Şimdi Ara

[PS3] PES 2012 MASTER LİG ONLİNE KONUSU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
3.453
Cevap
10
Favori
187.536
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> PES - Pro Evolution Soccer >> [PS3] PES 2012 MASTER LİG ONLİNE KONUSU
Giriş
    1333 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eralp1907

quote:

Orijinalden alıntı: av.korkut

quote:

ABİ ŞAKA GİBİ YA NE ANLARLAR BU HİLEDEN !.. TURNUVADA İLK 2 MAÇTA FARK ATTIM.. 3. MAÇTAKİ HİLE YAPTI ÇIKTI.. 4. MAÇTAKİ HİLE YAPTI ÇIKTI.. TURNUVADAN ÇIKMADAN SADECE 2 MAÇ YAPMIŞ OLABİLDİM AKSIN BİRDE TOPUM SÖNDÜ !.. AZ ÖNCE ŞEREFSİZ BİR YUNAN GELDİ NİCKİ :SERRESAEK.. 682 PUANDAYDI.. BENİM 700 PUANI GÖRÜNCE HİLECİMİSİN FAİR FLAY FLAN YAZDI.. ADAMA 5 TANE ATTIM HOPP BAĞLATIYI YAVAŞLATTI OYNANMAMIŞ SAYDI ..KAFAYI YİYCEM YA HAKKETEN..NEYSEKİ İYİ LAF SOKTUM ALLAHIN YUNANINA 2 MİLYONLUK ÜLKE 1821 BİZE İSYAN ETMİŞLER SANIRIM ONUNLA ÖVÜNÜYOR SALAKLAR HABERİNİZ OLSUN :d:d SİNCE 1453 ISTANBUL DIYINCE DELİ OLUYORLAR : )))

o serresAEK dediğin, şu 820 puanlı klasman birincisi AEKserres in ikinci hesabı...

Hileci alayı...

Bizde bi tarafımızı yırtıyoruz...

Hilesiz hurdasız 782 puan yaptım... 4-1 önde olduğum maçta sunucu attı ve 30 puan kaybettim...

Ya da bi herif denk gelir, tesaduf gol atar, sonra baslar top cevirmeye... Sem allem-i cihan olsan yapacağın bişey yok...

Ben o dakikadan sonra vazgeçtim artık bu puan vs işinden...

Araştırsam hileyi de öğrenirim ama o zamanda ne anlamı kaldı...

Velhasıl, akıl işi değil...

OML oynuyorsan muhakkak bir hedefin vardır; başta takımı geliştirmeye oynarsın, sonra kupa ya da klasman derecesine oynarsın vs vs...

Sonra da sinir hastası olursun...

En iyisi hiç kasmadan girip online maç yapıp çıkmak... Strese gerek yok...

vallahi hocam haklısın alayı hileci.. bende hakkımla şuanda 730 puana ulaştım.. aek serresinde iki profili olduğunu farkettim, 200.milyon euroluk takımla 180 maçlık seri yakalaması zaten imkansız ... puan artınca sana karşı oynayışlarda değişiyor banda öyle çok denk geliyor top çeviren berebarliğe oynayan.. ama sen akıllı adamsın hızlı maç oynuyorsun sadece, bu daha iyi çünkü turnuvalarda daha çok hileci var..hile yapmaya gelicen basit bir programla yapılabilir bağlantı yavaşlatıla bilir ama ne gerke var ben kendime yakıştıramam frikik taktiği var biliyorsundur onu dahi yapanlara çok kızıyıor ne anlıyorlar bu şekilde maç kazanmaktan karekter meselesi keşke yanımda oynasada yapsa ağzını yüzünü kırsam : )))

o an yanımda olsalar öldürebilirm sanırım
    |
    |

FIFA 19
    Ultimate Team

• Teğmen
    248 Mesaj
    network'e bağlanabiliyor musunuz? bende bir sorun olabilir bakımda diyor ama kimse bir şey dememiş inandırıcı gelmedi benim oyunun bu uyarısı.
    |
    |
    156 Mesaj
    abi d1 yarı finalinde çıktım adam gol attı bala döte.. sonra bağlantıyı yavaşlattı ve maçı ona verdi.. ve sanırım aynısını fınaldede yaparak kupayı yaptı cunku bednen 5 dk sonra kupayı almıştı zaten fınal macı 10 dk en azın...TCHETCHE2 bu adam ınterle oynuyor ve hılecıdır bılgınze ! kupaya değil 720 puandan 699 a düştüm ona yanıyorum !..
    quote:

