Şimdi Ara

PS3'ümdeki garip ses

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar forumda çok araştırdım sayfalarca konu okudum fakat benzer bir soruna raslıyamadım belkide gözden kaçırdım.Sorunum ps3'ümü açtıdıkdtan bir süre sora içinde cd'yokken ve varkende sanki tırnağınızla bir cama vuruyormuşsunuz gibi tık diye bir ses geliyor değişik aralıklarla bu ses çıkmaya devam ediyor cd takılıyken ve oyun oynarkende aynı ses değişik aralıklarla geliyor fakat oyunda herhangi bir kasma olmuyor.Fakat bu ses beni çok endişelendiriyor acaba bir sorunmu var garantisi varken götüreyimmi bu konuda yardımcı olursanız çok minnettar olurum sizlere.
    Ps3'ümü koyduğum yer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RownikaL -- 9 Haziran 2012; 16:04:47 >

• Oyun oynarken disci okurken bu sesi çıkarması normal. Hatta kimi oyunlarda iyice abartıyor bu olayı. Misal: Modern Warfare 3. Ama aletin içinde disc yokken ses çıkmasını senden duyuyorum ilk kez. Onu bilmiyorum -.-
  • 1-2 tane demo oyun var onları açıp oynuyorum aynı ses onlardada geliyor çok fazla değil ama 3-5 kere çıkıyor ses içinde cd olmadığı halde.CD'den oyun oynarkende aynı ses geliyor 3-5dk sora ses kesiliyor ama makinama gözüm gibi bakıyorum sanırım en iyisi servise bir göstermek araştırıyorum hala ama ne olduğunu çözemedim.
  • Genleşme sesi o. Sessiz ortamlarda herkesin makinesinden çıkar. Sorun yok merak etme
  • quote:

Orijinalden alıntı: zdbrg

Genleşme sesi o. Sessiz ortamlarda herkesin makinesinden çıkar. Sorun yok merak etme

arkadaş doğru söylüyo olabilir ama kalırsa garantisi varken aleti bi göster riske atma
  • Bilgilendirmeleriniz için sağol'un birazcık içim rahatladı servisede götüriyim tam ferahlıyayım cevapladığınız için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RownikaL -- 9 Haziran 2012; 18:41:27 >
  • bende o ses makine kapalıyken bile oluyor ısınma ve soğuma ile alakalı olduğunu düşünüyorum bende
  • ya genleşme sesidir yada hdd den geliyodur.oyunlarda sorun yoksa kafana takma benimde hddden bayağ ses geliyo kulaklığı takıp oynadığım için sorun etmiyorum
  • Makinayı ac 1 saat kullanma açık kalsın kapa sessizce dinle cat cat eder birkaç kere o herkezde var genleşme sesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: udolu1905

Makinayı ac 1 saat kullanma açık kalsın kapa sessizce dinle cat cat eder birkaç kere o herkezde var genleşme sesi

Ustam,bunun sesini düşürme varmı?
  • Yok sanmiyorm alet in içindeki soğutma plakalarının genlesip buzusmesi iyi bisey işlemcinin ısısını aldığını gosterir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.