Şimdi Ara

PS3 sahibi iken Xbox alınır mı ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
2.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu forumun amacı danışmak,yardım almak değil mi ? dalga geçer gibi,egosunu tatmin etmek için konuya mesaj yazmak niye? gerek yok böyle şeylere teşekkürler.
  • ps3 80 gb cihazım varken xbox slim 250 gb aldım ikisine birden vakit ayırmak gercekten güç
    ama imkanı olan alıp her iki konsolun keyfine varır çok ta elzem değil aslında özellikle çalısan insanlar
    için vakit kısıtlı benim gibi evli barklı adamsan oyun için bile dizilerden fırsat kollarsın hanımdan izin koparcam diye
  • ben ps3 ten sonra xbox aldım çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim maddi durumla alakalı diyenlere de çok katılmıyorum totalde bir kaç ay maaşımın bir kısmını tasarruf ederek aldım her iki konsoluda pekte zorlamadi yani zaten taksit seçenekleri fln derken ps3 oyunlarını takas ederken üste verdiğin parayla bile alınır bir arcade
    sonuç olarak ps3 varken xbox almak ihtiyaçta değildir lükste değildir kişiseldir bence bu, benim için ihtiyaçtı bir oyun almak istiyorum sonra almıyorum vs bunalmıştım artık şimdi rahatım valla hem oyuna doydum hemde maddi olarakta rahatladim yani sana kalmış
  • Kesinlikle alınır ama soruyu tersten soracak olursan bir xbox 360 sahibi iken ps3 alınmaz.
  • kalitesiz laglı online atyapıdan, takoz gamepadden, multipatform oyunlarındaki grafik rezillilkerinden, şuan piyasada bulunan çoğu hesap makinelerinden bile daha geride olan text bazlı dashboarddan, içeriği kıt store kısmından, friend listindeki kişilerle istediğin zaman iletişim kuramamaktan sıkıldıysan, ha gösterdi ha göstericek diye cellin olmayan gerçek gücünü göstermesini beklemekten yaşlandıysan, benim yaptığım gibi xbox alıp oyunları xboxda oynayıp, ps3ü en iyi yaptığı şeylerden biri olan bluray player olarak kullanabilirsin.

yok ben laglı online severim, ya onlinela işim olmaz diyosan, xbox alınmaz tabi....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 18 Mart 2011; 19:31:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:BBR:.

kalitesiz laglı online atyapıdan, takoz gamepadden, multipatform oyunlarındaki grafik rezillilkerinden, şuan piyasada bulunan çoğu hesap makinelerinden bile daha geride olan text bazlı dashboarddan, içeriği kıt store kısmından, friend listindeki kişilerle istediğin zaman iletişim kuramamaktan sıkıldıysan, ha gösterdi ha göstericek diye cellin olmayan gerçek gücünü göstermesini beklemekten yaşlandıysan, benim yaptığım gibi xbox alıp oyunları xboxda oynayıp, ps3ü en iyi yaptığı şeylerden biri olan bluray player olarak kullanabilirsin.

yok ben laglı online severim, ya onlinela işim olmaz diyosan, xbox alınmaz tabi....

+1 katılıyorum

• hastayım şöyle konulara
  • Ps3 te onlineda lag mag yok, rezalet bi bağlantıya sahip olmama rağmen ( apartta 20 ye yakın bilgisayr bağlı nerdeyse) kz3 ve pes 11 i lagsız oynuyorum, multiplatformda rezalet denebilecek birşey yok, 3-5 frame düşmesi var, çok abartılacak şeyler değil.
  • Herşeyi geçtim.Psn'de lag var diyen düpedüz yalancıdır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

Ps3 te onlineda lag mag yok, rezalet bi bağlantıya sahip olmama rağmen ( apartta 20 ye yakın bilgisayr bağlı nerdeyse) kz3 ve pes 11 i lagsız oynuyorum, multiplatformda rezalet denebilecek birşey yok, 3-5 frame düşmesi var, çok abartılacak şeyler değil.

Bu frame leri gözle nasıl sayabiliyosunuz yav? Forumda baya sayabilen var böyle, hatta kaç fps ile oynadığını ölçenler de epey fazla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cmd.KEEN

quote:

Ps3 te onlineda lag mag yok, rezalet bi bağlantıya sahip olmama rağmen ( apartta 20 ye yakın bilgisayr bağlı nerdeyse) kz3 ve pes 11 i lagsız oynuyorum, multiplatformda rezalet denebilecek birşey yok, 3-5 frame düşmesi var, çok abartılacak şeyler değil.

Bu frame leri gözle nasıl sayabiliyosunuz yav? Forumda baya sayabilen var böyle, hatta kaç fps ile oynadığını ölçenler de epey fazla

• quote:

quote:

Oyun zaten en iyi haliyle 30 fps sabit de çalışıyor mesela AC2, koşu durumundayken (yeni binalar vs yükleniyorken) biraz düşüyor işte o ara tahmin ediyorum 3-5 düşüyor fps ölçüm değil tahmin.

• quote:

quote:

quote:

Oyun zaten en iyi haliyle 30 fps sabit de çalışıyor mesela AC2, koşu durumundayken (yeni binalar vs yükleniyorken) biraz düşüyor işte o ara tahmin ediyorum 3-5 düşüyor fps ölçüm değil tahmin.

