Şimdi Ara

PS3 Online Oynamada Ufak Bir Soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, ufak bir sorum olacak o yüzden konu açtım.Mesela mgs 4ü online oynamam için oyunun olduğu bölgede mi psn hesabım olması gerekiyor.(Teorik olarak oyunlar pal)Bi dee modemi ps 3 e tanıtmak mı lazım?Yoksa direk takınca oluyor mu?Kısaca online nasıl oynuyoruz?Hiç tecrümem yokda kusura bakmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sultan El Kebir

Mesela mgs 4ü online oynamam için oyunun olduğu bölgede mi psn hesabım olması gerekiyor.(Teorik olarak oyunlar pal)Bi dee modemi ps 3 e tanıtmak mı lazım?Yoksa direk takınca oluyor mu?Kısaca online nasıl oynuyoruz?Hiç tecrümem yokda kusura bakmayın.

PS3 oyunları sadece PAL bölgesi için çıkmıyor.Asya,uzak doğu,Kuzey Amerika vs. gibi bölgeler için de çıkıyor.Aldığın PS3 oyunu hangi ülke PSN'ine sahip olursan ol makinende sorunsuz çalışır.Multiplayer oynadığın kişilerde sadece PAL bölgesinden değil,tüm bölgelerden PSN'e bağlanmış kişiler olur.

Mesela benim makinem PAL ama oyunlarımın çoğunu Hong Kong'dan filan getirtiyorum.Sorun olmuyor.

Modemi PS3'e tanıtmak 2 dakikalık iş.Wireless'ın varsa PS3den konfigirasyonu yapıyorsun,kablolu modemse uzunca bir Ethernet kablosu alıyorsun ve bir ucunu Modem'in USB çıkışına,diğer ucunu da PS3'ün USB girişine çıkıyorsun,modemi PS3 e tanıtıyorsun ve işlem tamamlanmış oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VirgilSollozzo -- 4 Kasım 2010; 0:30:36 >

• MGS4'ü online oynamak için Konami ID alman gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkefur

MGS4'ü online oynamak için Konami ID alman gerekiyor.

+1 direk ethernet kablosu tak daha rahat
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.