Şimdi Ara

PS3 - OYUN DİREKSİYONLARI İNCELEMESİ (G25-GT Wheel-Momo) #UPDATED# (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
370
Cevap
1
Favori
30.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: berhansoylu

tabiki, gt5 900derece
    force feedback ve debriyaj çalışıyor
    tepkilerin en gerçekçi olduğu oyun ve direksiyon seti, gt5 ve g25
    g25 garantili 400 ytl, mavi bilgisayar bakınız
    g25 diğer tüm oyunlarda da çok iyi çalışmakta(xbox hariç tabiki)
    g25 direksiyonu deridir, deri kokar gerçek gibidir, vites topuzundaki ve direksiyondaki vidalar gerçek modifiyecilerdeki satılan vites topuzları ve yarış direksiyonlarına uyar, modifiye edebilirsiniz.
    gaz fren ve debriyaj pedalının daha iyi gerçekçi olduğu bir set yoktur
    g25 sessizdir.
    g25 de titreşim yoktur, ama titreşimleri forcefeedback motoru ile sağlar.(m3 challenge da gaza bastıkça boştayken direksiyondaki titreşim artar, bu da böyle bir hayvanlıktır)
    g25 in dönüş derecesi DFP nin aksine manuel olarak ayarlanamaz, oyunlarda otomatik değişir veya bilgisayarda programından ayarlanır.
    g25 sağlamdır kırılmaz
    g25 in direksiyon vites kelebekleri neredeyse en iyilerdendir piyasadakiler arasındaki.
    evet tamamen kabloludur, kablolar bazen kalabalık yaratır.
    gt5 seviyorsanız ve birazcık da olsa arabalarla ilgileniyorsanız kesinlikle alın.
    gt5 de debriyajı kullanabilmek için vites kısmından üçgene basınız yarış başlayınca.
    eğer salonda gt5 oynuyorsanız ben bunu nereye bağlicam diyorsanız ütü masası çok güzel bir çözümdür.

başka devamlı sorulan soru varsa hatırlatın da birinci sayfaya koyalım.

"condemned2" sana kişisel olarak yazmadım, yeni üyesin gayet doğal ama bundan önce o kadar çok soru soruldu ki...

dorudur hocam yazılıp çizilmiştir.kusurma bakma.yalnız son bir sorum olcak gt5 te hangi arabada durduğun yerde gaza basınca direksiyon tiriyor öyle bi araba varmı?bu olay beni bitirdi.

• valla ben sıparısı ıptal ettım yarın gıdıp mavı bılgısayardan elden alacagım bı aksılık olmaz ıse...hızlıal.com da ıptal ettıgım sıparısten bır problem cıkatr mı arkadaslar?
  • quote:

Orjinalden alıntı: condemned2

quote:

Orjinalden alıntı: berhansoylu

tabiki, gt5 900derece
    force feedback ve debriyaj çalışıyor
    tepkilerin en gerçekçi olduğu oyun ve direksiyon seti, gt5 ve g25
    g25 garantili 400 ytl, mavi bilgisayar bakınız
    g25 diğer tüm oyunlarda da çok iyi çalışmakta(xbox hariç tabiki)
    g25 direksiyonu deridir, deri kokar gerçek gibidir, vites topuzundaki ve direksiyondaki vidalar gerçek modifiyecilerdeki satılan vites topuzları ve yarış direksiyonlarına uyar, modifiye edebilirsiniz.
    gaz fren ve debriyaj pedalının daha iyi gerçekçi olduğu bir set yoktur
    g25 sessizdir.
    g25 de titreşim yoktur, ama titreşimleri forcefeedback motoru ile sağlar.(m3 challenge da gaza bastıkça boştayken direksiyondaki titreşim artar, bu da böyle bir hayvanlıktır)
    g25 in dönüş derecesi DFP nin aksine manuel olarak ayarlanamaz, oyunlarda otomatik değişir veya bilgisayarda programından ayarlanır.
    g25 sağlamdır kırılmaz
    g25 in direksiyon vites kelebekleri neredeyse en iyilerdendir piyasadakiler arasındaki.
    evet tamamen kabloludur, kablolar bazen kalabalık yaratır.
    gt5 seviyorsanız ve birazcık da olsa arabalarla ilgileniyorsanız kesinlikle alın.
    gt5 de debriyajı kullanabilmek için vites kısmından üçgene basınız yarış başlayınca.
    eğer salonda gt5 oynuyorsanız ben bunu nereye bağlicam diyorsanız ütü masası çok güzel bir çözümdür.

