvd ve blu-ray alırkan referans olarak kullandığım bir site, tavsiye ederim;

link

Bu arada, sevgili @dmrbrn, herzaman olduğu gibi çok güzel bir inceleme yazısı olmuş, ellerine sağlık, sen bu gidişle bluray player aldıracaksın bana ya, dur bakalım
    |
    |

• Yüzbaşı
    615 Mesaj
    Arkadaşlar sonyn iki tane mevcut blu-ray oynatıcısı mevcut.bu iki model arasında ne fark var?Birde ses sistemini hdmi dan mı bağlamak daha iyi ses verir yoksa optik kablo ile bağlamak mı?(Bu arada hepsiburada da çok padahlı, en son sony mağazalarında kampanya vardı BDP-s500 modeli 650 YTL den satılıyor.Burada 1.435 ytl akıl sır erdiremedim.)

Ürünlerin Linki:http://www.hepsiburada.com/department.aspx?CategoryID=155124&sp=brand=sony|kullanim__tipi=blu-rayoynatici|

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sultan El Kebir -- 3 Şubat 2009; 14:15:55 >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
kripto para haberleri
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.