Şimdi Ara

PS3 ve Xbox 360 Skin Satışı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
8
Favori
18.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bolu
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Merhaba Arkadaşlar. Burada kendi tasarladığım PS3 ve Xbox360 kaplamaların satışa sunmuş bulunmaktayım.
    İster kaplamalarınızı altta bulunan listeden seçin, isterseniz de özel olarak yapalım.

Facebook Sayfamız

http://www.facebook.com/groups/101458853237954/

Fiyatlarımız;

PS3 Fat-Slim Skin fiyatı : 20TL,

XBOX Fat-Slim kasalar için : 35TL,

Fiyatlarımıza kargo dahil değildir. Bütün Türkiye'ye kargolarımız indirimli olarak aras kargo tarafından gönderilecektir.

Satış Listeleri; TIKLAYARAK İNDİREBİLİRSİNİZ.

Haftalık olarak güncellenecektir (05.02.12)

PS3 Slim Skins;http://www.dosya.tc/server11/kJTMfo/PS3SlimSkins.pdf.html
    PS3 Fat Skins;http://www.dosya.tc/server11/kJTMfo/PS3FatSkins.pdf.html
    Xbox Slim Skins;http://www.dosya.tc/server11/kJTMfo/XboxSlimSkins.pdf.html
    Xbox Fat Skins;http://www.dosya.tc/server11/kJTMfo/XboxFatSkins.pdf.html

En çok tercih edilenler;

PS3 ve Xbox 360 Skin Satışı PS3 ve Xbox 360 Skin Satışı PS3 ve Xbox 360 Skin Satışı

PS3 ve Xbox 360 Skin Satışı PS3 ve Xbox 360 Skin Satışı PS3 ve Xbox 360 Skin Satışı

PS3 ve XBOX360 Kaplamaları Hakkında Sık Sorulan Sorular:

*PS3 ve XBOX skinleri üzerine istediğimiz resmi yapabiliyor muyuz?

-Cevap : Evet yapabiliyoruz ama istediğiniz resmin PS3 için 2500x2500px, Xbox için 4000x5000px çapında olmalıdır.Aksi taktirde konsolun üstünde bulanık durma durumu vardır.

*PS3 ve XBOX skini konsol üzerine yapıştırdım. Bir daha çıkarma olanağım var mı?

-Cevap : Evet var. Sıcak nemli bir bezle çıkartmanız gerekiyor.

*Kaplamanın ısıdan etkilenme durumu var mı?

-Cevap : Hayır yok. Tamamiyle ısıya dayanıklıdır.

*Bu aldığımız skinleri yapıştırmasını nasıl yapacağız?

-Cevap : Bunun için birkaç yöntem var. Ama biz en iyi yöntemi kullanıyoruz. Bunu size videoda gösteriyoruz. Ona göre yapıştırıyorsunuz.

Yapıştırma videosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Özellikle yapıştıranlar şu baloncuk olayına dikkat etsinler. Tavsiyemiz 2 kişi yapıştırmanız. Gergin bir şekilde yapıştırırsanız hiçbir problem olmaz.

ÖDEME ŞEKİLLERİ;

Akbank - PTT havale'dir.

KULLANICI YORUMLARI;

quote:

Final Fantasy Advent Children PS3 Fat Skin

zack06 diyor ki ;

Sonunda Ilker Arkadasımızdan sıparıs ettıgım Fınal Fantasy Skın ım geldı
    eegınden ve hızlı kargosundan dolayı tesekkur ederım calısmalarında basarılar dılerım

quote:

Modern Warfare 2 PS3 Fat Skin

TuRkChE diyor ki ;

Dün İlker kardeşimden PS3 için yaptırdığım skini aldım,
    makinaya yapıştırdım,almayı düşünen arkadaşlar skini yapıştırma konusunda endişe etmeyin.
    Makinanın fotografı aşağıda bakalım beğenecekmisiniz?

saygılarımla

quote:

Modern Warfare 2 PS3 Fat Skin

Mgokmengungor diyor ki ;

Deviilll(İlker) arkadaşımıza teşekkür ediyorum. Çok güzel ve iyi hazırlanmış bir skin. Çok memnunum kullanmaktan diğer tüm arkadaşlara da tavsiye ederim. Bir anda yeni bir makineye dönüştü PS3'üm ayrıca aleti de çizik vs.'den koruyor. İlker arkadaşımız da çok yardımcı oluyor ve parlak çalışmaları var. Bir ara da benim istediğim Heavy Rain tasarımını gerçekleştirse süper olacak.

quote:

PS3 ve Xbox 360 Skin Satışı PS3 ve Xbox 360 Skin Satışı PS3 ve Xbox 360 Skin Satışı PS3 ve Xbox 360 Skin Satışı

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Just GMGOW -- 22 Temmuz 2012; 4:29:45 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• hayırlı satışlar üstad.bızım sayfayıda bos bırakmayasın :D
  • Sağol ceyhun kardeş senide yakında buralarda görmek isteriz...