başka devamlı sorulan soru varsa hatırlatın da birinci sayfaya koyalım.

"condemned2" sana kişisel olarak yazmadım, yeni üyesin gayet doğal ama bundan önce o kadar çok soru soruldu ki...

dorudur hocam yazılıp çizilmiştir.kusurma bakma.yalnız son bir sorum olcak gt5 te hangi arabada durduğun yerde gaza basınca direksiyon tiriyor öyle bi araba varmı?bu olay beni bitirdi.

yok bu oyun bilgisayarda. m3 challenge diye bmw nin yaptırdığı bedava bir oyun. live for speedden daha gerçek bir simulasyon bence. arabayı çalıştırma tuşu var, yani marş. kontağı çevirinde hani motor titreşiminden direksiyon titrer ya. titriyo böyle normal, biraz gaz verince titreşim frekansı artıyor. şüper bir olay. ama gt5 de böyle şeyler yok, ama eminim geliştirecekler. bu arada m3 challenge ın da hakkını yememek lazım, ama oynanabilirlik konusunda gt5 3-4 adım öndedir. grafik konusunda hiç bir şey ile bile karşılaştırılamaz.

kısacası arkadaşlar, gt5 o kadar.

• http://www.sanalmarketim.com/urun/LOGI.GAME.SW.012/

arkadaslar bu sıte guvenılırmıdır?ben hızlıal.com dan sıparıs vermıstım ama condemned arkadasımızın yasamıs oldugu kotu bır alısverıs dolayısıyla ve stoklarda var mı yok mu dıye yazmadıgı ıcın sıparuısı ıptal ettım...(gercı hala sıparıs red talebınız degerlendırıyoryazıyo ama)sımdı burada guzel bı fıyat var hemde stoktada var dıyor aynı gun kargo falan ne dersınız alayımmı?
  • G25 NUMBER ONE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • urun kargoya verıldı arkadasla bır aksılık olmazsa yarın aranıza katılıyorum...uu masasını hazırlattım evde
  • Xavi HAYIRLI OLSUNNN :D hehehe
  • G25'in kablolarının uzunluğu ne kadar? Çünkü benim tv 40". Çok yakından oynamak zorunda kalırsam gözlerime zarar...GT5 için gözümüzden olmayalım..
  • quote:

Orjinalden alıntı: HiGHWAYMOUSE

G25'in kablolarının uzunluğu ne kadar? Çünkü benim tv 40". Çok yakından oynamak zorunda kalırsam gözlerime zarar...GT5 için gözümüzden olmayalım..

Önemli bir konu. Aslında şunlarıda kablosuz yapsalar ne güzel olurdu.
  • sadece usb kablo uzunluğunu bilmeniz yeterli olacaktır.pedal ve vites kabloları yeteri kadar uzun,direksiyonun altında kablo toplayıcı var fazlalığını oraya sardım yani.akşam eve gidince ölçüp buraya yazarım arkadaşlar,uzunluğu sizin için kısa ise usb uzatma kablosu çözüm olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamerkan -- 14 Nisan 2008; 16:20:21 >
  • G25 kesinlikle cok iyi bir direksyon, her yaris severin elinde olmasi gerekir. Ps3'ede destegi var
    Ama elinizde imkan varsa muhakkak Pc'deki Race07, GTR2, RFactör veya LFS ile denemeyi unutmayin...G25'in asil hakkini veren onlardir
  • quote:

