Şimdi Ara

PS3 Slim!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu iş moda oldu bende bi tane ps3 alıp kırayım bari
  • böylelerine ancak ALLAH islah etsin denir böyle yapınca kendilerini adamdanmı sayıyorlar bu enginar beyinliler
  • Bu arkadaşlar demirdöküm olduğu için emin olun kafaları da ps3'ün kasası kadar sağlamdır.
  • Allah bütün bu insanların Belasını evet Belasını verecektir...Dünyada o kadar aç var o kadar hasta var adamlar nelerle uğraşıyor...Tanrım böyle bir şey olmaz olamaz...
  • Ben bunda japonları küçük düşürme gayesi sezinliyorum. Eminim hepsi korayg kafasında fanatiktirler ve bu yapılanları Japonlar kolayca unutmaz.
    Son olarak ne yalan söyleyeyim aletin sağlamlığı beni mutlu etti.
  • şimdi şöyle bu adamlar sırf onu alabilmek için 2 gün satışa çıkacak mağzanın önünde uyuyolar...

amaçları ise illa amaç olması gerekmiyo..ps2de yaptılar..xboxta yaptılar..360ta yaptılar...şimdi bunda yaptılar..

jackassdekiler niye yapıosa bunlarda ondan yapıolar..ayrıca bu işten para kazanıolar bazıları sırf youtube videosu demişte...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kryeck

Ben bunda japonları küçük düşürme gayesi sezinliyorum. Eminim hepsi korayg kafasında fanatiktirler ve bu yapılanları Japonlar kolayca unutmaz.

kryeck her lafında birine gönderme yapmak gibi bir zorunluluğun mu var.
  • yuh ne sağlam bişe bu ps3 zarzor geçti üzerinden koca araç ve ilginçtir sadece 2 parça oldu e oha artık...
  • slm MYZE cezan bitmis bakiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: myze

quote:

Orjinalden alıntı: resqect

quote:

Orjinalden alıntı: kryeck

Ben bunda japonları küçük düşürme gayesi sezinliyorum. Eminim hepsi korayg kafasında fanatiktirler ve bu yapılanları Japonlar kolayca unutmaz.

kryeck her lafında birine gönderme yapmak gibi bir zorunluluğun mu var.

kameo loves korayg!

/>
    tekrardan ceza almak için saçmalamaya başlamışsın
    her zamanki gibi bakıyorum.

• kimki acaba bak merak ettim ama bos ver bakarsin gene ceza yeriz
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.