Şimdi Ara

PS3 için IPS-ALPHA panelli Panasonic TX-L32S20E, Ne dersiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
4.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sadece PS3 de oyun oynamak için aşağıdaki 32" LCH TV yi almayı düşünüyorum. Paneli IPS-ALPHA, tavsiye eder misiniz? Input-lag sorunu yaşar mıyım. Güzeldir derseniz bu modeli bugün almayı düşünüyorum. Lütfen yardım edin.

Panasonic Viera TX-L32S20E

http://www.vatanbilgisayar.com/panasonic-tx-l32s20e-full-hd-80-cm-lcd-tv,1920x1080,-100.000:1-,100-hz,-3xhdmi,tx-l32s20e/productdetails.aspx?I_ID=46056

Siz değerli TV gurularının cevaplarını bekliyorum...

• Hiç mi yardımcı olacak yok arkadaşlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: onculcan

Hiç mi yardımcı olacak yok arkadaşlar...
    IPS-Alpha panelli diye sorunca burdaki bir çok kişiden bilgili olduğun anlaşıldığı için ne cevap verelim biz de o kadar biliyoruz Ama TX-L32S20E yerine TX-P32S20E alırsan sorun yaşamayacağın kesin.
  • quote:

Hiç mi yardımcı olacak yok arkadaşlar...
    input lag muhabbeti sanırım albani üstadında dediği gibi toshibanın lcd ve led serilerinde en aza indirilmiş durumda ama panasoniclerde zaten bu durum daha az.. ama bu fiyata bu ürün iyi..

evet arkadasın dediği s20 de iyidir.. konsollar içinde iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WarrChief -- 19 Ekim 2010; 15:06:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WarrChief

input lag muhabbeti sanırım albani üstadında dediği gibi toshibanın lcd ve led serilerinde en aza indirilmiş durumda ama panasoniclerde zaten bu durum daha az.. ama bu fiyata bu ürün iyi..

evet arkadasın dediği s20 de iyidir.. konsollar içinde iyidir

Alıntıları Göster
    Valla onurkillinc arkadaşın dediği TX-P32S20E modelini hiç bir yerde bulamadım sanırım TR de satılmıyor. Eğer iyi diyorsanız bu ürünü alıyorum.
  • quote:

Valla onurkillinc arkadaşın dediği TX-P32S20E modelini hiç bir yerde bulamadım sanırım TR de satılmıyor. Eğer iyi diyorsanız bu ürünü alıyorum.

Alıntıları Göster
    zaten benim bildiğim onun 42liği war ve 1,500 civarı istersen birazdaha koy onu hal he alanda kullanırsın onu.işine yarar yani.. ama yok onu alamam dersen bu ürün iyi.
  • quote:

zaten benim bildiğim onun 42liği war ve 1,500 civarı istersen birazdaha koy onu hal he alanda kullanırsın onu.işine yarar yani.. ama yok onu alamam dersen bu ürün iyi.

Alıntıları Göster
    p ile başlayan modeller plazma oyun için ne kadar tavsiye olabilir bilemiyorum.
    ips alfa panelin ne işe yaradığını öğrenmen için:
    http://www.panasonic.net/avc/viera/eu2010/technology_lcd/index.html#topics03

Türkiye de satılan modellerin özelliklerinde neredeyse hepsine ips alpha diyorlar ama global siteler böyle demiyor onun için aman dikkat diyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: haybora

p ile başlayan modeller plazma oyun için ne kadar tavsiye olabilir bilemiyorum.
    ips alfa panelin ne işe yaradığını öğrenmen için:
    http://www.panasonic.net/avc/viera/eu2010/technology_lcd/index.html#topics03

Türkiye de satılan modellerin özelliklerinde neredeyse hepsine ips alpha diyorlar ama global siteler böyle demiyor onun için aman dikkat diyorum..

Alıntıları Göster
    Sami hocam,

Bilgilerin için çok teşekkür ederim, dün TV yi aldım. Özellikle SONY EX301 den sonra inanılmaz bir renk, kontrast ve görüntü farkı hissettim. TV yi almadan önce, aşağıdaki siteden kontrol etmiştim vw orada IPS-alpha panele sahip olduğu yazıyordu. Bu site Panasonic in global-europe sitesi, burada benim aldığım model için IPS-Alpha diyor.

http://panasonic.net/avc/viera/eu2010/product/s_lcd_spec.html

• quote:

Orijinalden alıntı: ender123

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bende 2 gün Önce Bu Paneli Aldım.İskenderun Prime Mall Teknosa Dan Mağazaya özel indirimle 1299 TL 12 Taksit(Bonus Kart)

Konuyu açan arkadaşa Özel mesajla sordum birkaç gün önce.Kesinlikle tavsiye edebileceğini söyledi.Tesadüf Buradaki Teknosaya Gelmiş ve indirimli olarak satışa sunulmuş.Ürün Teşhirdeydi ve inanılmaz derece güzel görünüyordu.Açıkçası bu aletten güzel şeyler bekliyorum.