Tahminse sorun yok Gerçi fps yine iyi, antialiasing bile ölçen var. Oynadıktan sonra yazıyor "oyunda 2x aa var" diye

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tahminse sorun yok Gerçi fps yine iyi, antialiasing bile ölçen var. Oynadıktan sonra yazıyor "oyunda 2x aa var" diye

O da güzel...

• imkan varsa tabikide alınır hocam ben bu sekilde oynayamadığım oyunları dengeliyorum 2 konsolda
  • PS3'ün varken Xbox alınır Xbox'ın varken de PS3 alınır bence her iki konsolda elinin altında olmalı imkanın varsa her ikisininde birbirine göre üstün özellikleri var.
  • alınır,her zaman alınır,ps3 varken alınır,wii varken alınır,pc varken alınır,hatta xbox 360 varken yanına bi tane daha alınır,
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:BBR:.

kalitesiz laglı online atyapıdan, takoz gamepadden, multipatform oyunlarındaki grafik rezillilkerinden, şuan piyasada bulunan çoğu hesap makinelerinden bile daha geride olan text bazlı dashboarddan, içeriği kıt store kısmından, friend listindeki kişilerle istediğin zaman iletişim kuramamaktan sıkıldıysan, ha gösterdi ha göstericek diye cellin olmayan gerçek gücünü göstermesini beklemekten yaşlandıysan, benim yaptığım gibi xbox alıp oyunları xboxda oynayıp, ps3ü en iyi yaptığı şeylerden biri olan bluray player olarak kullanabilirsin.

Fazla objektifsin.

• teşkkür ederim at gözlüğünüzü çıkarın sizde objektif olun sırayla açıklıyım ;

psnde lag yok diyen zaten çok büyük ihtimal gece ps3ün kabloları söküp ps3ün yanında yatıyodur. black opsu akıcı oynayabiliyorum hiç sorunla karşılaşmadım diyen kaç kişi çıkar ps3 konusunda mükemmel kaliteli psn in mw2 çıktığında herkes mw2 onlinea abanınca nası can çekiştiğinide gördük. görmeyenler varsa, yakında bayram mayram olmadığı için, henüz bayram haçlıklarını alıp gidip ps3 almamışlardı, yada xboxa çamuru atıp atıp oyunu xboxda oynuyordu demekki hatta o kadar yerli yerine oturmus bi sistem ki killzone demosu icin hint psni, yakuza demosu icin hong kong psni, uncharted icin kenya psni kisaca alti usti demo cekicen diye 30 ayri ulkenin 30 ayri psnini almak gerekiyor

sonynin 16 senedir ergonomi açısından gamepade bi katki yaptigida yok. bunuda biliyoruz... oyunlar gelişir, tuş kombinasyonları gelişir, ama gamepad aynı kalırmı? kalmaz, kalmamalı... misal 16 sene önceki renault megane ın direksiyonuyla şimdiki 2011 üretimi reno megane direksiyonu ergonomi açısından aynımı ?

ps3de multipaltform konusunda çömezlediğini anlamak için (bi multiplatform oyun demek bi konsola çıkan 10 oyundan 9u demek) mafia 2, red dead redemption, blackops gibi çok çok popüler (hatta red dead GOTY bile seçildi) oyun konularına gidin bakın. 2d çimler, wiiden hallice çözünürlük, -16xAA nası olur görürsünüz

default hesap makinesi menüsü ;

PS3 sahibi iken Xbox alınır mı ?

default ps3 dashboardı

PS3 sahibi iken Xbox alınır mı ?

ek olarak ps3 de party chat varsa söylede bizde bilelim. boş konuşmaların önüne geçelim

en bağnazı bile anlasın, ps3 türkiyede sadece kendisinde var sanmasın, insanları yanlış yönlendirmesin diye sırayla açıkladım. ortaya boş boş konuşmuş olmamak için elbet yine bu yazdiklarim hakkinda hicbi bilgisi olmayip yorum yapmaya, asalamya calisan olucaktir ama benden bu kadar yeterince açıklayıcı olmuştur işallah...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 19 Mart 2011; 15:53:14 >

• Sahsen ben Ikisine de sahibim.
    Ve ayrica ben su an burda ki gereksiz mesaj yazan kisilere degil konu sahibine odakli mesaj yaziyorum kimileri BANA mi diye atlamasin.
    Xbox su an resmen can cekisen bir cihaz.
    Multi oyunlar disinda Exc olarak Geow 3 den baska goze batan bir oyunu ufukta gorunmuyor.
    Malesef xbox hizli basladi su an nefes nefese ki bu eksikligini next gen sonuna kadar Kinect ile tamamlamaya calisacak.
    Ben sahsen xbox u ALan Wake den sonra kutusuna kaldirdim (yer sorunu)
    SU an multi leri de ps3 de oynuyorum. Ha multilerde eksikmis suymus buymus onada takan biri degilim. Oyunumu oynar kaparim.
    Ha ne zaman Geow gelir yine Xbox kutusundan cikarilir.

Eger ki Kinect alacaksan ve kinect oyunlarindan hoslaniyorsan alabilirsin. Deger cunki kinect yasanmasi gereken bir deneyim.
    Ama yok ben ne kinect neden MOVE dan ve oyunlarindan haz almam ben hardcore ciyim dersen su an icin xbox olu yatirimdir.
    Basta alacaktin ikisini de. O sekilde guzel oluyor ama nerdeyse 2012 ye dayanmisiz, yeni cihaz hazirliklari gizliden yurutulurken 250 euroyu da bir iki oyun icin MS ye kaptirma.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.