Şimdi Ara

PS3 sahibi iken Xbox alınır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
73
Cevap
0
Favori
2.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Xbox Genel Bölümü >> PS3 sahibi iken Xbox alınır mı ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    6812 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    ???

|
    |
  • Teğmen
    199 Mesaj
    maddi durumla alakalı paran varsa al pişman etmez seni
    |
    |
  • Yarbay
    6812 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    + PS3'teki oyunlar Xbox'ta yok veya tam tersi böyle durumlar var mı? İkisinde de genelde aynı oyunlar mı var veya bu ikisini kullananlar neden kullanıyorlar.

Maddiyat dışında
    |
    |
  • Yarbay
    3596 Mesaj
    bende hep yatın varken kat alınır mı diye merak etmişimdir.dimi yatın varsa git yatında yat katı napıcaksın?

yaaw yeter ya aynı sorular zilyon kez sorulur mu ya..bu kadar ortak düşünceye sahip bir millet.herkes aynı şeyi düşünüyor.o yüzden bu memleket bu halde demek...biraz düşünün yaratıcı olun..
    |
    |
  • Yarbay
    6812 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Forumu aradım bulamadım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stonesthrow -- 17 Mart 2011; 22:28:02 >
    |
    |
  • Yarbay
    9057 Mesaj
    Forza 4 çıkana kadar hayır
    |
    |
  • Binbaşı
    1597 Mesaj
    soruna net cevap versem tatmin olacak mısın ? Hayır

bu gibi başlıklar sadece boş yere akıl karıştırır, tamam belki fikir edinmek suçmu diyorsun ama inan boş başlık dostum....

sana alınır deseler buna inanarak almayacağın gibi, alınmaz deselerde almama fikrine kapılmayacaksın....

kısa ve öz cevap vereyim ; PS3 varken Xbox alınır yada Xbox varken PS3 alınır... her ikisininde güzel oyunları var için rahat olsun git yarın patlat bi Slim...
    |
    |
  • Yarbay
    10560 Mesaj
    Alınır kardeş. Kadayıfın üzerine kaymak misali olur hemde.
    |
    |
  • Binbaşı
    1910 Mesaj
    Ben xbox sahibiyken ps3 aldım
    1 senedir xbox kullanıyordum ps3 alalıda 1.5 ay oldu sanırım.Son zamanlarda Xboxı 1-2 kere açtım ps3 kolik oldum

cfw
    |
    |
  • Yarbay
    4425 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Alınır kardeş. Kadayıfın üzerine kaymak misali olur hemde.

|
    |
  • Yarbay
    3635 Mesaj
    Bu başlıktan daha önce de açılmıştı. Eğer forumun kendi aramasından bulamadıysanız ki ben hiç kullanmıyorum kendi aramasını, googledan bu işi halledebiliriz. Google'da sadece donanımhaber içinde arama yapmak için vereceğim bağlantıda bulunan şekilde bir sorgu yapmanız lazım. Buyrun:http://www.google.com.tr/search?sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=site%3Aforum.donanimhaber.com+ps3+varken+xbox+al%C4%B1n%C4%B1r+m%C4%B1
    |
    |
  • Yarbay
    7468 Mesaj
    Alınmaz dostum,en güzeli Game Gear falan al sen
    |
    |
  • Binbaşı
    1962 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

Alınmaz dostum,en güzeli Game Gear falan al sen

:)
    |
    |
  • Binbaşı
    1263 Mesaj
    "Huysuz Şirin" tipli kullanıcı kitlesine hastayım bu forumun. Aynı soru sorulmuşsa daha önce soranın başlığına bir link verin olsun bitsin. 10 mesaj varsa 9 u niye açtın başlığı? Konu gereksizse yazdığınız cevaplar konudan daha da gereksiz

Benim fikrim alınmaz. Xbox sahibi olarak Ps3 almaya gerek görmüyorum. Alırsamda elimdekini satmadan almam. İkisi birbirinden çokta farklı cihazlar değil. 3-5 değişik oyun için evi konsol çöplüğüne çevirmeye değmez.
    |
    |
  • Çavuş
    42 Mesaj
    ne derece oyunkolik olduğunla alakadar bir durum. bende iki alette uzun zamandır var biri sağ kolumsa diperi sol kolum. ikisininde farklı cezbedici yanları var. co-op offline oyunlar bakımından xbox( evde her daim eşlik edecek adam halinde muazzam bi durum), özel oyunlar bakımından da ps3 benim tercih sebebim. online konusuna zaten girmiyorum xbox;ps3'ü gömer:D ama offline konusunda tek kişi mi yoksa çok kişi mi oyun oynayacaksına göre değişir konsol tercihin
    |
    |
  • Binbaşı
    1837 Mesaj
    alnır benim xbox um var ps3 exc. iin ps3 alacağım sende labailirsin yani :)
    |
    |
  • Yarbay
    2061 Mesaj
    Bugüne kadar almadigin hata,hemen bi kosu git Slim al gel hadi bakim .. Hatta PS3`le takas da edebilirsin,PS3`ün EX oyunlari haricinde bir artisi yok maalesef bi kaybin olmaz
    |
    |
  • Binbaşı
    1148 Mesaj
    Gerek yok
    |
    |
  • Yarbay
    6578 Mesaj
    al al.bende alıcam.birlikte takılırız
    |
    |
  • Yarbay
    3602 Mesaj
    İki konsola birden sahip olmak bence gereksiz xbox alacaksan ps3 ü sat yada ps3 ile yola devam et derim.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
Sohbet
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.