Ben sadece Xbox 360 ve PC ye bağlamak için aldım.Odamda kullanacam.

Allah kısmet ederse,ürünün yarın kurulumu yapılacak.Teknosadaki arkadaş Ölü pixel garantisi de verdi.Kurulum sırasında Ölü pixel çıkarsa 1 tane dahi olsa değiştireceklerini söylediler.

Kesinlikle Detaylı bir inceleme Yapıp burada paylaşacağım.Belki vakitlerinin olmamasından kaynaklı arkadaşlar ürünü aldıktan sonra paylaşımda bulunamıyorlar.

Bu durumdan müzdarip biri olarak kesinlikle es geçmeyeceğimi bilmenizi isterim.

İnceleyeceğim Konular;

Hareketli görüntülerdeki Fluu
    PC performansı
    Film Performansı (FULL HD)
    Siyah ve doygun renkler
    En önemlisi de Oyundaki İnput lag sorunu olup olmadığı(Oyun Performansı)

TV ye Sadece multimedya olarak kullanmak isteyenler kaçırmasın diyorum.

Ürünün IPS ALPHA Panel olması,tercih sebebi idi.Yurt dışından sitelerde de gerekli övgüyü almış bir Panel olması,Birçok yerde Siyah seviyesinin Doygun olduğunun söylenmesi önemli etkenlerdi tabii.

Her ne kadar Oyun performansı hakkında bilgi bulamasamda,Teknosada TV,FOR GAME olarak teşhir ediliyor Panasonic tarafından.

Hepinize saygı ve sevgilerimle.

• quote:

Orijinalden alıntı: s_g_m_s

Bende 2 gün Önce Bu Paneli Aldım.İskenderun Prime Mall Teknosa Dan Mağazaya özel indirimle 1299 TL 12 Taksit(Bonus Kart)

Konuyu açan arkadaşa Özel mesajla sordum birkaç gün önce.Kesinlikle tavsiye edebileceğini söyledi.Tesadüf Buradaki Teknosaya Gelmiş ve indirimli olarak satışa sunulmuş.Ürün Teşhirdeydi ve inanılmaz derece güzel görünüyordu.Açıkçası bu aletten güzel şeyler bekliyorum.

Ben sadece Xbox 360 ve PC ye bağlamak için aldım.Odamda kullanacam.

Allah kısmet ederse,ürünün yarın kurulumu yapılacak.Teknosadaki arkadaş Ölü pixel garantisi de verdi.Kurulum sırasında Ölü pixel çıkarsa 1 tane dahi olsa değiştireceklerini söylediler.

Kesinlikle Detaylı bir inceleme Yapıp burada paylaşacağım.Belki vakitlerinin olmamasından kaynaklı arkadaşlar ürünü aldıktan sonra paylaşımda bulunamıyorlar.

Bu durumdan müzdarip biri olarak kesinlikle es geçmeyeceğimi bilmenizi isterim.

İnceleyeceğim Konular;

Hareketli görüntülerdeki Fluu
    PC performansı
    Film Performansı (FULL HD)
    Siyah ve doygun renkler
    En önemlisi de Oyundaki İnput lag sorunu olup olmadığı(Oyun Performansı)

TV ye Sadece multimedya olarak kullanmak isteyenler kaçırmasın diyorum.

Ürünün IPS ALPHA Panel olması,tercih sebebi idi.Yurt dışından sitelerde de gerekli övgüyü almış bir Panel olması,Birçok yerde Siyah seviyesinin Doygun olduğunun söylenmesi önemli etkenlerdi tabii.

Her ne kadar Oyun performansı hakkında bilgi bulamasamda,Teknosada TV,FOR GAME olarak teşhir ediliyor Panasonic tarafından.

Hepinize saygı ve sevgilerimle.

Alıntıları Göster
    Düşünmeden alınacak bir panel,diğerleri ile kıyas yapmak pekte mantıklı olmaz,IPS-ALPHA paneller dünyadaki en iyi pixsel dizilimine sahip panellerdir,diğerleri görüntüyü farklı işleyerek panele aktarırlar,bu panellerde ise nerdeyse hiç bir veri kaybı olmadan pixsel dizilimi sayesinde eveinize yansır !

Frakı çıplak gözle dahi anlamak mümkündür,doğal renk ve ışık verileri diğer tvlerden daha natureldir,renk doygunluğu ise en alt seviyede olan paneldir,yani pastel görüntü bu tvlerde olmaz !

