Şimdi Ara

Ps3 PS Store Açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese merhaba, Ps3te playstation store'a bastığımda, bir hata oluştu, ps düğmesine basarak çıkış yapıp yeniden açmayı deneyiniz diyor. 1.10 güncellemesi ile mi alakalı bir problem acaba? süper slim modeldeyim, hddye full format, flash belleğe full format, ps store yeniden yükleme, güncel tarih ve saat ayarları, çözümlerini denedim. Hala aynı problemi yaşıyorum. Sorun, 1.10 güncellemesi ile mi alakalı yoksa benim cihazda mı problem var? Garantisi devam etmekte, garantiye de gönderebilirim.

• ne zaman oldu problem ? benimki bugün başladı :) çoğu kişide var. dili ingilizce yapın bakalım ne olacak.
  • rorschach_ kullanıcısına yanıt
    Ps3 bugün elime geçti.. bendeki de şans işte. bir hevesle oynamaya başlayalım dedik, boş boş kaldım öyle. Sizde de mi aynı problem var acaba?
    edit: ingilizce yapmayı da denemiştim, yazmayı unutmuşum buraya, ingilizce amerika yaptım, ingiltere ingilizcesi seçeneğini de deneyip buraya tekrar yazacağım bir kaç dakika içerisinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oyunbros -- 31 Mayıs 2014; 23:41:56 >
  • Yok hocam ingiltere ingilizcesini de denedim, o da olmadı.
  • DÜZELİR BEYLER SABIR.
  • Bende de ayni sorun var 2-3 gundur giremiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bi kaç gün önce güncelleme geldi yaptım. Ama girmiyor. Ps dügmesine basıp çık diyor. İllet oldum . Ama hesap ayarlarından en son indirdiklerime bakabiliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkdaşlar 1.10 guncelemini yuklemiyor yarım edermsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: egebklmz

arkdaşlar 1.10 guncelemini yuklemiyor yarım edermsiniz

Şu sıralar bir problem var neden inatla zorluyorsunuz? Download vs yapacaksaniz pc uzerinden indirme listesine ekleyin ps3 e otomatik gelecektir. Oyun vs alacaksaniz da oyle alabilirsiniz.

• Zorlama degilde. Gecici bisey ise beklenir tabi. Ama gecici degil hallolmasi gereken bisey ise insanlar tabiki de zorlayarak yada zorlamayarak halletmek isteyecektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    zorlamayla ne alakası var dostum? Bu konuda duyuru bile yapılmadan saçma sapan bir şekilde store'a ulaşım engelleniyor, ve bizim bu konuda konuşmaya hakkımız olmuyor mu yani? Bu konu hakkında adam akıllı bilgi paylaşmak, zorlamak mı oluyor senin nazarında?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oyunbros -- 4 Haziran 2014; 14:47:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: togidevil

zorlamayla ne alakası var dostum? Bu konuda duyuru bile yapılmadan saçma sapan bir şekilde store'a ulaşım engelleniyor, ve bizim bu konuda konuşmaya hakkımız olmuyor mu yani? Bu konu hakkında adam akıllı bilgi paylaşmak, zorlamak mı oluyor senin nazarında?

dns değişmek ve dili değiştirmek çözüm olmadıysa sony yi arayıp sorabilirsiniz. bilen yoktur bence çözümü çünkü psn ile alakalı veya ülkemiz internetiyle. herkeste var aynı prob.
    zaten sony'i arayıp sordum, kendilerinin de adam akıllı bir bilgisi yok gibi bu konuda, bir çözüme ulaşamamışlar daha. Bekleyin, geçecektir dediler. Keşke bu problemi websitelerinde de duyursalar da 25 dakika sony çağrı merkezi sırası beklemek zorunda kalmasak telefonda.
  • arkadaşlar o sorunlar bende de vardı sonra düzeldi ama şimdide ps store da donup
  • Forumda 2010 yilinda atilmis bir mesaj. Ben yaptim oldu. Yazan arkadastan allah razi olsun. (zack06)

"geçenlerde forumda bir arkadaş yazmıştı MTU değerinde yazan 1500 değerini tr üzerinden görülmüyor 1498 yapım girersiniz diye yazmıştı

bende MTU yu 1498 yaptım birde DNS e 208 67 220 220 208 67 222 222 yazdım anında bağlandım dene belki olur... "

• quote:

Orijinalden alıntı: temizkopat

Forumda 2010 yilinda atilmis bir mesaj. Ben yaptim oldu. Yazan arkadastan allah razi olsun. (zack06)

"geçenlerde forumda bir arkadaş yazmıştı MTU değerinde yazan 1500 değerini tr üzerinden görülmüyor 1498 yapım girersiniz diye yazmıştı

bende MTU yu 1498 yaptım birde DNS e 208 67 220 220 208 67 222 222 yazdım anında bağlandım dene belki olur... "

Hcm saolasın bende de oldu aynı sorun mtu 1498 yaptım düzeldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim super slim de kitleniyor store'da burdaki arkadaşlarda da varmış problem.Bende mi var sadece diyordum
  • 1 ayı geçik böyle. sokucam bir tarafına bunların yA
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.