Şimdi Ara

[PS3] PES 2013 ONLİNE MASTER LİG ANA KONU (447. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.491
Cevap
40
Favori
477.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 445446447448449
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: galatali_58

oyunda şöyle bişey farkketim..ister 10 defans yap ister 8 hiç farketmiyor öyle yada böyle sistem 2-3 pozisyon veriyor rakibe..oyüzden en güzeli rakibe ilerde basıp hücum oynamak..ama burda önemli olan sağ bek ve sol beklerin cok kaliteli olması gerekiyor.kademe anlayışları iyi olmalı..örneğin lesstenher ve armero.. bu iki adam geldikten sonra 15 maçtır kaybetmiyorum..eğer micah richards ve clich ile oynayan varsa hemem gönderin aldanmayın hızlarına..armero ve lesstnheri diyorum şiddetle

kardes eger bu oyunda defansını saglama almazsan normalde 2 yada 3 pozısyon vermek yerıne 8 yada 10 pozısyon verıyorsunkı 2 yada 3 u tercıh ederız dogal olarak.2050.macıma yaklasmısım mlo da,denemedıgım taktık neredeyse kalmadı,en sonunda şu 2 tatkıtke karar kıldım.
    1----------------------SF
    -------SLA-----------------------SĞA
    ----------------------OOS------------
    ---------------------------------------
    --------------GÖ----------------------
    ------------------------DOS----------
    SĞB------------------------------SLB
    ---------STP--------STP--------------

2------------------SF------------------
    ------SLA---------------------SĞA---
    ----------------------------------------
    ------------------OOS-----------------
    -------------------GÖ-----------------
    -----------------------------------------
    --------------DOS----DOS-------------
    ------------------------------------------
    ---------STP-----STP-----STP----------

EGER RAKIP 2 FORVET ILE OYNARSA BENDE 2.TAKTIGI KULLANIYORUM,2 DOS RAKIBIN 2 FORVETINE MARKAJI KILITLIYORUM.TAVSIYE EDERIM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sisle_Gelen_Yolcu

quote:

Orijinalden alıntı: cliffhanger_

fifa 13'ün fiyatlarına şöyle bir göz gezdirmeye başladım :)

Fifa kurdum deneme amaçlı kusa kusa kaldırdım bir sürü robot kilikli oyuncu bi top iğrenç bi oyun ya pes ya hiç benim için...

İlk izlenim için gayet normal bir durum.Fifa özellikle pesten geçiyorsanız kişiden kişiye değişen alışma süresi gerektiriyor.Oynadıkça güzelleşiyor inanın buna siz bile seveceksiniz buna adım gibi eminim.Çoğunda böyle oluyorda ondan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

quote:

Orijinalden alıntı: Sisle_Gelen_Yolcu

quote:

Orijinalden alıntı: cliffhanger_

fifa 13'ün fiyatlarına şöyle bir göz gezdirmeye başladım :)

Fifa kurdum deneme amaçlı kusa kusa kaldırdım bir sürü robot kilikli oyuncu bi top iğrenç bi oyun ya pes ya hiç benim için...

İlk izlenim için gayet normal bir durum.Fifa özellikle pesten geçiyorsanız kişiden kişiye değişen alışma süresi gerektiriyor.Oynadıkça güzelleşiyor inanın buna siz bile seveceksiniz buna adım gibi eminim.Çoğunda böyle oluyorda ondan.

doğru tespit
  • evet arkadaşlar sprsmak nickli adi pislik az önce hile yaptı..3 . gölü çaktıktan sonra oyundan kaçtı..ama ben ne yaptım? oyunu kopartırken videoya aldım..şimdi bu ergen beyinli malı konamiye maillicem..1 ay boyunca bu maldan kurtulcaz arkdaşlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: obimikel

evet arkadaşlar sprsmak nickli adi pislik az önce hile yaptı..3 . gölü çaktıktan sonra oyundan kaçtı..ama ben ne yaptım? oyunu kopartırken videoya aldım..şimdi bu ergen beyinli malı konamiye maillicem..1 ay boyunca bu maldan kurtulcaz arkdaşlar..

