Şimdi Ara

[PS3] PES 2013 ONLİNE MASTER LİG ANA KONU (448. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.491
Cevap
40
Favori
477.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 446447448449450
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler bu para yokken kontrat yapma açığı kapatıldı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bRaVo!

quote:

Orijinalden alıntı: erc079

quote:

Orijinalden alıntı: bRaVo!

real madrid'le 2 yılım doldu. 500 milyon dolar var. harcıcak yer yok

GALATASARAY LA 5 AYIM OLDU;
    MALVARLIĞI 2.100.000 MILYAR EURO
    BÜTÇE 999.999.999 (BUNUN USTU OLMADIGI ICIN ANCAK BU KADAR)

sen ne yaptın öyle :/ 5 ay derken real mi sanal mı? benim sanal 2 yıl

KARDES SEN HANGI OYUNDASIN?BURASI PS3 PES2013 MASTER LEAGUE SAYFASI.
    BU OYUNA BEN EYLUL AYINDA BASLADIM.
  • Acemiliğimden dolayı fotoğrafları buraya yüklerken baya bir zaman harcadım :) ama umuyorum ki bana tecrübelerinizden faydalanma şansım olur.

Takımın Dün gece saat 3 itibariyle kadronun fotoğrafı

Rotasyon için çok geniş bir kadrom yok ama idare etme mantığıyla buralara kadar gelebildim. Defans yapmayı bilmiyorum tam anlamıyla çünkü adamı birebirde durduramıyorum benim forvetleri üstüne basıp geçiyorlar... Yani çalım yememeyi ve çalım atmayı pek beceremiyorum adamın ayağına yapıyor top alamıyorum.. Bu konuda neler yapmam gerekiyor..

Pes 2013'ün koyduğu kurallara göre oynu oynamya çalışıyorum.. Onun için hızlı - çabuk kontratak futbola ona göre kuruyorum kadromu

Sizin öneriniz neler olabilir nerde eksiğim neler yapabilirim görüş ve önerilerinizle yardımlarınız bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kiziltas07 -- 22 Ocak 2013; 14:43:02 >
  • Acemiliğimden dolayı fotoğrafları buraya yüklerken baya bir zaman harcadım :) ama umuyorum ki bana tecrübelerinizden faydalanma şansım olur.

Takımın Dün gece saat 3 itibariyle kadronun fotoğrafı

Rotasyon için çok geniş bir kadrom yok ama idare etme mantığıyla buralara kadar gelebildim. Defans yapmayı bilmiyorum tam anlamıyla çünkü adamı birebirde durduramıyorum benim forvetleri üstüne basıp geçiyorlar... Yani çalım yememeyi ve çalım atmayı pek beceremiyorum adamın ayağına yapıyor top alamıyorum.. Bu konuda neler yapmam gerekiyor..

Pes 2013'ün koyduğu kurallara göre oynu oynamya çalışıyorum.. Onun için hızlı - çabuk kontratak futbola ona göre kuruyorum kadromu

Neden Taktiğim 59 ? veya defansım düşük bilmiyorum... Ne yaparak neleri geliştiririm ne faydası olur çok soru sormuş oluyorum ama bilmediğim için püf noktaları öğrenmek istiyorum

Toplam 170 Maç yaptım %50 kazanıyorum - kaybediyrum ... Bazen birşey oluyor çok rahat kazanıyorum bazende arka arkaya malubiyetler nedenini bilmiyorum
    Birde bütün sözleşmelerimi 50 maç yapmaya çalışıyorum.. Oyuncu katkıda çok bulunmuşsa satıp tekrar alıyorum.. Gidenin yerine 4-5 daha koyup bir üstünü alarak genişlemeyi düşünüyorum ama ozamanda kadro derinliği oluşmuyor ve bir süre sonra tıkanıcam diye düşünüyorum ve tıkanıyorumda zaman zaman
    Sizin öneriniz neler olabilir nerde eksiğim neler yapabilirim görüş ve önerilerinizle yardımlarınız bekliyorum :)))))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kiziltas07 -- 22 Ocak 2013; 14:57:04 >
  • Giggs arda selcuk topal orta saha ,semih kaya serdar caner topuz defans , forvetim ise martins agbonlohor kalede volkan demirel , cogunlugu türk agbon forvetde 73 ama hulk kadar etkili...kesinlikle hizli forvet tercih edin agbonlohor,hulk,martins

