Şimdi Ara

ps3 mü ps vita mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ps vita 2.el fifa 15 ve yanında 3 oyunla beraber 430 tl ps3 süperslim pes 2015 pes 2014 ve cars oyunuyla 450 tl şuana kadar fikrim ps vitaydı ama bu ps3 ilanını görünce birazcık ortada kaldım hangisi

• Bnce ikisini de alma alabiliyorsan ps4 al yok olmaz diyosan vita cop ps3 al

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps3 tartışmasız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • peki bir sorum olcak pes 2015 oyunuyla beraber 450 tl ama içinde bir kod falan varmı pes 2015 in yada fifa 2015 in 2.el oyunlarda online oynanabiliyormu
  • hocam 3 defa umutla vita aldım ve 1 ay dolmadan sattım. keyif aldığım sly cooper falan vardı ama bende belli bi saatten sonra baş dönmesi yapıyordu. bir de çok benlik bir oyun yoktu. ps3 te yüzlerce oyun vardır oynayabileceğin o yüzden ps3'ü öneririm.
  • bi tane daha soru ps3 süperslim 12 gb tüplü tv 55 ekrana baglanırmı
  • Bağlanır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • saol kardeşim ama grafik aynı kalmazmı ekranda piksel olsada bazıları tüplüye baglıcana ps3 ü ps2 al aynı diyolar
  • Ps4 ün var mı ve remote playi kullanmak istiyo musun?
    Jrpg seviyo musun?

Bu üç soruya da evet demiyen bence vita almamalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Voidian kullanıcısına yanıt
    ama araştırdım ps vitaya nerdeyse ps4 e çıkan her oyun çıkıyor ve ps3den daha cok oyun cıkıyor 2015 de
  • Ps4 e ve psvitaya ortak çıkan oyunların %90 ı indie.Ps3 e bundan sonra pek oyun çıkmaz ve ps vitaya çıkar ama bunların çoğu indie ve jrpg.
    peki iyi oyun çıkarmı hiç ps vitaya mesela uncharted resistance
  • Onların çıkmayacağı %99.Sonyden biz artık oyun yapmicaz diye açıklama geldi.Artık 3. parti firmalardan oyun çıkıyo vitaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Voidian -- 15 Temmuz 2015; 15:02:25 >
    peki 3ds e oyun çıkarmı ve alınırmı 3ds hep bana çocuksu gelmişti ama vitadan iyiyse alabilirim
  • Blacas kullanıcısına yanıt
    beklentin uncharted resistance gibi oyunlarsa hiç yaklaşma 3ds e
    peki ne tür oyunlar var mario dışında
  • Uncharted, Resistance gibi AAA oyunlar oynamak istiyorsan, PS3 veya PS4 almalısın.
  • Blacas kullanıcısına yanıt
    zelda,pokemon,dragon quest,monster hunter... benim de aklımda vardı 3ds almak ama nx i duyunca vazgeçtim onu almayı planlıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.