Şimdi Ara

Ps3 , PSN ve store hakkinda sorularim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Playstation 3um var . Arkadaslar simdiye kadar hep kutulu oyun alip takip oynardim . Gecenlerde online oyun almaya karar verdim. Yeni bir kullanici ekledim, yeni PSN UK hesabi actim 3 adet oyun aldim indirdim ve simdi oynuyorum. Diger kullanicida (eski PSN le kullandigim) kutulu sahip oldugum bir oyuna DLC almistim. Yeni kullanici (psn hesabi ile) giris yapip o dlc le oynayabilirmiyim? O oyunu DLC ile oynarken mutlaka o hesaplami giris yapmam lazim? CD yi takdigimda yeni kullanixi icin on yukleme yapicakmi?

Diyelimki makineyi formatladim . Aldigim oyunlari kac kere yukleyebilirim?

Sorularim gercekten fazla kafami karistiriyor o yuzdrn tam olarak soramadim simdilik bunlari cevaplarsaniz sevinirim. Saygilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oncelikle aldigin oyunlari satin aldigin icin istedigin kadar yuklersin onlar hesabinda ps4de hesaplari primary secondary seklinde birlestirip oynayabiliyorsun istedigin hesapdan ama sendeki ps3 oldugu icin giris yapma zorunlulugun var. Ayrica sahsi fikrim cok elzem olmadikca dijital almani tavsiye etmem yurtdisinda da cok ucuz degil fiyatlar artik doviz kurlari malum kutulu alirsan al sat yaparsin cok zarar etmezsin kaldiki single oyun oynuyorsan bitirince oyunun sende kalmasinin pek bir anlami yok online ise birsy diyemem tabii

• Peki diger PSN den aldigim DLC ? Yeni psn hesabimla o dlc leri nasil oynarim?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.