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

isteyene benim takımı satabilirim takım kuramayanlara vakti olmayanlara hazır takım kadrom yazım: neuer casıllas t.silva pepe puyol lucio chellini d.alves maicon armero bale de rossi xavi iniesta alonso pirlo sneijder ronaldinho nani ribery robben a.sancez lavezzi eto rooney hulk aguero ronaldo messi ilgilenen varsa özel mesaj atabilirsiniz

hazır takım isteyene satarım almak isteyen özel mesaj atabilirisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: nxplay

oyuna bak ya sadece uzun topa göre dizayn edilmiş. iğrenç ötesi bir oyun. herkezi defansa koy. 1 tek mirch'i en ileri koy. topu kaptıkça dik topu ileri. 10 kere yap, en az 3 tane gol at. yani gelmiş geçmiş en kötü futbol oyunu pes 2013. tamamen hatalı. tamamen bug'lı. midem bulandı bu pis oyundan artık

alakası yok..dedigin şekilde bana 1 gol at ps3 +pes13 cd mi vereyim sana...

Dogru taktik diziliş ile 2 arkadas ben süper star arkadas en iyi oyuncu yarım saat (tek maç) yaptık skor 2-1 arkadas yendi..mırc'a 5 dk dayandım silindi sahadan ama gelecek vaat eden yükselişte bir oyuncu yerinde zamsnında iş yapıyor..sonucta belçika liginden kiralık genclerbirligine gelen 1 milyonluk topçuda antalyaya 4 gol atabiliyor..
    Pes13 ün demosundan bu oyun oynanmaz demiştim taa ki 2 hafta öncesine kadar ama gel gelelim şimdi başından kalkamıyorum gecen yıl pes12 de oldugu gibi iş'e uykusuz uykusuz geliyorum 2 haftadır ..harbi katmış üstüne adamlar belki inanmazsınız gün içinde 18-20 mac yapıp 680 puan nezaket B li biri bile kaçmadı umarım nazar degmez böyle gider...pes in önündeki en büyük engel HİLE yoksa fifa HİKAYE,,,,oynanabilirlik,gerçekçilik açısından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jiu_jitsu1905 -- 22 Ocak 2013; 21:24:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeSsTuR

quote:

Orijinalden alıntı: nxplay

oyuna bak ya sadece uzun topa göre dizayn edilmiş. iğrenç ötesi bir oyun. herkezi defansa koy. 1 tek mirch'i en ileri koy. topu kaptıkça dik topu ileri. 10 kere yap, en az 3 tane gol at. yani gelmiş geçmiş en kötü futbol oyunu pes 2013. tamamen hatalı. tamamen bug'lı. midem bulandı bu pis oyundan artık

alakası yok..dedigin şekilde bana 1 gol at ps3 +pes13 cd mi vereyim sana...

Dogru taktik diziliş ile 2 arkadas ben süper star arkadas en iyi oyuncu yarım saat (tek maç) yaptık skor 2-1 arkadas yendi..mırc'a 5 dk dayandım silindi sahadan ama gelecek vaat eden yükselişte bir oyuncu yerinde zamsnında iş yapıyor..sonucta belçika liginden kiralık genclerbirligine gelen 1 milyonluk topçuda antalyaya 4 gol atabiliyor..
    Pes13 ün demosundan bu oyun oynanmaz demiştim taa ki 2 hafta öncesine kadar ama gel gelelim şimdi başından kalkamıyorum gecen yıl pes12 de oldugu gibi iş'e uykusuz uykusuz geliyorum 2 haftadır ..harbi katmış üstüne adamlar belki inanmazsınız gün içinde 18-20 mac yapıp 680 puan nezaket B li biri bile kaçmadı umarım nazar degmez böyle gider...pes in önündeki en büyük engel HİLE yoksa fifa HİKAYE,,,,oynanabilirlik,gerçekçilik açısından

Kardeş sana 2 gol atmıştım bu şekilde gerçi ileride ronalda ve rooney vardı sanırım ps3 ve oyun kazandın mı şimdi ben

• erkan01 kardeş dogrudur beni 2-0 yendin ama aması var o zaman takım bütçem 25 milyon dolardı şimdi 254 milyon dolar!!o zaman oyunu kavramaya çalışıyordum şimdi ben süperstarım diyene eminmisin ? diyorum :))

Kusura bakma ama artık orta sahadaki topcu sonuna kadar üçgene basınca c.ronaldoyu veya mırc ı topla kolay kolay buluşturamaz erkannn