Tbrikler bi solucani daha topraga göm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İtalyanlardan ne çektim ben ya yetti artik.Kaç maç tir karsidakilere 6. Gölü cakinca kopariyolar.Koparmayana fair play vercem de daha fair play vermek nasip olma di İtalyanlara.

• quote:

Orijinalden alıntı: erc079

quote:

Orijinalden alıntı: galatali_58

oyunda şöyle bişey farkketim..ister 10 defans yap ister 8 hiç farketmiyor öyle yada böyle sistem 2-3 pozisyon veriyor rakibe..oyüzden en güzeli rakibe ilerde basıp hücum oynamak..ama burda önemli olan sağ bek ve sol beklerin cok kaliteli olması gerekiyor.kademe anlayışları iyi olmalı..örneğin lesstenher ve armero.. bu iki adam geldikten sonra 15 maçtır kaybetmiyorum..eğer micah richards ve clich ile oynayan varsa hemem gönderin aldanmayın hızlarına..armero ve lesstnheri diyorum şiddetle

kardes eger bu oyunda defansını saglama almazsan normalde 2 yada 3 pozısyon vermek yerıne 8 yada 10 pozısyon verıyorsunkı 2 yada 3 u tercıh ederız dogal olarak.2050.macıma yaklasmısım mlo da,denemedıgım taktık neredeyse kalmadı,en sonunda şu 2 tatkıtke karar kıldım.
    1----------------------SF
    -------SLA-----------------------SĞA
    ----------------------OOS------------
    --------------GÖ----------------------
    ------------------------DOS----------
    SĞB------------------------------SLB
    ---------STP--------STP--------------

2------------------SF------------------
    ------SLA---------------------SĞA---
    ------------------OOS-----------------
    -------------------GÖ-----------------
    -----------------------------------------
    --------------DOS----DOS-------------
    ------------------------------------------
    ---------STP-----STP-----STP----------

EGER RAKIP 2 FORVET ILE OYNARSA BENDE 2.TAKTIGI KULLANIYORUM,2 DOS RAKIBIN 2 FORVETINE MARKAJI KILITLIYORUM.TAVSIYE EDERIM.

kardeş bende 1000den fazla maç yaptım..50 maçtır falan senin ilk yazdığın taktiği oynuyorum..sadece oos yerine gö oynatıyorum.diziliş aynı..gercektende en az pozisyonu bu taktık veriyor..ve eğerki maçta 1-2 pas yapmayı biliyorsan oyunun mutlak hakimi sen oluyorsun..bide defanta sağ ve sol beklerde tepki ve kararlılık güçlerine göre oyuncu alıyorum..tepki ve karaklılığı iyiyse asla baskı yemiyorsun..
  • .........................SF...................................
    ...........SĞA........................SLA................
    ..................GÖ.......GÖ...............................
    .......................DOS...................................
    SĞB......STP.....................STP......SLB.......
    ........................KALE :)............................

KALECİ=HANDANOVİÇ..SAKIN CASİLLAS ALMAYIN OYUNUN EN KÖTÜ KALECİSİ..
    SĞBEK=LİSSTENHER
    SOLBEK=ARMERO
    STP=PEREA
    STP=THİAGO SİLVA
    DOS=PİGUE YADA SONG
    GÖ=VİDAL
    GÖ=DE ROSSİ..GÖ LER OYUNU ÇİFT YÖNLÜ OYNUYORLAR..BU YÜZDEN VİDAL VE DE ROSSİ
    SĞA=RONALDO..AÇIK ARA OYUNUN EN İYİ SAĞ AÇIĞI ZATEN
    SLA=ROBBEN..ÖNDEYSENİZ VE BASKI YİYORSANIZ OYUNU MÜTHİŞ SOĞUTUYOR HOLLANDALI
    SF=ETOO(FORMU KIRMIZI İSE TABİ) YADA VAN PERSİE..AGUERO PES ETTİRDİ BENİ..TOPU KALECİNİN KUCAĞINA ÖYLE GÜZEL BIRAKIYORKİ
  • 3 gece olayi devam ediyormu hala dostlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: khedira_34

3 gece olayi devam ediyormu hala dostlar ?

