Şimdi Ara

PS3 İZMİR ''TAKAS'' GRUBU (251. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.028
Cevap
76
Favori
647.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • NECO KSK arkadışım pm den bana msn verebilirmisin?özel mesaj atamıyorum
  • X-BLADES ntsc

MGS4 ntsc

uncharted ntsc

unreal tournament pal

Bayonetta pal

takaslık oyunlar teklifleri bekliyorum :D
  • Bornova PS10 Jeletinli fazladan var - nba2k 10 - Motostorm pasific en son çıkan takaslıktır
  • maka pes2010 takaslıkmı yoksa satılık mı
  • elinde Alien vs predatör olan varmı?
    takaslıklarım:moto storm paccifik -tertemiz.
  • hem takas hem satılık 3nu bırden elımden cıkarmak ıstıoyrum 2vs 3 3vs3 takaslar gelsın
  • Satılık Racing Paket:

-Ridge Racer 7 Platinum Edition 50 TL
    -Burnout Paradise The Ultimate Box 50 TL

İkisi birlike 90TL

PM atınız...
  • Pes2010 kutusunda ntsc - j - pal free yanı hepsınde
    motor storm pasicig pal bolg 2
    nba2k10 pal bolge 2

hepsi orgınal kutusunda vatan computerden alınma pes 2010 hıc oynanmamıs otekıler 1 hafta oynanmıs hepsi miss gibi kutu kokuyor

Takas düşünüyorum 3 birden verip 2 veya 3oyun çok 2008 çıkışlı oyunlar olursa 4 oyun pm atın cep vereyim arayın buluşalım saatin önemi yok her saat buluşabiliriz hemen takaslarız izmir bornova yaşar üniversitesi etrafı
  • MAKA slm dostum pes2010 için assasins creed , cod modernwarfare1 yada killzone2 bu 3 ten 2 sini verebilirim PM ATAMIYOM MAALESEF SORUN VAR PM ATMAMA İZİN VERMİYOR
  • Assaın cred killzone wer baska oynamadıgın oyunlar warsa verde su elımdekılerıde werem cok sıkıldım moruk. yada 3nu wer bende sana bu 3nu werem sıkıldım ızmırlım cok sıkıldım bunlardan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jetyoney -- 31 Mart 2010; 19:59:59 >
  • Dostlar uncharted2 var elimde bi adet fazlalık, sıfır ürün ps3 jelatininde
    takas düşünmüyorum ama ilgimi çeken bi oyun olursa belki olabilir
    satın almak isteyen olursa 80tl
  • maka arkadasımızla anlastık hayırlısı olsun
  • arkadaşlar ; ibolution çok haklı eleştrisinde , bu foruma takılanlarin oyunlari genel olarak çok eski , 2009u bırak 2008 in oyunlari ile takasa çıkanlar var iyi güzel ama yeni oyunlari alanlar artık daha yenisine bakıyor 2008-2009 oyunlarini biran önce elden çıkarın gerekirse 3 tane verin 1 tane alin arşivinizi yenileyin , herkeste güncel oyunlar olsa eminim takas hacmi çok çok artar forum bu sebepten 2-3 haftadir iyice işlevselliğini yitirdi bence 3 haftalık bad company2 ye müşteri yok düşünün doğru düzgün
  • ewet dogru çok eskı oyunlar tarihi eser
  • WWE SMACKDOWN VS RAW 2010 SATILIK ÇOK TEMİZ.KİTAPÇIĞI VARDIR.MSN DE KONUŞALIM.mertbaran35@hotmail.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

Dostlar uncharted2 var elimde bi adet fazlalık, sıfır ürün ps3 jelatininde

dostum ben 70e satamıyorum o fiyat zor bence 1haftadan beri elimde uncharted 70ten de aşağı vermem bu oyunu satmam daha iyi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: soldiertr

quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

Dostlar uncharted2 var elimde bi adet fazlalık, sıfır ürün ps3 jelatininde

dostum ben 70e satamıyorum o fiyat zor bence 1haftadan beri elimde uncharted 70ten de aşağı vermem bu oyunu satmam daha iyi..

ya dostum benimde elime geçti işte sıfır olduğu için fiyat öle ama bakalım hayırlısı.. ama resmen ölmüş ortalık ya yaprak kımıldamıyo

• Pal GOW3 sıfırdan farksız sadece Heavy Rain + 10 TL ile takas olur ve satabilirim..
  • Mrb arkadaşlar
    elinde fifa 2010 olan arkadaşlarım satmayı düşünen olursa 50ytl verebilirim.pmlerinizi bekliyorum
  • Acil alınık RESIDENT EVIL 5 GOLD EDITION ve GUITAR HERO 5.Dükkanımdaki oyunlar ve Micheal Jackson blu ray konser ile takas etmeyi düşününler pm atabilirler.
  • 
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.