Şimdi Ara

ps3 ile internet ve dualshock 3 ve move kolu arasında bağlantı koptu. ip almıyor sorunu! yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dün ps3 konsolu dualshocktan açmaya çalıştım her zaman ondan açarım açılmadı. galiba şarj bitti dedim kablolu bağladım çalıştı. oyunu oynadım şarj olmuştur dedim. kablodan çıkardım tekrar bağlantı kesildi. acaba dualshock3 mü bozuldu dedim. move kolunu açtım onda da aynı sıkıntı yaşandı. sonra inretnet bağlantısının kesik olduğunu gördüm. ps storeye girdim girmiyor. tekrar ağ bağlantısı kurmaya çalıştım ıp alamıyor sorunu çıktı. nette araştırdım bir şey bulamadım. sony servisi aradım. 444sony den. durumu anlattım. bana not aldırdı bazı rakamları servis sağlayıcısını arayarak bu portları açtırın sorun düzelir dedi. airtes 5650 kullanıyorum. aradım mail adersime port açma ile ilgili not gönderdi. denedim bir şeyler yaptım ama yapamadım. olmadı. ya internet her zamanki internet hiç bir şey değiştirmedim. acaba neyden kaynakladı bilmiyorum. başına böyle bir şey gelen kimse var mı veya bana yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı? saygılar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.