Şimdi Ara

ps3 slim120 gb HDD 2 kol 3,55 cwf hdmi garanti 600 tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
1.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bakiorumda liselileri eglendirmek bu kadar basitlesti he baya baya egleniyosun forumun supermeni ilan etmissin kendini ya cahil falan konusma bnmle bole satistan falanda bahsetme bana senin senn yasin kadar bn burda satis yaptim hadi git sen erleri eglendir ac ac oynat cocuklara hadi canimin ici

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renji Abarai -- 8 Eylül 2011; 11:33:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renji Abarai

Bakiorumda liselileri eglendirmek bu kadar basitlesti he baya baya egleniyosun forumun supermeni ilan etmissin kendini ya cahil falan konusma bnmle bole satistan falanda bahsetme bana senin ananin yasi kadar bn burda satis yaptim hadi git sen erleri eglendir ac ac oynat cocuklara hadi canimin ici

belki arkadaşın yaptığı etik olmayabilir yada olabilir onu tartışmıyorum ikinizin arasında ama bu yazdığın mesaj hiç hoş değil kimseyi kınamam sadece hoş olmadığını belirtmek istedim tartışmanıza katılmak değil amacım yanlış anlama lütfen topluma açık bir ortamda ****** kelimesi çok yanlış editle istersen bu şekilde hareket edersen emin ol kendini daha iyi hissedeceksin.

hayırlı satışlar umarım istediğin fiyattan istediğin şekilde satışın gerçekleşir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sion -- 8 Eylül 2011; 11:55:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sion

quote:

Orijinalden alıntı: Renji Abarai

Bakiorumda liselileri eglendirmek bu kadar basitlesti he baya baya egleniyosun forumun supermeni ilan etmissin kendini ya cahil falan konusma bnmle bole satistan falanda bahsetme bana senin ananin yasi kadar bn burda satis yaptim hadi git sen erleri eglendir ac ac oynat cocuklara hadi canimin ici

belki arkadaşın yaptığı etik olmayabilir yada olabilir onu tartışmıyorum ikinizin arasında ama bu yazdığın mesaj hiç hoş değil kimseyi kınamam sadece hoş olmadığını belirtmek istedim tartışmanıza katılmak değil amacım yanlış anlama lütfen topluma açık bir ortamda "ananın yaşı" kelimesi çok yanlış editle istersen bu şekilde hareket edersen emin ol kendini daha iyi hissedeceksin.

hayırlı satışlar umarım istediğin fiyattan istediğin şekilde satışın gerçekleşir.

haklısın dostum sinirle yazmışım işte sende editle msjınıda kalmasın bişy;)

• BAK SÜPER DAVRANIŞ YAKIŞTI GERÇEKTEN SANA HELAL OLSUN...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sion

BAK SÜPER DAVRANIŞ YAKIŞTI GERÇEKTEN SANA HELAL OLSUN...

rica ederim sion ama şu alıntı yaptığındakinide kaldırırsan çok sevinirim bi iş yaptık tam yapalım saygılar ;)
  • Tarafımdan satın alınmıstır iki tarafada hayırlı olsun :D
  • hayırlı olsun kardeşim;)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.