Şimdi Ara

PS3 Uyumlu DOLBY Destekli Kulaklık.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
2.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PS4, olmaz demiyorum ama 5.1 ses optik den dijital olarak dekodere gelecek, dekoder bunu çözecek,
    sonrada stereo kablo ile stereo kulaklık ile bize DOLBY DIGITAL ,ve DTS verecek.Sence ne kadar mantılı?
    Yani filmin başlangıcı iyi ortasıda muhteşem sonu berbat ötesi gibi manzara görüyorum ben.
    Ha kulaklık kalitelidir dekoder o bu iyidir bilemem.
    Yani al böyle bir dekoder , stereo hoparlöre tak dd,dts al öyle şey mi olur.

Olsada traş.

Oysa zalman 5.1 öylemi. Tamam çok ağır olduğu kesin ama bu ürünün bana göre bir şartı var ,sadece 1 kişi kullanacak.
    Ben ciddi ciddi zalman 5.1 düşünmeye başladım tekrar.Hem oyunlarda hemde film de gayet tatminkardı.
    PS3 için gecenin bir vaktinde COD4 oynarken koca seti açamayacaklardansan sende benim gibi,
    zalman 5.1 + jazz decoder almalı.
    Yeni konu açıp soracağım jazz +zalman nasıl gider diye.
    Hatta Zalmanın kendi dekoderi var, RSA diye,jazz da olur diye düşünüyorum.

• sony kulaklık iiye benziyo neden dersen hem sony hemde decoderi filan war..gece gerçekten kötü oluyo yazın problem yokta kışın ew dolu
  • quote:

Orjinalden alıntı: ps4

sony kulaklık iiye benziyo neden dersen hem sony hemde decoderi filan war..gece gerçekten kötü oluyo yazın problem yokta kışın ew dolu

Tipi iyi birşey diyor amma stereo hoparlörde 5.1 keyfi nasıl oluyor orası meçhul.
  • quote:

Orjinalden alıntı: nightmare666

PS3 Uyumlu DOLBY Destekli Kulaklık..
    SONY MDR-DS1000 - Kablolu 5.1ch Digital surround sound kulaklığı. DTS virtual-Dolby Digital Pro Logic-Logic 3D Çevresini rahatsız etmek istemeyenler için iyi bir seçenek olabilir optical girişi sayesinde de PS3'e de uyumlu Fiyatı geçen yıl 165ytl di

Bu cihaz 5.1 hissi yaşatıyorsa hemen alırım...
    Kullanan var mıdır acaba bunu?
  • sony tanıtımda yalan söylemez..ben bi yarın bakıyım sonylere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkopol -- 15 Ocak 2008; 1:05:48 >
  • Bende bir bakayım yarın müsait olursam...
    ps2 için bile değer gibi.

ps4 sen bakabilirsen yorumunu iletirsen sevinirim
  • ok,, bulabilirsem alirm zaten tabi emn olursam
  • ben creative HQ2300D kullanıyorum.

giriş koaksiyel. ps3'ün optik çıkışından koaksiyele dönüştürücü aparat aldım amazondan.

optical to coaxial converter diye arattırırsanız bulursunuz.

açıklaması:

Yalnızca müziğinizin iyi duyulmasıyla yetinmeyin

Bundan böyle filmlerinizin, oyunlarınızın ve müziklerinizin keyfini 5.1 sürebilirsiniz. Creative Headphones HQ-2300D'nin avuç içi boyutundaki dekoderi sayesinde film, müzik ve oyunlarda dijital sesin tadına varabilirsiniz.

Dünya'nın ilk taşınabilir Dolby Dijital Dekoder'i.
    Minik ve rahat taşınabilir Dolby Dijital ve DTS dekoder ile Dolby Kulaklık teknolojisi DVD, MP3 çalar ve oyun konsollarıyla mükemmel uyum sunar.
    Etkileyici basslar ve daha net tizler
    Filmler izlemek ve oyunlar oynamak için özel olarak tasarlanan Creative Headphones HQ-2300D tamamen dijital sesler sunar.
    Çift Kulaklık çıkışı
    Arkadaşınızla evde oyun oynarken kullanmak için ideal

• peki dönüstürücü almadan kullanazmıyız??bide perfomansından memnunmusun??
  • quote:

peki dönüstürücü almadan kullanazmıyız??bide perfomansından memnunmusun??

performans süper. dolby digital ve dts destekli.

yalnız dönüştürücü almadan olmaz. çünkü girişi koaksiyel digital.

ps3'ün çıkışı ise optik digital
  • kulaklığın çıkışı çok önemli o zaman...birazdan çıkıp bakınıcam ....geceler için gerekiyor
  • quote:

kulaklığın çıkışı çok önemli o zaman...birazdan çıkıp bakınıcam ....geceler için gerekiyor

kesinlikle. gece bire bir.

ben alırken sony'yi de düşünmüştüm. ancak performansı hoşuma gitmedi.

creativeden çok memnunum. yalnız optik girişi varsa düşünülebilirmiş aslında.

o zaman ps3 yoktu tabii. dvd player için almıştım. onda her iki çıkış da olunca problem yoktu
  • elektroworld da yanlış hatırlamıyorsam panasonic di galiba bi kulaklık vardı çok sağlama benziyo...test imkanı olsa
  • HQ 2300D kablosuz değil dimi?
    kablosuz şansı varmı bu tip digital kulaklıkların?
  • quote:

Orjinalden alıntı: pj

HQ 2300D kablosuz değil dimi?
    kablosuz şansı varmı bu tip digital kulaklıkların?

hayır. bu kablolu. ama şahsen kablosunun çok uzun olmasından dolayı ve kablosuzlarda parazitlenme yaşayabileceğim endişesiyle ben bunu tercih ettim.

sanırım kablosuz dolby kulaklıklar da var
  • içinde ikiden fazla hoparlör var değiğl mi bunun? eminsin yani o konuda?
  • Ben PS3 ile Logitech Z-5500 kullanıyorum. Onun dekoderi üzerinde kulaklık çıkışı var. Eve gidince biraz karıştırayım, bakalım Z-5500 ile kulaklık konusunda neler yapılabilir.
  • Bana da lazim boyle bisey.Ama ben kablosuz istiyorum bilen varsa belirtirse cok makbule gecer.Gece lazim oluyo cok bide hem pc ye hem ps3 e ayni anda bagliyamazmiyiz bu kulakliklari?

Bu nasil sizce:http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd=1&item=280191369303&ssPageName=STRK:MEWA:IT&ih=018

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insom -- 15 Ocak 2008; 17:35:42 >

• quote:

Orjinalden alıntı: nightmare666

SONY MDR-DS1000 - Kablolu 5.1ch Digital surround sound kulaklığı. DTS virtual-Dolby Digital Pro Logic-Logic 3D Çevresini rahatsız etmek istemeyenler için iyi bir seçenek olabilir optical girişi sayesinde de PS3'e de uyumlu Fiyatı geçen yıl 165ytl di

ben bunda karar kıldım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.