Şimdi Ara

[PS3] PES 2013 ONLİNE MASTER LİG ANA KONU (446. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.491
Cevap
40
Favori
477.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 444445446447448
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Peskopatım

PES2010DA BASLADIGIM ONLINE SERUVENINDE ILK KUPAMI DEMIN GIRIS SEVIYESI TURNUVASINDA ALDIM PES USTALARI ICIN KUCUK BENIM ICIN BUYUK BIR ADIM!!!!!!

hayırlı olsun kardeşim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ViperStrikes23

quote:

PES2010DA BASLADIGIM ONLINE SERUVENINDE ILK KUPAMI DEMIN GIRIS SEVIYESI TURNUVASINDA ALDIM PES USTALARI ICIN KUCUK BENIM ICIN BUYUK BIR ADIM!!!!!!

Tebrikler.

• Beyler sinirden ağlayacak hale geldim. Nedir bu sunucu kopması ya özel maç var şuan bundada koparsa yuh yani
  • GS'liyim...genelde ant. modda oynuyorum..arada manuel...canım istedi kendim oynayayım dedim..açtım özel maç geldi şansıma..rakip fenerli bir arkadaş oldu..şans işte..
    maçı 2/1 kazandım...1-2 topu direkten döndü, 2. yarı kendi sahamdan çıkamadım nerdeyse..üstündü yani oyunda..ama çıkmadı, kasmadı, hile yapmadı..burdan da teşekkür ederim o arkadaşa, fair play vermiştim,sonuna kadar haketti..kimilerileri ant. modda bile oyunu kopartıyorlar...Karakter meselesi bu..Ama inanın karakter sahibi olan insanlar mutlaka ama mutlaka başarılı olurlar bir şekilde..bu bir oyun belki, ama gerçek hayata da yansımaları kaçınılmaz elbette..

bu arada galeri kısmındaydı sanırım..oynadığımız son 20 maç ve kullanıcıları görünüyordu..
    ancak bağlantı sebebiyle kopan maçları nasıl görebiliyoruz..bloklamak için...???
  • quote:

Orijinalden alıntı: cliffhanger_

GS'liyim...genelde ant. modda oynuyorum..arada manuel...canım istedi kendim oynayayım dedim..açtım özel maç geldi şansıma..rakip fenerli bir arkadaş oldu..şans işte..
    maçı 2/1 kazandım...1-2 topu direkten döndü, 2. yarı kendi sahamdan çıkamadım nerdeyse..üstündü yani oyunda..ama çıkmadı, kasmadı, hile yapmadı..burdan da teşekkür ederim o arkadaşa, fair play vermiştim,sonuna kadar haketti..kimilerileri ant. modda bile oyunu kopartıyorlar...Karakter meselesi bu..Ama inanın karakter sahibi olan insanlar mutlaka ama mutlaka başarılı olurlar bir şekilde..bu bir oyun belki, ama gerçek hayata da yansımaları kaçınılmaz elbette..

bu arada galeri kısmındaydı sanırım..oynadığımız son 20 maç ve kullanıcıları görünüyordu..
    ancak bağlantı sebebiyle kopan maçları nasıl görebiliyoruz..bloklamak için...???

• Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz..

15M civarında STP almayı düşünüyorum Nokta atış olarak önerdiğiniz bir oyuncu varmı ?

Ve 10m civarında Van Der Mich Yerıne SF almayı düşünüyorum ETO istediğim özelliklere sahipmidir veya alternatif olarak ne önerirsiniz TEşekür ederim.

Dürüstçe kendi çapımda oynuyorum keyif almaya çalışıyorum ama böyle bu rakamlara transfer yaparken çok kararsız kalıyorum heycandan :)

kiziltas07 oyundaki nickim Yardımlarınızı bekliyorum
  • quote:

quote:

Eywallah kardeşim saolasın darısı kupası olmayan arkadaşlarımnın başına inşallah :=))
  • quote:

Orijinalden alıntı: kiziltas07

Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz..

15M civarında STP almayı düşünüyorum Nokta atış olarak önerdiğiniz bir oyuncu varmı ?

Ve 10m civarında Van Der Mich Yerıne SF almayı düşünüyorum ETO istediğim özelliklere sahipmidir veya alternatif olarak ne önerirsiniz TEşekür ederim.

Dürüstçe kendi çapımda oynuyorum keyif almaya çalışıyorum ama böyle bu rakamlara transfer yaparken çok kararsız kalıyorum heycandan :)

Kardeşim sana transferle ılgılı cok basit bir tüyo verım transferde oyuncu aramasını sahıplerıne gore azalan seklınde secıp oyunda en cok tercıh edılen en ıyı adamları lıste halınde bulursun burdada soyledıgın rakamlarda tek gecılen Pereadır :=))
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01erkan01

quote:

quote:

Tebrikler.

