Şimdi Ara

Ps3 kol sorunu Sixaxis

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 12
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 273 gün 19 saat 19 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • rwo (2 mesaj) xphaselisx (1 mesaj) ForumMuhtar (1 mesaj) ScanServ (1 mesaj) 2Berk (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Ps3 kol sorunu Sixaxis
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    242 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar benim ps3(slim)ümde oyun kolunda bir sorun var anlamadım gitti.Usb ile sorunsuz çalışıyor ama usb kablosunu çıkardığım anda çalışmıyor ve kapanıyor ps butonu ile felanda açılmıyor tekyol usb ile bağlayıp ps e basmak sizce sorun nerde.Birde sarjına bakıyorum 1 dakka felan sarj oluyor diyor sonra tam dolduğunu gösteriyor 15-20 saniye bekleyip tekrar sarja başlıyor.sonra aynı işleri tekrarlayıp duruyor . bu arada herhangi bi tuşada basmıyorum.cihaz yeni pilde sıkıntı yok 8-10 saat anca oynanmıştır daha.
    reset attım olmadı sarjını dolması için uğraştım olmadı tekrar tanıttım olmadı kısacası bu konuda yardımcı olacak kimse varmı?

|
    |
  • Yarbay
    14439 Mesaj
    Büyük ihtimal bunu denedin ama ben bir daha diyeyim.

Kabloyu tak PS tuşuna bas.
    Kabloyu çıkar ışıklar sönecek sonra tekrar PS butonuna bas yanıp yanıp sönecek 1-2 sn bekle sabitlenecek PS kumandayı bulacak

Ha bunlar olmadı arkasında reset butonu var ona bas birde

Hiçbiri işe yaramazsa savelerini felan yedeklerip ps e format atabilirsin diyeceğim ama çok formatlık bir soruna benzemiyor.
    |
    |
  • Teğmen
    242 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    kablo çıktıktan sonra ps butonuna basınca hiç tepki vermiyor yani sanki şarjı bitmiş gibi davranıyo.ama sarj takılı zaten ve dodum diyo sonrada tekrar dolmaya başlıyo .sonra yine doldum diyo tekrara dolmaya başlıyo öyle devam ediyo.
  • Er
    7 Mesaj
    Arkadaşlar ds3 joystickizde eğer makineyi görmeme gibi bir sorun veya bastığınızda ışıklar yanıp yanıp sonra pil bitmiş gibi sönüyorsa yapmanız gereken tek şey joystickin arkasında tam ortada vidanın sağında ufak bir reset deliği var ona basmak daha sonra joysticki usb aracılığı ile makinenize tanıtmak. hepsi bu
  • Yüzbaşı
    606 Mesaj
    Dostum bu sorun dünde bende vardı.

emreloveu arkadaşın anlattığı gibi yap düzelecektir.
    |
    |
  • Binbaşı
    1400 Mesaj
    baştan tanıtmayı denesen iyi olur , olmadı aldıgın yere götürmeni tavsiye ederim . Ama yine senin bileceğin iş
    |
    |
  • Yarbay
    2859 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: emreloveu

Arkadaşlar ds3 joystickizde eğer makineyi görmeme gibi bir sorun veya bastığınızda ışıklar yanıp yanıp sonra pil bitmiş gibi sönüyorsa yapmanız gereken tek şey joystickin arkasında tam ortada vidanın sağında ufak bir reset deliği var ona basmak daha sonra joysticki usb aracılığı ile makinenize tanıtmak. hepsi bu

evet ayni sorun bendede vardi böyle hallettim
    |
    |
  • Yarbay
    3737 Mesaj
    quote:

büyük ve bordo yazmasaydın seni görmezden gelecektik, teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 355GTS -- 6 Aralık 2010; 15:17:58 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    759 Mesaj
    quote:

Teşekkürler.Not ettim bunu.
  • Yarbay
    2216 Mesaj
    not ettim bunu kenara....
  • Yarbay
    6204 Mesaj
    Konu kirliliği yapmadan bişey sorucam arkadaşlar.
    Dualshock 3 de benim R3 ve L3ün olduğu stikler gacurt gucurt ses yapıyo.
    Yağlasam bi sorun olurmu?
    çok kuru galiba. yağ yok.
  • Yüzbaşı
    666 Mesaj
    tereyagi sur, sorunun hallolacaktir.
    |
    |
  • Er
    1 Mesaj
    Kardesim banada yardimci olunmali fakat nasil yazilacagini bilmiyorum buraya yazacagim buralardayburalarda yeniyim ps3u tupluye taktim sonra plazmaya taktim kolun sarji bitmis kolu sarj kablosuna bagladim tamamlandi olarak gosterdi cikardim kolu sarja takin uyarisi geldi 2 gundur boyle yardimci olun please

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
valorant points
vp satın al
Webtures SEO;SEO Nedir?
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.