Şimdi Ara

PS3'ü Beyaz Olanların Yeri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
7.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• ps3 ü beyaz olan forumda pek kişi yoktur
  • Siyah bir süre sonra bayıyor, beyazda öyle en iyisi gri bence şu alet çıkmadan önce yayınlanan.
  • Kusura bakmayında konu bana biraz anlamsız geldi...

Edit:Biraz düşününce siyah PS3'lerden nefret ettiğimi anladım neden mi acayip tozlanıyor nefret ediyorum.f]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cannibalz -- 10 Nisan 2009; 19:17:11 >
  • Beyaz PS3 sahibi bir arkadaştan resim bekliyoruz :)

Edit: Resimdeki PS3 bana ait değil ama çok şık duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatz -- 10 Nisan 2009; 19:08:40 >
  • amazon.com da fiyati 1000 doları mı ne geciyordu, hatta acık arttırmada cok daha uctugunu gordum. bence siyaha bin basar karizmada keşke ama keşke üretmiş olsalar, yeterli sayıda ve alabilme imkanımız olsa.

siyah a abandıgı icin SONY yi kınıyorum. yeterli sayıda beyaz seceneği olmalıydı, en başından.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 007Fatih

Beyaz PS3 sahibi bir arkadaştan resim bekliyoruz :)

Edit: Resimdeki PS3 bana ait değil ama çok şık duruyor.

bu arkadaşın sadece ps3 ü değişik değil aynı zamanda oyun kutusunun rengi de değişik
  • tanıdığım birinde vardı beyaz ps3. Gerçekden şık duruyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quatronic -- 10 Nisan 2009; 19:29:39 >
  • Yukardaki arkadaşın verdiği ps3 normalde siyah 60gblik kart okuyucusu var vama beyaza boyamışlar
    Nejat abininde dediği gibi çok pahalıya satıldı bu
    Beyaz ps3ler sadece ntsc-j var
    Bence en güzel ps3 ps3 alıcakken beyaz alıcaktım ama bulamamıştım
  • irkcilik mi yapionuz lan?
  • Beyaz ve Gri renk PS3 40 GB NTSC-J modeli geçen yaz Khalkedon'da satılıyordu ve fiyatı 650 TL idi

Ceramic White & Satin Silver PS3'ler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatz -- 10 Nisan 2009; 21:03:20 >

• Fena değilmiş beyaz, bizim karaşimşeği bi sanayiye götürsekmi ki?
  • quote:

Orjinalden alıntı: rds

Fena değilmiş beyaz, bizim karaşimşeği bi sanayiye götürsekmi ki?

Ben karar verdim zaten haziranda dayımla beraber boyıycaz araba boyası ise beyaza boyıycaz çok şık duruyor
    Nerden çıktı bu konsol ırkçılığı adam konuyu açmış beyazda şık diye kafanızmı güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atatürk_1881 -- 10 Nisan 2009; 21:10:57 >
  • Bence gri olan daha guzel :)
    Bendede siyah var ... Malesef
  • Bence en iyisi hala siyah olanı.Siyah karizma renktir,araba da,telefonda filan hep siyahi tercih ederler.
  • Bence PS3'ün siyahı, Xbox 360'ın beyazı güzel
  • Siyah olan dokunduğun an çiziliyor, çizilmesi bir yana bu çizikleri çok belirgin şekilde gösteriyor, inanılmaz toz tutuyor, çok mecbur kalmadıkça ne arabada, ne telefonda ne başka taşıyacağım bişeyde (gömlek, tshirt vb. giyim falan hariç) siyah tercih etmem.

Bu renklerden alacak olsam yani seçim şansım olsaydı gümüş alırdım ama ondada Playstation 3 yazıları baskı olarak yazılmış sanki, siyah ve beyazda öyle değil, o nedenden dolayı onuda eler beyaz alırdım. Yalnız beyaz renk sixaxis iğrenç duruyor.
  • Asıl şu PS3'e bakın...

Japonya'da Yakuza 3 oyunu ile bundle olarak piyasaya sürülmüş Limited Edition bir PS3.

Deseni çok şık
  • quote:

Orjinalden alıntı: 007Fatih

Asıl şu PS3'e bakın...

Japonya'da Yakuza 3 oyunu ile bundle olarak piyasaya sürülmüş Limited Edition bir PS3.

Deseni çok şık

Mükemmel bir parça
    Sony insan birazda avrupayı düşünür avrupada sadece siyah ps3 var bundle yapılsa bile sadece oyun var japonyada 3renk ps3+bundlelerde özel desen var
    Özel desenli bir diğer bundle buda sadece japonyada çıktı 2ds3+re5 oyunu var

• Siyah daha karizma.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.