• dostum ellerine sağlık, ilk müşterin olarak şunu söyliyebilirim ki, senden aldığım dizi ve filmler evimin en güzel köşesinde harika bir şekilde sergileniyorlar, her gören bunların orijinal olmadığına inanamıyor..Gerçekten yaptığın cover ve labellar orijinallerden bile daha iyi...Sana bol satışlar diliyorum, benim de siparişlerim devam edecek..
  • Hocam, yaptığın coverlar çok güzel. En kısa sürede bir kaç tane alacağım.
  • 2.pm atıldı cevap bekleniyor.. hayırlı satışlar..
  • Satış listesi yenilenmiştir...

• valla helal olsun ben filmlerimi harici hdd ye atmasam kesinlikle alırdım burdan bşiler harika çalışma olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: haliTR3

valla helal olsun ben filmlerimi harici hdd ye atmasam kesinlikle alırdım burdan bşiler harika çalışma olmuş

Teşekkür ederim...

• Hocam fight club arıyorumda , göremedim varmı acaba .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robdelphia

Hocam fight club arıyorumda , göremedim varmı acaba .

Her filmi yapmadık özel isterseniz size zevkinie göre tasarlıyoruz...

• ilker bey den one piece serisi ve south park serisi aldım . inanılmaz ilgili , anlayışlı bir arkadaş. bazı nedenler yüzünden ödemem biraz gecikti ama çok anlayışlı oldu kendisi. inşallah coverlar yarın elime geçince resimlerini çekip göstereceğim. kendisine çok teşekkür ederim :)
  • Arkadaşlar satış listesi linki güncellenmiştir.Bilginize

• Hocam hangi marka dvdyhe çekiyosunuz geçen 3 sene önce dvdye çektiğim prson break 1. sezona baktım herşey bozulmuş dvdlerinde bi ömrü varmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: raymanallstar

Hocam hangi marka dvdyhe çekiyosunuz geçen 3 sene önce dvdye çektiğim prson break 1. sezona baktım herşey bozulmuş dvdlerinde bi ömrü varmış

Ben DVDlerini vermiyorum ilanı baştan sona kadar okursanız anlarsınız.

- SATILAN COVERLARIN CD VE DVD İÇERİKLERİ KOPYA YADA ORJİNAL OLARAK KESİNLİKLE GÖNDERİLMEYECEKTİR.LÜTFEN PM'DE DE OLSA BÖYLE TEKLİFLER GÖNDERMEYİNİZ.AKSİ TAKDİRDE FORUM TARAFINDAN İŞLEME ALINABİLİRSİNİZ.

Sadece özel tasarım cover (dvd kapağı) ve label (cd-dvd etiketi) hazırlıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Just GMGOW -- 11 Mart 2010; 23:40:53 >

• Hocam valla helal olsun ben satamazsın diyordum ama büyük konuşmuşum.Artık dilimi ıssırıyorum sitelerde adamlar bu fiyatın dörtte birine dvd satmaya çalıştığını görünce sana satamazsın diyerek epey büyük Konuşmuşum
  • quote:

Orijinalden alıntı: eray_0083

Hocam valla helal olsun ben satamazsın diyordum ama büyük konuşmuşum.Artık dilimi ıssırıyorum sitelerde adamlar bu fiyatın dörtte birine dvd satmaya çalıştığını görünce sana satamazsın diyerek epey büyük Konuşmuşum

Teşekkürler hocam elimizden geleni yapıyoruz.Müşterileri çoğaltmak için XBox ile Arcade stick kaplama işinede girdik hadi hayırlısı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Just GMGOW -- 15 Mart 2010; 0:09:51 >

• Tasarımlarınızı, cover tasarım konusundan takip ediyordum ve çok başarılıydı, bence işi bu aşamaya getirmeniz çok iyi olmuş. Hayırlı satışlar dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: revenger11

Tasarımlarınızı, cover tasarım konusundan takip ediyordum ve çok başarılıydı, bence işi bu aşamaya getirmeniz çok iyi olmuş. Hayırlı satışlar dilerim.

Teşekkür ederim...

• çok güzel çalışma ama ben "arcade stick" için birşeyler göremedim? bahsetmişsiniz ama?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.