• arkadaşlar lütfen birisi yardım etsin bana maça başlamadan yada normal menudeyken bir oyuncuya mesaj nasıl atılır ve gelen mesaj nasıl okunur bulamadım ne geleni okuyabiliyorum nede ben yollıyabiliyorum pc de oynuyorum ben ps3 için söylediler ama alakası yok bilgisayarda oynuyorum yardım ederseniz çok makbule gecicek

• quote:

erkan01 kardeş dogrudur beni 2-0 yendin ama aması var o zaman takım bütçem 25 milyon dolardı şimdi 254 milyon dolar!!o zaman oyunu kavramaya çalışıyordum şimdi ben süperstarım diyene eminmisin ? diyorum :))

Kusura bakma ama artık orta sahadaki topcu sonuna kadar üçgene basınca c.ronaldoyu veya mırc ı topla kolay kolay buluşturamaz erkannn

kardeş nasıl başarıyorsun? takım gücüm 690. derecem 670'lerde birşey. az çok bu oyunu biliyorumda ama ne yaparsam yapayım adamlar ya üçgenler ya da L1+üçgenle mutlaka topu geçiriyorlar. eğer bu konuda yardım edersen sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasabey0804

quote:

erkan01 kardeş dogrudur beni 2-0 yendin ama aması var o zaman takım bütçem 25 milyon dolardı şimdi 254 milyon dolar!!o zaman oyunu kavramaya çalışıyordum şimdi ben süperstarım diyene eminmisin ? diyorum :))

kardeş nasıl başarıyorsun? takım gücüm 690. derecem 670'lerde birşey. az çok bu oyunu biliyorumda ama ne yaparsam yapayım adamlar ya üçgenler ya da L1+üçgenle mutlaka topu geçiriyorlar. eğer bu konuda yardım edersen sevinirim.

üstad sen 670 puan topladıysan ben sana ne deyim ki !! 670 puan toplamak kolay iş deil...ara pasına çözüm bulamadan helalinden topladıysan iş i biliyosundur bişi diyemem...haa ben %100 kesinlikle geçirmem gibi algılandı galiba öyle bişi mümkün deil ama oyun kesinlikle kaliteli transferle farklı oluyor bi 2-3 milyonluk egemenle defans yapmak var bide 22 milyonluk lucio-puyol-david luisle def yapmak var

Erkan01 ile maç yaptıgımda 4 lü defans ım toplam maliyeti 7-8 milyondu kalecim rakip şut için ayagını geriye dogru çektiginde topa vurmadan kendini yere atıyodu zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jiu_jitsu1905 -- 23 Ocak 2013; 0:33:30 >
  • Evet arkadaslar vatana millete hayirli olsun. Biraz evvel pes cdmi kirip aktif pes yasantima son verdim. Bugun toplamda 5 mac yaptim ve gol atamadim. 12 topum direkten dondu, cizgiden cikanlarmi dersin bos kaleye auta yollayanlarmi karsi karsiyalarmi neler neler kacirdim ve artik bu oyun benim icin bitmstir. İse yarayacagini bilsem konamiye benim gibi tam 12 senedir bu oyunun hastasi olan birini bile soguttuklari icin tebrik etmek isterdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: avedist

Evet arkadaslar vatana millete hayirli olsun. Biraz evvel pes cdmi kirip aktif pes yasantima son verdim. Bugun toplamda 5 mac yaptim ve gol atamadim. 12 topum direkten dondu, cizgiden cikanlarmi dersin bos kaleye auta yollayanlarmi karsi karsiyalarmi neler neler kacirdim ve artik bu oyun benim icin bitmstir. İse yarayacagini bilsem konamiye benim gibi tam 12 senedir bu oyunun hastasi olan birini bile soguttuklari icin tebrik etmek isterdim.

millet hile-hurdadan bırakır sen kacan gollerle alakalı oyunu bırakıyosan BU BİR İLK OLUR HERALDE :)))

Bi kaç ayar yapsan illaki gol atardın..neyse hayırlısı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jiu_jitsu1905 -- 23 Ocak 2013; 0:56:47 >
  • quote:

quote:

quote:

