Şimdi Ara

PS3-PS4 DONANIM RESİMLERİMİZ [Odalarımızdan Görseller RESİMLER] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.292
Cevap
59
Favori
478.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya bu ps3 e 5+1 baglanabılıyormu..bende var bı tane sony dav-dz110 5+1 bılgısı olan varsa yardımcı olabılırmı acaba..
  • arkadaşlar iyi güzel koyuyorsunuz resimleri, ağzımızın suyunu akıtıyorsunuz da... kimsede buyrun gelin beraber oynayalım demiyor :) ayıp yani. bu başlık kilitlensin :) olan var olmayan var kardeşim.
  • dijital ise baglarsın yoksa direkt baglayamazsın
    quote:

Orjinalden alıntı: xavi06

ya bu ps3 e 5+1 baglanabılıyormu..bende var bı tane sony dav-dz110 5+1 bılgısı olan varsa yardımcı olabılırmı acaba..
  • nerden anlayacagım dıjıtal olup olmadıgını bır araba para bayıldık dıjıtaldır herhalde..optık ses cıkısı ıle falan olmuyyormu?
  •  PS3-PS4 DONANIM RESİMLERİMİZ [Odalarımızdan Görseller RESİMLER]

PS3-PS4 DONANIM RESİMLERİMİZ [Odalarımızdan Görseller RESİMLER]

PS3-PS4 DONANIM RESİMLERİMİZ [Odalarımızdan Görseller RESİMLER]

• ps3 sahibi insan sayısı bu kadar mı yahu :) daha çok resim daha çok :) bu arada kedi biblo mu :P ne güzel kedi o yaw :) ps3 ü gölgede bırakmış :P
  • quote:

Orjinalden alıntı: Duna

ps3 sahibi insan sayısı bu kadar mı yahu :) daha çok resim daha çok :) bu arada kedi biblo mu :P ne güzel kedi o yaw :) ps3 ü gölgede bırakmış :P

harbi iran kedisi ps3 üstüne de yatıyo sıcak sıcak
  • kedi bayağı ürkütücü duruyor ama
  •  PS3-PS4 DONANIM RESİMLERİMİZ [Odalarımızdan Görseller RESİMLER]

benim değil tabi bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hört -- 28 Nisan 2007; 16:22:56 >
  • en alttan 2. raftaki ne
  • Arkadaslar, bende PS3 alıp (ilk oyun konsolum olacak) aranıza katılacagım. Sistem resimini de burda ayrıca sizlerle paylaşacagım fakat size sormak istediğim bu PS3 ne zaman gelicek tekrardan Türkiye ye ? Sony bayilerinde 29 Nisan olarak söylemişlerdi, hepsiburada ve weblebi de 10 mayıs olarak gözüküyor
  • bitmiş mi heryerdE?
  • quote:

Orjinalden alıntı: serhanuygur

bitmiş mi heryerdE?

Dün Teknosa ve Sony yetkili satıcılarına telefonla sordum. Teknosa herzaman gibi haftaiçi gelecek dedi. En ilginç cevap Sony Cevahir den geldi. Elinizde PS3 var mı diyince sinirli bir biçimde stokta yok ne zaman geliceğini Sony e sorun dedi, bıkkınlık durumu hissettim aynı sorulara cevap vermekten sıkılan yetkilide Morfare Mayıs da elimize ulaşır diyor, weblebi ve Hepsiburada (net tarih sadece bunlarda 10 Mayıs olarak belirtilmiş) gibi ön sipariş alıyor. Beklemeye devam

• quote:

Orjinalden alıntı: DubLanC

quote:

Orjinalden alıntı: serhanuygur

bitmiş mi heryerdE?

Dün Teknosa ve Sony yetkili satıcılarına telefonla sordum. Teknosa herzaman gibi haftaiçi gelecek dedi. En ilginç cevap Sony Cevahir den geldi. Elinizde PS3 var mı diyince sinirli bir biçimde stokta yok ne zaman geliceğini Sony e sorun dedi, bıkkınlık durumu hissettim aynı sorulara cevap vermekten sıkılan yetkilide Morfare Mayıs da elimize ulaşır diyor, weblebi ve Hepsiburada (net tarih sadece bunlarda 10 Mayıs olarak belirtilmiş) gibi ön sipariş alıyor. Beklemeye devam

ne kadarda bıtkın olsa böyle cevap veremez.

• Neden alıntı yapmak isteyince hata veriyor anlamıyorum.

quote:

ne kadarda bıtkın olsa böyle cevap veremez.

Size aynen katılıyorum. Çok fazla ciddiye almadım, gerek de yok (benim için). Yoksa potansiyel müşteri olarak paranla rezil olma durumu söz konusu. Zamanında Sony TR a 6500YTL lik TV (40W2000) için mail atmıştım. 3-4 ay sonra "okunmadı, sildik sizin maili" tarzında birşey gelmişti. Bu mesaj geldiğinde iş işten geçmişti, muadil başka marka TV yi çoktan almıştım. PS3 durumuna geri dönersek eğer var deseydi, ki bu şekilde başından savma şeklinde cevap vermezdi, ışık hızıyla almaya gidecektim, tak etti canıma artık, yeri kabloları bile hazır evde Neyse, ben Cevahir Sony e notumu verdim. Alışveriş yapmayacağım magazalar listesine eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DubLanC -- 30 Nisan 2007; 13:54:07 >

• arkadaşım burada(bodrum/muğla) vaaaarr, isteyen varsa bi şekilde satarlar sanırım. havale vesaire
  • play-asia'dan sipariş verine 1050ytlye maloluyor 60gb ps3. garantisi geçerlidir sanırım? bir de sony marka registered ürünler tüm dünyada garanti kapsamına girmiyor mu?sadece seri numarası kontrol edilerek? öyle değilse ayıp sony'ye. her türlü elektronik alet böyle artık. yok eurasia yok bilmemne. küreselleşen ekonomi demesinler bana bir daha eğer dünya çapında garanti vermiyorlarsa
  • dünya çapında garantimi? sony eurasia'nın devlete ödediği vergileri kim karşılayacak peki? sence böyle birşeye müsaade ederlermi? MSTR neden x360'lara garanti vermiyor? giyit kardeşim garanti istiyorsan bedeline katlanacaksın, vergini ödeyeceksin faturanı alacaksın. unutmadan; bu sony'nin ayıbı değil, çünkü dünya henüz o kadar global değil. hatırlatırım amreikalılar ve japonlar 6 aydır PS3 keyfi sürüyor...
  • zaten gidip sony bayisinden aldığın faturalı mala verilecek garantiden bahsediyorum.tc'de bir ps3 alıp amerikaya gittiğimde bozulursa sonyABD şubeleri kabul etmiyor mu aleti garantiye? neyse başlık müsait değil buna
  • O garanti olayı Ps3'de yok sadece bazı sony ürünlerinde var..
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.