Orjinalden alıntı: serhanuygur

Xavi HAYIRLI OLSUNNN :D hehehe

serhan sagol dostum...herhalde aynı gun kavusacagız alete...benımde yarına kaldı...verseler gıdıp umranıyeden ben alacam sımdı ama vermezlermıs..::)
  • quote:

Orjinalden alıntı: xavi06

quote:

Orjinalden alıntı: serhanuygur

Xavi HAYIRLI OLSUNNN :D hehehe

serhan sagol dostum...herhalde aynı gun kavusacagız alete...benımde yarına kaldı...verseler gıdıp umranıyeden ben alacam sımdı ama vermezlermıs..::)

hocam sen şimdi nereden sipariş verdin?
    mavi bilgisayar nerede ankarada değilmi?istanbulda şubesi varmı?olmadı gidip elden alırım mavi bilgisayardan yazmışsın ondan soruyorum.

birde ütü masasını nasıl kurmalıyız?yani vites kutusu falan nerye olacak vs vs.örneklendirirseniz sevinirim arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi condemned2 -- 14 Nisan 2008; 22:24:22 >

• Driving Force GT ne zaman piyasaya çıkar bir bilgisi olan varmı ? GT5P sixasis ile harcanacak bir oyun değil kesinlikle. Bir an önce bir direksiyon seti almam lazım. Driving Force Pro'yu aldıktan sonra GT çıkarsa hemen piyasaya pişman olurum diye korkuyorum.
  • Bu hizlial.com coştu. G25'de süper bir indirim yapmışlar. Almak isteyenlere duyurulur.

http://www.hizlial.com/uruninceleme.aspx?urunid=21.012.1453.0001
  • quote:

urun kargoya verıldı arkadasla bır aksılık olmazsa yarın aranıza katılıyorum...uu masasını hazırlattım evde

hocam inceleme ve görüşlerini bekiyoruz..bu iş playseate kadar gidecek gibi..ama ütü masası ergonomik olursa değme keyfime...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jackal78

Bu hizlial.com coştu. G25'de süper bir indirim yapmışlar. Almak isteyenlere duyurulur.

kaşıntı tuttu iyice....gerçi bir çok yerde 430-440 / 12 taksit....
  • quote:

Orjinalden alıntı: ganeja

quote:

urun kargoya verıldı arkadasla bır aksılık olmazsa yarın aranıza katılıyorum...uu masasını hazırlattım evde

hocam inceleme ve görüşlerini bekiyoruz..bu iş playseate kadar gidecek gibi..ama ütü masası ergonomik olursa değme keyfime...

dostum ıncelemeler ve resımler olacak tabı kı ole alıp yalnız oynayıp yan gelıp yatmak yok..g25 yan gelıp yatma yerı degıldır...neyse bı konuyu soylemek ıstıyorum esımle ılk zamanlarda tartısmam ragmen su playseate olayını gorunce durum cok farklılastı herhalde bu playseat ısıne bende gırebılırım...esım ınanılmaz ıstıyor...bakalım

• Mayıs ayında piyasaya çıkıyormuş.

quote:

Driving Force GT ne zaman piyasaya çıkar bir bilgisi olan varmı ? GT5P sixasis ile harcanacak bir oyun değil kesinlikle. Bir an önce bir direksiyon seti almam lazım. Driving Force Pro'yu aldıktan sonra GT çıkarsa hemen piyasaya pişman olurum diye korkuyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ganeja

quote:

Bu hizlial.com coştu. G25'de süper bir indirim yapmışlar. Almak isteyenlere duyurulur.

kaşıntı tuttu iyice....gerçi bir çok yerde 430-440 / 12 taksit....

ben de kaşınmıyor değilim

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.