üstad sen 670 puan topladıysan ben sana ne deyim ki !! 670 puan toplamak kolay iş deil...ara pasına çözüm bulamadan helalinden topladıysan iş i biliyosundur bişi diyemem...haa ben %100 kesinlikle geçirmem gibi algılandı galiba öyle bişi mümkün deil ama oyun kesinlikle kaliteli transferle farklı oluyor bi 2-3 milyonluk egemenle defans yapmak var bide 22 milyonluk lucio-puyol-david luisle def yapmak var

Erkan01 ile maç yaptıgımda 4 lü defans ım toplam maliyeti 7-8 milyondu kalecim rakip şut için ayagını geriye dogru çektiginde topa vurmadan kendini yere atıyodu zaten

Teşekkür ederim ama üstad değilim daha hile olayına gelince. bugüne kadar 1 defa yaptım o da şöyle adi herifin biri çıktı karşıma. adam ilk yarı 3-1 öndeydi. ikinci yarı başlarken'den golü buldum 3-2 oldu. o dakikadan sonra nerdeyse ikinci yarı boyunca top çevirdi sahasında. dakka 80 birşey olunca artık tepem attı kalktım interneti kapattım.

benim defansın toplam maliyeti 10 milyon falandır. benim şöyle bir avantajım var kadromun hepsi nerdeyse 200'ün üstünde maç yaptı ve bu takıma olumlu yansıyor.
  • quote:

Evet arkadaslar vatana millete hayirli olsun. Biraz evvel pes cdmi kirip aktif pes yasantima son verdim. Bugun toplamda 5 mac yaptim ve gol atamadim. 12 topum direkten dondu, cizgiden cikanlarmi dersin bos kaleye auta yollayanlarmi karsi karsiyalarmi neler neler kacirdim ve artik bu oyun benim icin bitmstir. İse yarayacagini bilsem konamiye benim gibi tam 12 senedir bu oyunun hastasi olan birini bile soguttuklari icin tebrik etmek isterdim.

bunu yaşayan bir tek ben değilmişim demek ki. her maç en az 2 topum mutlaka direkten dönüyor. hele karşı karşıya olanları söylemiyorum. doumbia ile adamları ipe diziyorum ama gel gör ki kaleci o anda panter oluyor. ben cd'yi kırmadım ama 1 tane kol kırmıştım sinirden.

Sistem oyuna çok fazla müdahale ediyor. rakip geliyor tamam diyorum rahat yenerim. ama bir bakıyorum maçın sonuna adama 15 şut çekmişim 10 tanesi kaleyi bulmuş attığım gol 1. onun 2 yada 3 şutu var hepsi gol oluyor.
    PES'in bu seneki anlayışı zayıf olanları da oyunda tutmak üzerine kurulu. böylece oyundan soğumayacaklar. ama bu defa bizim gibi az çok oyun oynayanları soğutuyorlar.

herşeye rağmen yine de oynarım bu oyunu. ister uzun top, ister ara pas,ister üçgen veya diğer sıkıntılarda olsa. bir tek şu hile'nin önüne geçememeleri beni çok sinir ediyor. ayrıca şu devre arasında oyundan çıkma saçmalığı varki ayrı bir sinir. adama atıyorum 4-5 tane hoppp maçtan kaçıyor. biliyorum ki daha da atacağım ama adam kaçıyor ve 3-0 oluyor maç. bugün galatasarayı şeçmiş biri ile oynadım. tarksali mi ne öyle birşeydi. ilk yarı 4-0 bitti ikinci yarı dakika 70 birşey 8-0 oldu. bir baktım bağlantı yavaşlamaya başladı sonrasında da hükümsüz sayıldı maç. bunların önüne geçebilse çok iyi olur ama nerde........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pasabey0804 -- 23 Ocak 2013; 1:26:36 >
  • arkadaşlar onlineda güzel golleri kaydediyorsunuzdur heralde siz de. O videoları derleme veya pc ye aktarma şansımız var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: battusai

arkadaşlar onlineda güzel golleri kaydediyorsunuzdur heralde siz de. O videoları derleme veya pc ye aktarma şansımız var mı?

video programları var cek pcye at...google amcadan yardım al...

• quote:

quote:

bunu yaşayan bir tek ben değilmişim demek ki. her maç en az 2 topum mutlaka direkten dönüyor. hele karşı karşıya olanları söylemiyorum. doumbia ile adamları ipe diziyorum ama gel gör ki kaleci o anda panter oluyor. ben cd'yi kırmadım ama 1 tane kol kırmıştım sinirden.