Devam ediyomus ilgilenenlerin dikkatine .d

• 3 gece olayı ne dostlar
  • oyuna bak ya sadece uzun topa göre dizayn edilmiş. iğrenç ötesi bir oyun. herkezi defansa koy. 1 tek mirch'i en ileri koy. topu kaptıkça dik topu ileri. 10 kere yap, en az 3 tane gol at. yani gelmiş geçmiş en kötü futbol oyunu pes 2013. tamamen hatalı. tamamen bug'lı. midem bulandı bu pis oyundan artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: ViperStrikes23

3 gece olayı ne dostlar

KARDESIM HIC YAPMAK KISMET OLMADI AMA FORUMDA YAPAN ARKADASLARIN ANLATTIKLARINDAN OGRENDIM HER SAAT DILIMINDE 00:03,00:13,00:23,00:33 VS... OYUNCUNUN SOZLESME UCRETI 10MILYON VE UZERI ISE BAGDAN DOLAYI AZ PARA VERIYORSUN BU SAYEDE PARASAL ANLAMDA KARA GECIYORSUN :=))
  • DUN GECEKI GIBI 01:25DE YINE GIRIS SEVIYESI KUPASINA TALIBIM BIRAZ DAHA BU SEVIYEDE TAKILIP PARAMI 200MILYON UZERI YAPINCA YUKSELEN YILDIZLARDA KUPA ALMAYA KASICAM :=))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peskopatım

quote:

Orijinalden alıntı: ViperStrikes23

3 gece olayı ne dostlar

KARDESIM HIC YAPMAK KISMET OLMADI AMA FORUMDA YAPAN ARKADASLARIN ANLATTIKLARINDAN OGRENDIM HER SAAT DILIMINDE 00:03,00:13,00:23,00:33 VS... OYUNCUNUN SOZLESME UCRETI 10MILYON VE UZERI ISE BAGDAN DOLAYI AZ PARA VERIYORSUN BU SAYEDE PARASAL ANLAMDA KARA GECIYORSUN :=))

çok teşekkür ederim kardeşim :) o olay bnde tam 59 geçe oluo yada tamda ;)

• arkadaşlar lütfen birisi yardım etsin bana maça başlamadan yada normal menudeyken bir oyuncuya mesaj nasıl atılır ve gelen mesaj nasıl okunur bulamadım ne geleni okuyabiliyorum nede ben yollıyabiliyorum pc de oynuyorum ben ps3 için söylediler ama alakası yok bilgisayarda oynuyorum yardım ederseniz çok makbule gecicek

• takımımın hücum hattı cavani-mesut ö.-cazarlo-snijder(dün aldım hızı 71 yada 73 olmalı)-dinatale-kalou gibi isimlerden oluşuyor...İnat ettim de demek istemem ama martins-eto-lavezzi(mirci söylemiyorum bile)-neymar-pato-robinho gibi adamları almak istemedim..Defansında en hızlısıda m.sakho....manuel oynadığım her 5 maçtan 3 ya da 4 ünü kaybediyorum..dün gece mesela biriyle oynadım...5-2 yenildim..sürekli hava topu..martinse..adam fark atmış..hala böyle oynuyor...ne desek boş yani...
  • oyunun online'ına girmeden önce bu hizmet şu anda kullanılamıyor hatası geliyor aynı sorunu yaşayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: battusai

oyunun online'ına girmeden önce bu hizmet şu anda kullanılamıyor hatası geliyor aynı sorunu yaşayan var mı?

her salı 08:00 ile 12 arası bakım var
  • quote:

Orijinalden alıntı: bRaVo!

real madrid'le 2 yılım doldu. 500 milyon dolar var. harcıcak yer yok

GALATASARAY LA 5 AYIM OLDU;
    MALVARLIĞI 2.100.000 MILYAR EURO
    BÜTÇE 999.999.999 (BUNUN USTU OLMADIGI ICIN ANCAK BU KADAR)
  • 
Sayfa: önceki 445446447448449
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.