Şimdi Ara

Ps3 ü Olmayıp God of war 3 ü izlemek isteyenler HD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
43
Cevap
0
Favori
1.652
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> God of War >> Ps3 ü Olmayıp God of war 3 ü izlemek isteyenler HD
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    Burdan oyunu bitirine kadar izleyebilirsiniz
    part 1 den son parta kadar HD olarak izleyebilirsiniz
    ama bunu oynamanın keyfini hiç birşey veremez part 4 te bıraktım izlemeyi :) işin doğrusu çünkü çok güzel

şahsen yarın alıcam ama ps3 ü olmayanlarıda düşünelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nano Suit -- 12 Mart 2010; 2:56:30 >

|
    |

• Yarbay
    7695 Mesaj
    Böyle saçmasapan şeylerin bir anlamı yok, oyunu oynamadan izlemenin manası nedir...
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nano Suit -- 12 Mart 2010; 3:14:22 >
    |
    |
    |
    |
    saçma sapan konuşma arkadaşım, p3 ü olmayıp ve oyun hakkında fikir edinmek isteyen insanlar olabileceği aklına gelmiyor mu, paylaşım için teşekkürler, bu kadar ismi geçtikten sonra ben merak etmiştim şahsen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Soylukan -- 12 Mart 2010; 10:15:15 >
    |
    |
    |
    ps3'ü olmayıpta seriyi merak eden izlesin onun dışındakilere tavsiye etmem şahsen
    |
    |

Orijinalden alıntı: TiesTorN

iyi bende izlemeyin işte anlamı yok diyorum..

Her konuya muhalefet olma isteği nedir böyle. Zorla mı izletiyorlar sana? İzlemezsin olur bitir. Ben gayet yararlı buldum konuyu. Biraz bakındım dün. Bana koymaz, oyunu ful izlesem dahi oynadığımda yine zevkimi alırım. Baya aradım youtube'da bulamadım böyle video. Arkadaş bulmuş, koymuş sağ olsun.
    |
    |

Intel I5 4460 - Noctua nh-d9l - Msi H97 Gaming 3 - Asus Strix R9 380 4gb - 6gb G.Skill Ripjaws 1600mhz - Samsung Evo 120gb - Western Digital Caviar Black 500gb - Cooler Master CM 690 II - Cm 80+ Bronze 650w Psu - Logitech z906- Logitech g105 - Logitech g502
  • Yüzbaşı
    689 Mesaj
    Bu God of War serisinin pc için olan hiç sürümü yokmu ?
    |
    |

Orokanaru ototo yo.kono ore wo koroshitakuba, urame , nikume.Soshite , minikuku ikinobiru ga ii.
    Nigete,Nigete..Sei ni shinigamitsuku ga ii.Soshite,itsuka ore to onaji me o motte.
    Ore no mae ni koi.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    bugün aldım prenses storeden oyunıu
    |
    |

Orijinalden alıntı: Nano Suit

bugün aldım prenses storeden oyunıu

hayırlı olsun kardeşim. inş. yakın zamanda ben de kavuşacağım oyunuma
    |
    |

Intel I5 4460 - Noctua nh-d9l - Msi H97 Gaming 3 - Asus Strix R9 380 4gb - 6gb G.Skill Ripjaws 1600mhz - Samsung Evo 120gb - Western Digital Caviar Black 500gb - Cooler Master CM 690 II - Cm 80+ Bronze 650w Psu - Logitech z906- Logitech g105 - Logitech g502
    9 parta kadar izledim doğruyu söliyim sonra delirdim sabah oldu aldım oyunu
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: omerice

oyun çıkmadan nasıl oynuyorlar bu adamlar.17 martta çıkmayacakmı?nerden almışlar?

şu an herkez alıyo
    |
    |
    |
    |

yeterlimi prenses storeden aldım

17 sinde sony shoplarda
    |
    |

oyun çıkmadan nasıl oynuyorlar bu adamlar.17 martta çıkmayacakmı?nerden almışlar?

e türkiyedede varki ben de aldım başladım baya kritik yerleri geçtim alabilirsin kadıköy e gitsen veya sony yi beklersin 17 martta ordan alırsın seçim senin

ayrıca naughtymm +1 kardeşim katılıyorum dediklerine.gow 3 ü alacak durumunda olmayan ps3 sahiplerinden tutun pc,xbox,wii oyuncularına kadar insanlar merak edip izlemek isteyemezlermi ? olur yani böyle şeyler.yararlı gayet teşekkürler nano.
    |
    |

• Yüzbaşı
    621 Mesaj
    peki şu an dükkanlarda satışı yokmu?
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: MrStark

quote:

e türkiyedede varki ben de aldım başladım baya kritik yerleri geçtim alabilirsin kadıköy e gitsen veya sony yi beklersin 17 martta ordan alırsın seçim senin

ayrıca naughtymm +1 kardeşim katılıyorum dediklerine.gow 3 ü alacak durumunda olmayan ps3 sahiplerinden tutun pc,xbox,wii oyuncularına kadar insanlar merak edip izlemek isteyemezlermi ? olur yani böyle şeyler.yararlı gayet teşekkürler nano.

shark

olanı var olmayanı var ps3 ün doğudaki cocuk reklamı görür alamaz içi burkulur falan maddi durumu el vermez böle

tatmin olsun
    |
    |

• Yarbay
    7287 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Nano Suit

quote:

Orijinalden alıntı: MrStark

quote:

shark

olanı var olmayanı var ps3 ün doğudaki cocuk reklamı görür alamaz içi burkulur falan maddi durumu el vermez böle

tatmin olsun

Hemen doğudaki çocucu örnek verirsiniz
    Gow III'ü izlemedi diye boynu bükük dolaşacak değil ya , abartmayın ya
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.