Eyw kardeşim ...
  • Teşekür ederim Listemin başında O zaten... Dün gece saat 3 gibi transfer edicektim baktım birkaç demişbaşın sözleşmesi biticek onları 50 maçlık hallediyom sonra alırım dedim bu akşama kaldı artık.. Dediğin gibi yaparak yapıyorum transferleri kaleciden tut en ileri uca kadar bütçeme göre :)) ama Van Der Mich'in yerini kime teslim edeceğim konusunda tereddütüm var bunu oynamış siz arkadaşa tafsiyeyle alıcam inşallah .. 10-15 ML civarı oynayıp bana tafsiye ediceğiniz SF var mı acaba ?
  • quote:

Teşekür ederim Listemin başında O zaten... Dün gece saat 3 gibi transfer edicektim baktım birkaç demişbaşın sözleşmesi biticek onları 50 maçlık hallediyom sonra alırım dedim bu akşama kaldı artık.. Dediğin gibi yaparak yapıyorum transferleri kaleciden tut en ileri uca kadar bütçeme göre :)) ama Van Der Mich'in yerini kime teslim edeceğim konusunda tereddütüm var bunu oynamış siz arkadaşa tafsiyeyle alıcam inşallah .. 10-15 ML civarı oynayıp bana tafsiye ediceğiniz SF var mı acaba ?

Kardeşim ben vagner love yi cok begeniyorum. 8 Ml civarı. biraz daha para biriktirir eto yu da alabilirsin.
  • quote:

Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz..

kardeşim forvet için gyan asamoah ve michel bnm vazgeçilmezim kadrom 890 oldu bugün ama hala bu iki oyuncu duruo michelin özellikleri ve yetenek kartlarıda çok ii ayrıca

• quote:

Teşekür ederim Listemin başında O zaten... Dün gece saat 3 gibi transfer edicektim baktım birkaç demişbaşın sözleşmesi biticek onları 50 maçlık hallediyom sonra alırım dedim bu akşama kaldı artık.. Dediğin gibi yaparak yapıyorum transferleri kaleciden tut en ileri uca kadar bütçeme göre :)) ama Van Der Mich'in yerini kime teslim edeceğim konusunda tereddütüm var bunu oynamış siz arkadaşa tafsiyeyle alıcam inşallah .. 10-15 ML civarı oynayıp bana tafsiye ediceğiniz SF var mı acaba ?

Kardeşim bu oyunda Van Der Mirchin etkısı muazzam ama onun formu dusukken yerıne soyledıgın rakamlarda hem guclu hem hızlı koyucagın ısım Martınsdır para varsa Etoyuda al zaten oyundan en cok tercıh edılen en ıyı forvetlerdır fıyatlarıda uygun yetenek kartları bol :=))
  • Forumda futbolcu ve oyun tartısmak ne guzel su hıle ve sunucu problemı hıc olmasa hep futbolcu taktık tartıssak ne guzel olur :=))
  • quote:

Forumda futbolcu ve oyun tartısmak ne guzel su hıle ve sunucu problemı hıc olmasa hep futbolcu taktık tartıssak ne guzel olur :=))

Dediğin doğru leşke taktik tartışsak ama malesef olanak yok çünkü konami resmen hıaz dayalı oyun yapmış çook maç yaptım, gözlemim bu.

Adam 5-6 hatta 7 dehans ile ıynuyor iletiye 1-2 hızlı adam koyuyor başlyor maç başından sonuna kadar uzun top

Malesef tadı kaçtı işin, bide uzun yıllardır pes oynadığımızdan vazgeçemiyosuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: akparpala

quote:

Forumda futbolcu ve oyun tartısmak ne guzel su hıle ve sunucu problemı hıc olmasa hep futbolcu taktık tartıssak ne guzel olur :=))

Dediğin doğru leşke taktik tartışsak ama malesef olanak yok çünkü konami resmen hıaz dayalı oyun yapmış çook maç yaptım, gözlemim bu.

Adam 5-6 hatta 7 dehans ile ıynuyor iletiye 1-2 hızlı adam koyuyor başlyor maç başından sonuna kadar uzun top

Herşye rağmen pesciyiz fifa racona ters :=))
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: akparpala

quote:

Herşye rağmen pesciyiz fifa racona ters :=))

Haklısın Pes çiyiz kardeş

Fakat gerçekten tadı çok kaçtı hileciler çoook, oyunu kastıranlar çook,

Oyunda mantık hataları çook,

Kısacası bıktırdı evet pese devam ama fifacı arkadaşlarım var açıkcası çok meth ediyorlar fifayı,

Denemek için alacağım, bakalım nasıl

Fifa online olayında bizim Pes te yaşadığımız sorunların hiç biri yokmuş
  • oyunda şöyle bişey farkketim..ister 10 defans yap ister 8 hiç farketmiyor öyle yada böyle sistem 2-3 pozisyon veriyor rakibe..oyüzden en güzeli rakibe ilerde basıp hücum oynamak..ama burda önemli olan sağ bek ve sol beklerin cok kaliteli olması gerekiyor.kademe anlayışları iyi olmalı..örneğin lesstenher ve armero.. bu iki adam geldikten sonra 15 maçtır kaybetmiyorum..eğer micah richards ve clich ile oynayan varsa hemem gönderin aldanmayın hızlarına..armero ve lesstnheri diyorum şiddetle
  • fifa 13'ün fiyatlarına şöyle bir göz gezdirmeye başladım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cliffhanger_

fifa 13'ün fiyatlarına şöyle bir göz gezdirmeye başladım :)

Fifa kurdum deneme amaçlı kusa kusa kaldırdım bir sürü robot kilikli oyuncu bi top iğrenç bi oyun ya pes ya hiç benim için...

• 
Sayfa: önceki 444445446447448
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.