Şimdi Ara

ps3 için modem önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • uydunetin modemi var şu an kablolu..kablosuz kullanmak için eski modemim airties 205 le kablosuz kullanıyorum.burda sıkıntı yok ama ps3 online oyunlarda
    wirelles kullanamıyorum..oyun oynarken pc de internete açık olsun amacındayım..modem önerisi olan var mı çoklu portlu..ya da ps3 kullanıcıları neyi kullanıyor..lütfen fikirlerinizi paylaşın arkadaşlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: geronimoayh

uydunetin modemi var şu an kablolu..kablosuz kullanmak için eski modemim airties 205 le kablosuz kullanıyorum.burda sıkıntı yok ama ps3 online oyunlarda
    wirelles kullanamıyorum..oyun oynarken pc de internete açık olsun amacındayım..modem önerisi olan var mı çoklu portlu..ya da ps3 kullanıcıları neyi kullanıyor..lütfen fikirlerinizi paylaşın arkadaşlar..

eğer wifi değilde kablo ile kullanıyorsan rt-205'e 5'li bir switch takarak 10 - 12 liraya sorununu çözebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: utkanizmit

quote:

Orijinalden alıntı: geronimoayh

uydunetin modemi var şu an kablolu..kablosuz kullanmak için eski modemim airties 205 le kablosuz kullanıyorum.burda sıkıntı yok ama ps3 online oyunlarda

eğer wifi değilde kablo ile kullanıyorsan rt-205'e 5'li bir switch takarak 10 - 12 liraya sorununu çözebilirsin.

bi arkadaş forumdan sağolsun yardımcı oldu..dnz denen yere ps3 ıp sini girdim sorun çözüldü:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.