abi d1 yarı finalinde çıktım adam gol attı bala döte.. sonra bağlantıyı yavaşlattı ve maçı ona verdi.. ve sanırım aynısını fınaldede yaparak kupayı yaptı cunku bednen 5 dk sonra kupayı almıştı zaten fınal macı 10 dk en azın...TCHETCHE2 bu adam ınterle oynuyor ve hılecıdır bılgınze ! kupaya değil 720 puandan 699 a düştüm ona yanıyorum !..

birader sende gidip hilecilerin kralını buluyorsun

FIFA 19
    Ultimate Team
  • Teğmen
    156 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: av.korkut

quote:

birader sende gidip hilecilerin kralını buluyorsun

hocam o kadar çok varki elini sallasan çarpıyor zaten hilecilere.. yahu 12 yıl önceki redalert 2 de bile bu bağlantıyı koparanlar olduğunda savaşı sana veriyordu anlamıyorum 2012 deki bir oyunda bunu nasıl engelliyemezler kafayı yiycem
    |
    |

• Binbaşı
    1333 Mesaj
    Beyler,

forvet sıkıntısı başlıyor... hazırlıklı olun..

Ronaldo, Messi, Eto'o, Villa, Miccoli yarından itibaren formsuz...

Geriye Pato, Neymar, Sanchez falan kalacak...

Neymar ve Sanchezi de genelde kanatta oynatıyoruz...

Suratli kartı olmayan forvetlere alışsak iyi olacak...
    |
    |

FIFA 19
    Ultimate Team
  • Yarbay
    2525 Mesaj
    Korkut kanatlara mi ilk sağlam oyuncu alalım sf yemi?, mesela 25 mil oyuncu 2 tane a kanata yada sfye, bende kanatlarda barrettoyu,giovinco yu,varela yi oynatiyordum, sf de pato ve eto, hic memnun değildim, belki bekler alt sinifti ondandir artık bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Okaliptys

Korkut kanatlara mi ilk sağlam oyuncu alalım sf yemi?, mesela 25 mil oyuncu 2 tane a kanata yada sfye, bende kanatlarda barrettoyu,giovinco yu,varela yi oynatiyordum, sf de pato ve eto, hic memnun değildim, belki bekler alt sinifti ondandir artık bilmiyorum.

sf de eto ve patodan memnun değilsen bu oyunu oynama hocam :)))
    quote:

quote:

Öyle dedigin gibi olmuyor işte, senin dedigin ara pası yada çalimlarla oyun, ama benim oyun stilim pasa dayalı, öyle oluncada ilerideki adamlar ne kadar kaliteli olursa olsunlar, kanatlar kaliteli degilse uyum icinde degilse o pas trafiğini yakalayamiyor, mesela Dos ve oos mevkiside önemli, benim stilim bu Korkut çok iyi beceriyor bunu.

• Yüzbaşı
    284 Mesaj
    Yaw arkadaslar bu hafta sonu 620 puandan 550 lere kadar geriledim, millet top oynamayı mı öğrendi, benim taktik mi eskidi anlamadım, gol atamıyorum,

forvet sıkıntısı gercekten basladı bir pato var adam kırmızı değilken bile iyi goller atıyor eto da gitti gidiyo

Ayrıca artık 550-600 arası puanlı takımlarda da bakıyorum hepsi rüya kadro - bale buffon chiellini thiago silva xavi iniesta robben messi vs li adamlar 550-600 arasında cok var ve bu haftasonu ben baya puan kaybettim bunlara hafta ici daha kolay mac kazanıyordum,

Fiyatlara bir artırma vs bir ayarlama gelirmi,? yoksa aynı düzen de oyun devam mı eder bence artırma gibi bişey gelmesi lazım, oyunda herkes her adamı alabiiyoken fiyatları düşürmezler gibime geliyor.

