Şimdi Ara

PS3'ün nasıl sinyalini arttırabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.PS3 başlığına mı buraya mı bilemedim.Her neyse,ben hergün PS3'ten online oyun(fifa 14) oynayan biriyim.Ama oyunu oynarken nerdeyse her saat başı düzenli olarak PS3 ve EA serverlerından çıkıyor.Bakıyorum ps3'ün wifi sinyaline %45 civarı.Ben bunu en az %75'e çıkarmak istiyorum.Bunun için de iyi bir wifi sinyal arttırıcı istiyorum.Ama bu konularla(network) çok ilgili değilim o yüzden bana basit bir dille bu cihazları anlatıp teknosa veya o tarz marketlerde satılanlardan(internetten istemiyorum) örnek verir misiniz?Bu arada modem ile ps3 arası 22m.Ve maalesef daha da yakınlaşamıyor

• yüzde 45 kablosuz için yeterli bir seviye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emirsinan

Arkadaşlar öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.PS3 başlığına mı buraya mı bilemedim.Her neyse,ben hergün PS3'ten online oyun(fifa 14) oynayan biriyim.Ama oyunu oynarken nerdeyse her saat başı düzenli olarak PS3 ve EA serverlerından çıkıyor.Bakıyorum ps3'ün wifi sinyaline %45 civarı.Ben bunu en az %75'e çıkarmak istiyorum.Bunun için de iyi bir wifi sinyal arttırıcı istiyorum.Ama bu konularla(network) çok ilgili değilim o yüzden bana basit bir dille bu cihazları anlatıp teknosa veya o tarz marketlerde satılanlardan(internetten istemiyorum) örnek verir misiniz?Bu arada modem ile ps3 arası 22m.Ve maalesef daha da yakınlaşamıyor

Kablo çekme tavsiyesinde bulunabilirim. Aynı sorunu bende yaşadım, ps ile modem arasın 1 kat vardı ve aynı sorunu bir çok kez yaşadım ama kablo bağlamadan çözemedim. forumda bir arkadaşın alüminyum folyo yaptığı bir sistem vardı ama ararsan belki bulursun forumda.

• hız sıkıntısı yaşamak istemiyorsanız bağlantıyı modemden kablosuz alarak kullanmayın modeme ek bir AP alın (Dark WRT-150 150Mbit 802.11n WiFi 4 Port Ethernet Kablosuz Router/TP-LINK TL-WA701ND)PS3'e yakın bir yere koyun bu 1. çözüm 2. olarak da Powerline, fiyatı biraz tuzludur ama en kullanışlısıdır.

• Emirsinan E kullanıcısına yanıt
    Değerli DonanımHaber Kullanıcısı ;

TL-WA850RE Cihazı ile kablosuz alanınızı genişletebilirsiniz. Şık tasarım ile evinizin içerisinde Access Point cihazını kullanabilirsiniz.

TL-WA850RE

Saygılarımızla
    TP-LINK TURKIYE
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.