Şimdi Ara

PS3 Ses Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba bugün 500GB SuperSlim PS3 satın aldım cihazın tüm bağlantılarını doğru bir şekilde yaptıktan sonra açtım ve menüde biraz gezindim internetten bir video açtım sesin kesik kesik geldiğini fark ettim daha sonra emin olmak için bir oyun indirdim onda da aynı şekilde ses kesik kesik geliyor sizce ne yapmalıyım yardım ederseniz sevinirim.

• Televizyonun da bir ayar değişikliği olabilir mi? Normal TV ile, konsol bölümünün ayarları farklı olabiliyor. Çok sık karşılaştığım bir şey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnmaskYourDesire

Televizyonun da bir ayar değişikliği olabilir mi? Normal TV ile, konsol bölümünün ayarları farklı olabiliyor. Çok sık karşılaştığım bir şey.

Dediğinizi tam olarak anlamadım hocam fakat TV'de ayarlar normal şuan herhangi bir oynama yapmadım.
  • Cihazın ses ayarlarına bir göz atın,hdmi kablosunu çıkarıp takın belki sorun düzelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexmason78

quote:

Orijinalden alıntı: UnmaskYourDesire

Televizyonun da bir ayar değişikliği olabilir mi? Normal TV ile, konsol bölümünün ayarları farklı olabiliyor. Çok sık karşılaştığım bir şey.

Dediğinizi tam olarak anlamadım hocam fakat TV'de ayarlar normal şuan herhangi bir oynama yapmadım.

Ozaman farklı bir HDMI kablosu ile deneyin. Kabloda da sorun olabilir.
  • Hocam çıkarttım taktım başka portlara taktım zaten başka portlarda ses hiç gelmiyor tekrar eski porta taktım yine aynı ayarları değiştirdim hatta fabrika ayarlarına döndüm sorun çözülmüyor.

@Lucky Luciano

Yarın farklı bir kabloyla denemeyi düşünüyorum fakat aynı kabloyu laptopta kullandığımda herhangi bir sorun yaşamıyorum.

@UnmaskYourDesire
  • Arkadaşlar sorun sadece menüde oluyor oyunda herhangi bir ses sorunu yaşamıyorum.Test etmek için indirdiğim 45 MB'lık oyunda sorun varmış
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.