Geçen senelerde bu tip mi sıkışma da nasıl olmuştu bilmiyorum
    quote:

quote:

quote:

Öyle dedigin gibi olmuyor işte, senin dedigin ara pası yada çalimlarla oyun, ama benim oyun stilim pasa dayalı, öyle oluncada ilerideki adamlar ne kadar kaliteli olursa olsunlar, kanatlar kaliteli degilse uyum icinde degilse o pas trafiğini yakalayamiyor, mesela Dos ve oos mevkiside önemli, benim stilim bu Korkut çok iyi beceriyor bunu.

bende pasa dayalı oynuyorum ama turnuvalarda özellikle avaraj çok önemli olduğundan zayıf adamlara barcelona gibi oynamıyorum tabi, ronaldo eto patoyla çalıma diziyorsun takımı.. keyiflimi bence hiç değil hiçte memnun değilim ama zaten iyi bile adamı öyle çalımlıyamazsın.. nekadar paslı oynasanda bence en iyi sf bu oyunda eto pato ronaldo...

• Teğmen
    156 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sgartel

Yaw arkadaslar bu hafta sonu 620 puandan 550 lere kadar geriledim, millet top oynamayı mı öğrendi, benim taktik mi eskidi anlamadım, gol atamıyorum,

forvet sıkıntısı gercekten basladı bir pato var adam kırmızı değilken bile iyi goller atıyor eto da gitti gidiyo

Ayrıca artık 550-600 arası puanlı takımlarda da bakıyorum hepsi rüya kadro - bale buffon chiellini thiago silva xavi iniesta robben messi vs li adamlar 550-600 arasında cok var ve bu haftasonu ben baya puan kaybettim bunlara hafta ici daha kolay mac kazanıyordum,

Fiyatlara bir artırma vs bir ayarlama gelirmi,? yoksa aynı düzen de oyun devam mı eder bence artırma gibi bişey gelmesi lazım, oyunda herkes her adamı alabiiyoken fiyatları düşürmezler gibime geliyor.

Geçen senelerde bu tip mi sıkışma da nasıl olmuştu bilmiyorum

senin gene iyi benim 735 den şuanda 612 ye düştü .. 2 tane hileci saolsun 700 altına düşünce zaten yemişim puanımı dedim baştan sağma oynadım saçma sapan tiplere yenildim
    |
    |

• Teğmen
    156 Mesaj
    ayrıca keske oyunculara zam gelse kasada 500.000 var : ))
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: ronaldodinhooz

arkadaslar ya ben teke tek kalıyorum kaleciye kaleciden dönüyor bazen kesin gol için napmam lazım ? r1+kare yapyorum normal patoyla

R2 + kareyi dene açına göre.

|
    |
    quote:

quote:

quote:

quote:

bende pasa dayalı oynuyorum ama turnuvalarda özellikle avaraj çok önemli olduğundan zayıf adamlara barcelona gibi oynamıyorum tabi, ronaldo eto patoyla çalıma diziyorsun takımı.. keyiflimi bence hiç değil hiçte memnun değilim ama zaten iyi bile adamı öyle çalımlıyamazsın.. nekadar paslı oynasanda bence en iyi sf bu oyunda eto pato ronaldo...

İste süratli kartlı oyuncular hücuma gerekli :), iyi oyuncu kendini belli eder

|
    |

• Yüzbaşı
    284 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: battusai

quote:

Orijinalden alıntı: ronaldodinhooz

arkadaslar ya ben teke tek kalıyorum kaleciye kaleciden dönüyor bazen kesin gol için napmam lazım ? r1+kare yapyorum normal patoyla

R2 + kareyi dene açına göre.

r2 + kare dediğniz l2+kare olmasın? r2+kare napıyor hakkaten ben de karşı karşıya çok kaçırıyorum kafayı yicem
    |
    |

sürekli oynamak zorunda olmak başta güzel geliyordu ama çok saçma.
    2-3 gün oynamazsanız kadro tepetaklak oluyor.

hergün düzenli oynamak lazım, çalışan biri için çok mantıksız.
    2525 Mesaj
    Başından beri diyorum bu forum durumunun hergun değişiklik göstermesi çok saçma, gercekliğede ters, çalışan adam okuyan adam icin tam bir işkence, dogrusu önceki form durumunun geri dönmesi daha doğru olur, umarım 2013 de adam akıllı bir ayar yaparlar.

|
    |
Mobilya Takımları
son dakika
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.