Sistem oyuna çok fazla müdahale ediyor. rakip geliyor tamam diyorum rahat yenerim. ama bir bakıyorum maçın sonuna adama 15 şut çekmişim 10 tanesi kaleyi bulmuş attığım gol 1. onun 2 yada 3 şutu var hepsi gol oluyor.
    PES'in bu seneki anlayışı zayıf olanları da oyunda tutmak üzerine kurulu. böylece oyundan soğumayacaklar. ama bu defa bizim gibi az çok oyun oynayanları soğutuyorlar.

herşeye rağmen yine de oynarım bu oyunu. ister uzun top, ister ara pas,ister üçgen veya diğer sıkıntılarda olsa. bir tek şu hile'nin önüne geçememeleri beni çok sinir ediyor. ayrıca şu devre arasında oyundan çıkma saçmalığı varki ayrı bir sinir. adama atıyorum 4-5 tane hoppp maçtan kaçıyor. biliyorum ki daha da atacağım ama adam kaçıyor ve 3-0 oluyor maç. bugün galatasarayı şeçmiş biri ile oynadım. tarksali mi ne öyle birşeydi. ilk yarı 4-0 bitti ikinci yarı dakika 70 birşey 8-0 oldu. bir baktım bağlantı yavaşlamaya başladı sonrasında da hükümsüz sayıldı maç. bunların önüne geçebilse çok iyi olur ama nerde........

bugunde yavurun biri ile eşleştim 809 puanı var adamın ve nezaketide A olunca hadi hayırlısı dedim ...formdayım taktik-uygulama 10 numara ve kadromda messi-ronaldo olmasada iyi topçular var.. dk 60 3-0 öndeyim 4 e gidiyim -gitmeyim gidiyim -gitmeyim derken adamın her ceza sahasına gitmemde oyun donup geri başlıyo donup geri başlıyo aha onunki bununki maçı oynanmamış yapacak serefsizin nezaketi A bide...yenilince kopar kopar sonra şirin gözükmek için topu şişir oldu....
    Neyse baktım bu yavsak kacacak kendimi bıraktım dedim birazda o atak yapsın diye derken hoop üst üste 2 gol yedim sonra dedim bari full defans yapayım bu saldırırken zamanı unutsun 3-2 ye yatıyım dedim dk 85 hooop 3-3 yaptı.....nasıl oluyosa ben 4 e gidecekken kasan oyun 3-3 olana kadar kasmadı...gel gelelim önceki sayfalarda dedim bu oyunda ve özellikle analigde alın teri ve 100lerce değişik insanla eşleşerek hiiiç kimse 1000 puan ya-pa-maaaaaz

Online oyunun her 12 saatte 1 değişen dengesi var bu 1000 likler hiç mi bu değişimden etkilenmez hep mi formda olurlar bu mümkün deil....eminim çogu ego tatmini için 3-5 key alıp yada belli bi tayfası olup birbirini kıran tipler çünkü 2 hafta önce başladıgım pes13 de sıralama maçında juventusu aldım 985 puanlı barca delilerinden sümüklü birini yenerken bağlantıyı koparıp kaçtığında bunu pes12 den beri biliyodum pes13 de emin olarak 13 oynamaya başladım ve çok güzel olmuş oyun gerçekten bir kaç hata dışında harika olmuş online olarak

• quote:

quote:

kardeş takım gücün 900 olmadan..defansında thago silva olmadan.beklerinde armero maicon olmadan orta sahanda de rossi olmadan vs vs..ve savunma 1000 maç yapıp savunma yapmayı öğrenmeden,üçgenle oynayaları engelleyemezsın bu oyunda..gerçi bunları yapsan bile yine engelleyemessin sadece azaltırsın..bunlar neysede hile olayı bitmedikçe zevk almak imkansız oyundan..yenik durumda olunca olunca zaten gitti maç..öndeysende her an kaçıcaklar korkusu zaten tüm zevkini bitiriyor insanın..bugün 9 maç yaptım hepsinde öndeydim 4 maçta kaçtılar,3 maçta lag yaptılar 1 maçta ben düştüm zaten oyundan..bende açtım 2vs2 sıralama maçı yapıyorum online olarak..orda kesinlikle hile yo..hileden bıkanlar oraya akın etmiş..2vs2 sıralama maçına gelsin hileden bıkanlar..adamlara 6 atıyoruz 8 atıyoruz kaçmıyorlar helal olsun orda
  • 
Sayfa: önceki 446447448449450
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.