Şimdi Ara

PS3-PES 12 VE PES 2013 TOPLULUK VE ONLİNE OYNAMA VE YARDIM (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
400
Cevap
1
Favori
18.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • pes 13 biraz ucuzlasın bnde alıyım oynayalım bıraz :) bu arada uygun pes 12 satan varmı 30 za buldum bırtane :)
  • arkadaşlar online oynarken iki arkadas aynı takımda olamıyor mu kardesim başımın etini yiyor
  • Arkadaslar bende katılmak istiyorum PSN adresim : gogop_ eklerseniz sevinirim .
  • Arkadaşlar bende topluluğa katılmak istiyorum Luffy_1907 eklerseniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pes 2013 oynayan varsa eklesin Resist4Ever takılırız
  • Arkadaşlar PES2013 bir saatte nekadar kota yer acaba? Arattım ama bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • pes 12 topluluk devam ediyor mu ?? biz daha yeni geçebildik 12 ye
  • Beni de eklerseniZZ notr11 arkadaslar

• arkadaşlar benim bir sorunum var. farklı şehirde bir arkadaşımla pes oynamaya çalılıyorum online olarak fakat oyun bir türlü izin vermiyor. başka kişilerle hatta onun olduğu ildeki diğer arkadaşlarımla oynayabiliyorum fakat sadece o kişiyle oynayamıyorum. arkadaş listesinde görünüyor ve engellenenler içinde yok. bu sorunla karşılaşan veya çözümünü bilen varsa cevabınızı bekliyourm. hepinizie iyi oyunlar.
  • Arkadaşlar şu an xbox cihaz var ve 2 ayrı live hesabı açarak ayrı gamertag alıp 2 ayrı hesapla pes oynamak mümkün oluyor.Mesela şu an bir hesabın puanı 510 diğerinin 580 gibi.

Ps3 almak istiyoruz alırsak bu şekilde ayrı hesaplar açarak ayrı gamertag oluşturabilirmiyiz ??
  • arkadaşlar merhabalar..

ufak sorum olacak sizlere; öncelikle ben oyunu 2. elden aldım. oyunun online kodu vb. kod ile aktifleştirme durumu varmıdır?
  • 2012 ise online koda gerek yok 2013 ise kutunun içinde kitapçığın olduğu yerde bir sayfa online kodun yazılı olduğu bir kağıt olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetgs1111

2012 ise online koda gerek yok 2013 ise kutunun içinde kitapçığın olduğu yerde bir sayfa online kodun yazılı olduğu bir kağıt olmalı.

teşekkür ederim yardımınız için. 2012 aldım. 2013 ün sıfırını almaya zorlayacağım kendimi
  • Beni de ekleyebilirsiniz.
    Yeni ps3 sahibiyim
    Psn: DrAdkA13 :)

• Pen: M_Keskin_ ben de katıldım topluluğa

• quote:

Orijinalden alıntı: kes123kin

Pen: M_Keskin_ ben de katıldım topluluğa

mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=63970335

mobileden girdim yeni topluluk burasıdır.

• PSN: Kursat07 pes 13 gelirim.
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ManuaL -- 27 Ocak 2014; 11:44:30 >
  • egecan23 E kullanıcısına yanıt
    egecan yasiyormusun :) mesaj atim dedim bakim buralardamisin halan daha

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.