Şimdi Ara

PS3 İZMİR ''TAKAS'' GRUBU (257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.028
Cevap
76
Favori
647.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bbuugg

quote:

Orijinalden alıntı: yesilormancini

Arkadaşlar merhaba

Dün @bbug arkadaşımızla fifa2010 için 10 defa mesajlajdık. en son arkadaşına soracağını söyleyerek kapattık konuyu.

Bugün forumdaki diğer arkadaşlardan gelen mesajlarla bir çok kişiye aynı şeyi yaptığını gördüm. Satacaksanız oyunu dikkat edin. boşu boşuna oyunu bekletmeyin diğer alıcıları görmezden gelmeyin.

Bu @bbug için hakaret edici bir mesaj değildir. Sadece satıcı arkadaşlarımı uyarmak istedim. 2 kişi daha bana fifa2010 sormuştu hepsini @bbuga rezerve ettiiğim için reddetmiştim. Diğer satcıları uyarma maksatlı bir mesajdır.

kimseye birşey yapmadim sadece fiyat arastiriyorum daaha uyguna bulunca tabi uygunu alicam benim hakkımda insanlar uzerinde önyargı yapmayın lutfen !

Tabii ki uygunu bulacaksın. ben araştırmana bir şey demiyorum. Ancak tutarlı olmak lazım. benden almışsın almamışsın olayı yapmıyorum. diğer satıcılarla konuştuğunda bana haber vermen gerekirki bende ona göre diğer alıcalara yön vereyim.

daha uyguna bulabilirsin,işine geleni alabilirsin ama haber vermeyide ihmal etmemek lazım.

önyargıda yapmıyorum. herkes burda alışveriş yaptığı hukuğu olan kişiler ile ilgili yorum yapıyor. güvenilir ve ya dikkatli olun diye. bende fikrimi yazıyorum. benim hakkımda olumsuz alışverişi olanda buyursun yazsın

• sende haklısın haber vermem gerekirdi neyse ksura bakma sende
  • SATILIK VEYA TAKASLIK

UNCHARTED 2 ( 1. bolge tertemız 70 tl veya gow 3 ıle takas olur )
    FİGHT NİGHT RAUND 4 ( 2. bolge tertemiz 55 tl. takas teklıfı serbesttır )
    TUROK ( 2. bölge tertemiz sorunsuz. takas teklifi serbesttir. )
  • arkadaşlar elinde assasins creed 2 ve dark sector olan var mı ? tekliflerinizi bekliyorum.
  • Satılık/Takaslık kutulu kitapçıklı çiziksiz NBA 2K10. Takas olarak sadece GoW Collection veya Tekken 6 dusunuyorum. İlgilenen PM den ulaşabilir.
    Ayrıca Uncharted 1 veya Call of Duty: Modern Warfare 1 ile takaslık Killzone 2.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JanBerq15 -- 8 Nisan 2010; 19:30:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepcoca

ALINIK MW2

kitapçıklı temiz çizksiz PAL olmalıdır
    70 TL ödeyeceğim ve izmir üçkuyularda teslim alacağım

güncel
  • quote:

quote:

ALINIK MW2

güncel

yarın aksam üstü ykm'de buluşalım veriyim oyunu yada üçyol metroda bulusalım veriyim oyunu bende var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemus

aranıza yeni katıldım elimde tek oyunum var zaten makinayıda yeni aldım elimde gow3 var ama yanlız kaldı ona arkadaş arıyorum elinizde artık oynamadığınız ama bu oyun mutlaka oynanmalı dediğiniz makul fiyatlı oyunlarınıza talibim

dostum uncharted 2 oynamadıysan mutlaka onu oynamalısın 70tlye satıyorum ben düşünürsen pm atarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: moundor

arkadaşlar elimde CODMW2 var. Bad company 2 ya da MAG ile takas edebilirim.
    Devil may cry 4 var.
    Bornova.

CODMW2 ghostofsparta nickli arkadaşa rezevdir.
    Devilmaycry 4 her türlü takasa açıktır.

Dragonage: origins aramaktayım.
  • bad company 2 arıyorum
  • satılık veya takaslik!

assasins creed
    kill zone 2
    resistance 2

the sabateur, assasins creed 2 fifa 10 yada pes 10 alinir takas edilir !!
  • elinde temız kutu kıtapcıklı dead spacesi olup saatan pm atabılırmı fiyatıyla birlıkte
  • quote:

Orijinalden alıntı: intelset

Takas
    (1haftalık)GOW 3 + 15TL = Uncharted 2: Among Thieves acil arıyorum. Bornovadayım gelirim her yere :)

dostum pm attım ama görmedin sanırım bu nası aciliyet
  • ROCK BAND 1
    ROCK BAND 2

GRID

HALF LIFE 2

TAKAS TEKLIFLERINIZE ACIGIM GUITAR HERO OYUNLARI TERCIH NEDENIMDIR
  • quote:

Orijinalden alıntı: mumiii87

quote:

quote:

ALINIK MW2

güncel

yarın aksam üstü ykm'de buluşalım veriyim oyunu yada üçyol metroda bulusalım veriyim oyunu bende var.

Hocam dikkat et yannız. Kendisi bana getir alıyım dedi sonrası fıs çıktı ona göre denk alın ayağınızı Bi oyun yüzünden küçük düşmemeye çalışmak lazım. Ben oyunu zaten her şekilde satacaktım ki sattımda ama bana 1 gün kaybettirdi o arkadaş. Bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: soldiertr

quote:

Takas
    (1haftalık)GOW 3 + 15TL = Uncharted 2: Among Thieves acil arıyorum. Bornovadayım gelirim her yere :)

@soldiertr hocam bence @intelset arkadaş yanlış yazmış.. yani bi yanlış anlaşılma olmasın Benim anladığım hem gow3ü vercek hemde 15tl vercek ve uc2 alcak.. öle mi cidden? yoksa uc2+15tl mi istiyo? iyice bi netleştirmek lazım durumu

• takaslık UP kutulu kitapçıklı 2. bölge kendi ayarında oyunlarla takaslık assasin creed 2 veya dante inferno istiyorum üstüne makul bi ücret verebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lostmyth

quote:

Orijinalden alıntı: mumiii87

quote:

quote:

ALINIK MW2

güncel

Hocam dikkat et yannız. Kendisi bana getir alıyım dedi sonrası fıs çıktı ona göre denk alın ayağınızı Bi oyun yüzünden küçük düşmemeye çalışmak lazım. Ben oyunu zaten her şekilde satacaktım ki sattımda ama bana 1 gün kaybettirdi o arkadaş. Bilginize

kardeşim uyarın için teşekkür ederim dediğin gibi oyun satılır herzaman önemli olan küçük düşmemek , düşürmemek...

• quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

quote:

Orijinalden alıntı: soldiertr

quote:

Takas

@soldiertr hocam bence @intelset arkadaş yanlış yazmış.. yani bi yanlış anlaşılma olmasın Benim anladığım hem gow3ü vercek hemde 15tl vercek ve uc2 alcak.. öle mi cidden? yoksa uc2+15tl mi istiyo? iyice bi netleştirmek lazım durumu

dostum şimdi farkettim bende uc2 üstüne para olarak düşünmüştüm ben o ilanı yanlış yazmştır büyük ihtimalle ama kendisi daha takmadı pmi okumamış giremedi herhalde foruma

• gta ıv(platinum) oyunum takaslık veya satılıktır.
  • 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.