Şimdi Ara

Ps3 mü ps4 mü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayın 28 de bir playstation almak istiyorum ama ps 3 mü yoksa 4 mü karar veremedim

Ps 3 olmasını arkadaşlarımla multiplayer oynamak için ve oyun çaşitliliği için istiyorum ama onada yeni oyunlar çıkmamaya başlıycak

Ps 4 ü ise dualshock 4 , assasin's creed unity ve oyun grafikleri için istiyorum bunun yanında birkaç sorum var : ps4 te ps3 oyunları oynana biliyormu ; ps4 ve ps3 birlikte multiplayer oynıyabiliyormu ve dualshock 4 ps 3 e takılıyormu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ps4 te online oynamak için para istiyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps4 te ps3 oyunları oynana biliyormu ; ps4 ve ps3 birlikte multiplayer oynıyabiliyormu ve dualshock 4 ps 3 e takılıyormu ?
    hepsine hayır
  • Ps3 oyunlarının remake leri çıkarsa oynarsın,ayın 29unda TLOU çıkacak ps4+TLOU al.Sen ps4 grafiği vs DS4 istiyosun o zaman 4 al rahatça oyna
  • http://lmgtfy.com/?q=ps3+m%C3%BC+ps4+m%C3%BC+%3F

Linkdeki site yardımcı olabilir bi bak istersen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CriminaI -- 25 Temmuz 2014; 10:36:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

ps4 te ps3 oyunları oynana biliyormu ; ps4 ve ps3 birlikte multiplayer oynıyabiliyormu ve dualshock 4 ps 3 e takılıyormu ?
    hepsine hayır

dualshock 4 ps 3 e takılıyormu kısmını hariç doğru,

http://www.youtube.com/watch?v=4owQoGHw9pY
  • quote:

Orijinalden alıntı: CriminaI

http://lmgtfy.com/?q=ps3+m%C3%BC+ps4+m%C3%BC+%3F

Cok yardimci olmussun gercekten arkadas bilmiyordu belli ki googleda aramayi,konuya yazmak zorunda degilsin birak bilen biri cevaplasin madem.Blok.
  • Ps3'ün daha 2 yıl gideri var ki Sony desteğini sürdüreceğini açıkladı geçen. Hadi yeni oyunları geç tonla efsane oyunu var.

Ama Ps4 de next-gen sonuçta, şu ana kadar çıkan oyunları oynamasam da olur diyorsan PS4 al ama tabii bütçenin de olması lazım oyunları pahalı.
  • Bu saatten sonra ps3 alınmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: ikideli13

Bu saatten sonra ps3 alınmaz

ben almayı düşünüyorum neden alınmaz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: affetmeyeci

quote:

Bu saatten sonra ps3 alınmaz

ben almayı düşünüyorum neden alınmaz?

Hocam artık iyi oyunlar çıkmaz 1-2 seneye sadece pes fifa çıkmaya başlar.Sadece bugüne kadar PS3'e çıkmış oyunlardan çok istediğin varsa alman mantıklı onun dışında PS4 al derim.
  • ikideli13 kullanıcısına yanıt
    ps4 te online oynamak için psn üyeliği gerekiyo diye biliyorum yani 220tl'ye oyun alacağım sonra single'ı bitirip online'a başlamak için para ödeyeceğim devamlı zor be:) tabi şahsım adına
  • O da var tabi zor ben aslında memnunum ps3ten ama zamanı geçti diye dedim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: MIDGARDSORMEN

quote:

Orijinalden alıntı: CriminaI

http://lmgtfy.com/?q=ps3+m%C3%BC+ps4+m%C3%BC+%3F

Cok yardimci olmussun gercekten arkadas bilmiyordu belli ki googleda aramayi,konuya yazmak zorunda degilsin birak bilen biri cevaplasin madem.Blok.

Bilmiyordu çünkü daha önce bu soruyu google da aratmamış ve gelip buraya konu açmış.Yetti artık şu ps3 mü ps4 mü alsam konuları hergün aynı konu açılıyor standart.Önce bi araştırsın internetde ve bu forumda bu konu açılmış mı açılmamış mı diye.

• quote:

O da var tabi zor ben aslında memnunum ps3ten ama zamanı geçti diye dedim :D

güzel alet güzel
  • peki ps3 fat , slim ya da super slim arasında özellik falkı varm ?
  • ps4 al
  • Eskiye para vermeyin bu saatten sonra, biraz daha koyup ps4 edinin.
  • PS3 alırsanız old gen'e gelmeyen oyunları oynayamayacaksınız. FIFA oynuyorsanız kesin PS4 almanızı öneririm. Onun dışında The Order: 1886, Uncharted 4, DriveClub, BloodBorne, The Witcher 3, Batman Arkham Knight, Assasin's Creed Unity, The Division gibi oyunları oynamak isteyecekseniz yine PS4 alın. GTA V oynayacaksanız o da PS4'e geliyor sohbaharda. The Last of Us zaten geldi bile. Ayrıca Party Chat gibi özellikleri PS3'te bulamazsınız. Gamepad yönünden de DS4 oldukça ergonomik.

Karar sizin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CPTLeBron -- 27 Temmuz 2014; 21:07:32 >
  • The Last Of Us çıkmadan önce herkese ps3 öneriyordum ama şuan kesinlikle ps4 al.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.