Şimdi Ara

[PS3] PSN Kardeşliği Oyun TAKAS Bölümü [ANA KONU] (405. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.453
Cevap
213
Favori
584.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acil uygun fiyata gta 5 alınır psn

• F1 2013 (F1 classics dlcsi ve F1 race stars oyunu ekli hesap) 40TL
    FIFA 14 40 TL
    sports champions complete (2 oyun_12spor / move oyunu) 25 TL

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satilik takaslik primary ps4 watch dogs,50TL. Takas icin infamous ss turkce dusunuyorum

• satılık ve takaslık hesaplarım

ps3 -----bf3 back to karkand dlc oyun deyil bf3 ek pakettir + swarm + dead space 2 + split second velocity + (-splınter cell- trilogy hd-3 oyun icerir-) + sf2 turbo hd remix -- 30 tl

vita psn hesabı cift hak hesabı komple veriyorum

Tales from Space: Mutant Blobs-- Pure Chess™ --Super Stardust™ Delta + Advanced Star Fighter Pack Bundle-- Plants vs. Zombies™ --Mortal Kombat™ -- Football Manager Handheld™ 2013-- Rocketbirds: Hardboiled Chicken -30 tl
  • tugrul206 T kullanıcısına yanıt
    sana neden telefon numaramı vereyim ki arabamı satıyorum ayrıca telefonum bozuldu tamirde dedim telefonum bozulamız mı yani ayrıca 5 gün önce gta V sattıgım hesap farklı bir hesaptı diyorum anlamıyorsun galiba ucuza görüp aldım normal piyasa fiyatına sattım ayrıca sanane buından sana hesap mı vericem ( bunuda sana pm ile açıklama yaptım sana hiç açıklama yapma ihtiyacım olmadığı halde) bu bölümde böyle yapan cok adam var ucuza alıp normal fiyata satış yapan bir nevi oyun ticareti yapıyorlar ben sana satacagım hesabı 6-7 ay önce aldım aklımdamı tutayım kimden aldığımı özel mesaj kutusunda duruyordu yanlıslıkla mesajları düzenlerken bütün mesajları silmişim. Ayrıca sana satacagım hesap 5 gün önce sattıgım hesaptan farklı bir hesap diğer hakkı bende diye sana defalarca yazdım senin kafa almıyor galiba tuturmusun bir türlü güvenemiyorum güvenemiyorum güvenemiyorsan git orjinal al arkadaşım burda satış yapan adamlar sana güvenmen için ilk baş oyunumu vericek vereceğin parada 30 taş çatlasın en yüksek 60 tl sanki milyarları veriyorsun madem hiç kimseye güvenemiyorsun git orjinal para ile kutulu al bizide boş yere uğraştırma burda dedigim gibi ben senin yazdığın hiç birşeye güvenmedim vede dolandırıcı oldugunu düşünüyorum bu fikrimde asla değişmeyecek hadi iyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 25 Temmuz 2014; 13:50:49 >

• Satılık Gran Turismo® 6 [US] Hesap 40 tl
  • arkadaşlar sakin olun konuyu öldürüyorsunuz gidin başka yerde yazışın ... yazmayın buraya lütfen
  • Ps4 için;
    Satılık : Primary Watch Dogs

Alınık : Primary COD, Primary AC 4

• quote:

Orijinalden alıntı: wolfshade1989

Ps4 için;
    Satılık : Primary Watch Dogs

Alınık : Primary COD, Primary AC 4

Hocam ps4 oyunları için değil bu konu, ısrarla yazmaya devam ediyorsun. Ps4 kardeşlik için ayrı konu var.

• Selam,
    Başlıkta ps3' e özel bir şey yazmıyor?
    Psn kardeşliği,oyun takas bölümü..

• Hesap
    Crysis 2 Çift hak
    Crysis 3 çift hak
    Dead Space 3 çift hak
    Bioshock 2 çift hak
    Deus Ex:Human Revolution Çift hak

oyunlar ayrı ayrı hesapta ama tek kişiye verilicek .Çift haktır ilgilenenler pm atsın uyguna verilecek
  • gta 5 alınır acil uygun fiyata
  • Şu başlığı ps3 olarak degistirin lutfen

• Beyond two souls uygun foyata ariyorum pmden yazin

• Max payne 3 var bendede kutulu sifir gibi
    takas olur

• Kutulu Fifa 13
    PSN Fifa 14

Önceliğim adam gibi arızasız sıfır ya da 2. el 'kablosuz' kol Ps3 için. Bu kadar. 2 oyunum var sadece onu da diyeyim arkadaşlar. fifa 15 almak için para topluyorum şimdilik.. bunun dışında kola karşılk oyunlar olmazsa takas son çarem..

Takas için Assasin Creed Son oyunu
    Crysis 3
    Killzone 3

olabilir.

Özel mesaj ya da facebook dan ulaşabilirsiniz arkadaşlar.

https://www.facebook.com/KamcukeLeyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tovbekar Hacker -- 25 Temmuz 2014; 19:02:59 >
  • Crysis 3 tek hak @ahmetcodeck
    Dead Space 3 tek hak @Batuhan Hocaoğlu
    Bioshock 1 + Crysis 1 @Temizkopat
    God Of War Collection Volume 2 tek hak @drinkblood7
    Crysis 3 tek hak @alp0307

isimli arkadaşlara satılmıştır.

kalan oyunlar :

bioshock 1 + crysis 1 tek hak 10 tl
    Demons Souls çift hak 20 tek hak 10 tl

şunu da not düşmek isterim. amacım para kazanmak değil. burdaki oyunların hepsini 10 tl den tuttum amacım aldığım fiyat ile yada 2-3 tl aşağısına satmak.zaten ülkede oyun fiyatları almış başını gidiyor. burda yardımlaşma olması birbirimize destek olmamız gerektiğini düsünüyorum.şurda 30 liraya oyun alıp 40 liraya satçaz diye taklalar atmaya gerek yok bence. herkes fiyatları minimize ederse burda hareketli günler geçirebiliriz. herkese saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joeblack3535 -- 25 Temmuz 2014; 19:34:53 >
  • Hesap 1 : Splinter Cell Blacklist / AC Recelations 20 TL. Hesap 2 : L.A Noire 20 TL. Hesap 3: South Park The Stick of Truth 30 TL

• Kutulu Fifa 13
    PSN Fifa 14

Önceliğim adam gibi arızasız sıfır ya da 2. el 'kablosuz' kol Ps3 için. Bu kadar. 2 oyunum var sadece onu da diyeyim arkadaşlar. fifa 15 almak için para topluyorum şimdilik.. bunun dışında kola karşılk oyunlar olmazsa takas son çarem..

Takas için Assasin Creed Son oyunu
    Crysis 3
    Killzone 3

olabilir.

Özel mesaj ya da facebook dan ulaşabilirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.