Kullananlardan bir taneside benim,kaliteli cihazlarla HD reviver ve gümüş alaşımla sinyal kablolarıyla normal kanalları dahi HD görüntüye yakın izlemeniz hayalcilik asla değildir !

Bu tvlerde pixsel hatası nadir çıkar gerçi panasoniğin yeni serilerinin hepsinde geçerli bir olaydır,her ne kadar Panasonic başka paneller kullaıyor denirse doğrudur fakat bu panelleri panasonic dışında başka firmalara satışı olmaz,kendi teknoljisi ile bu panelleri ürettirirler,zaten yeni Hitachi-Panasonic antlaşmasında panel hakları inanılmaz şekilde değiştirilmiş ve korunması için bütün yaptırımları kullanmışlardır !

Kısaca TVniz hayırlı olsun-Güle gÜle kullanın !

• quote:

Orijinalden alıntı: andy1

Düşünmeden alınacak bir panel,diğerleri ile kıyas yapmak pekte mantıklı olmaz,IPS-ALPHA paneller dünyadaki en iyi pixsel dizilimine sahip panellerdir,diğerleri görüntüyü farklı işleyerek panele aktarırlar,bu panellerde ise nerdeyse hiç bir veri kaybı olmadan pixsel dizilimi sayesinde eveinize yansır !

Frakı çıplak gözle dahi anlamak mümkündür,doğal renk ve ışık verileri diğer tvlerden daha natureldir,renk doygunluğu ise en alt seviyede olan paneldir,yani pastel görüntü bu tvlerde olmaz !

Kullananlardan bir taneside benim,kaliteli cihazlarla HD reviver ve gümüş alaşımla sinyal kablolarıyla normal kanalları dahi HD görüntüye yakın izlemeniz hayalcilik asla değildir !

Bu tvlerde pixsel hatası nadir çıkar gerçi panasoniğin yeni serilerinin hepsinde geçerli bir olaydır,her ne kadar Panasonic başka paneller kullaıyor denirse doğrudur fakat bu panelleri panasonic dışında başka firmalara satışı olmaz,kendi teknoljisi ile bu panelleri ürettirirler,zaten yeni Hitachi-Panasonic antlaşmasında panel hakları inanılmaz şekilde değiştirilmiş ve korunması için bütün yaptırımları kullanmışlardır !

Kısaca TVniz hayırlı olsun-Güle gÜle kullanın !

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim Andy Kardeşim.

Hatırlarsan Senin TV den alacaktım.Sonra ne olduysa Bu tv ye yöneldik.Açıkçası Sadece PC için 42" büyük kaçacaktı 32" ise Kararında diye düşünüyorum.Yarın gelip kuracaklar.Bakalım artık.

İçime sinerek aldığım nadir ürünlerden biri.Umarım beklentilerimi karşılar.

En geç 1 haftaya kadar burada yorumlarımı paylaşacağım.

Acaba TV geldiğinde Kaç saat kullanıldığına bakmam gerekli olur mu sence?Gerek olsada Bu model için Nasıl bakacağıma dair bir fikrim yok.Teknosa'nın kullanılmış mal satacağını düşünmüyorum gerçi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s_g_m_s -- 29 Ekim 2010; 22:04:01 >

• quote:

Hatırlarsan Senin TV den alacaktım.Sonra ne olduysa Bu tv ye yöneldik.Açıkçası Sadece PC için 42" büyük kaçacaktı 32" ise Kararında diye düşünüyorum.Yarın gelip kuracaklar.Bakalım artık.

Acaba TV geldiğinde Kaç saat kullanıldığına bakmam gerekli olur mu sence?Gerek olsada Bu model için Nasıl bakacağıma dair bir fikrim yok.Teknosa'nın kullanılmış mal satacağını düşünmüyorum gerçi.

Dostum aldığın firmayı bilmiyorum ama %99 kapalı kutularda teslim edilirler !

Eğerki kutu açılmısaa,servise hemen bunu raporda belirtmesini isteyim hayır biz kontrol için açtık derlersede,ürünü almayacağınızda diretin,kapalı kutularda ve alan müşterinin yanında açıp kurmaları gerekir !

Tavsiyemse,saat işini servise sor sakın sen yapıyım deme,service 1 ve service 2 menülerinden bu veriler görülebilir ama sakın denemeyin,sebebi ise televizyonun fabrikada özel olarak yapılan kalibrasyon ayarlarını bozmanız riski mevcuttur !

Kapalı kutu geldikten sonrada hiç uğraşmayın değmez zaten !

Ürünn bana göre süper fazlası ilede menun olacağınıza eminim,özellikle hareketli görüntülerde hissedebilirsiniz,diğer tvlerde %70 civarında görüntü flulaşır yada izleme çözünürlüğünüz kaybolur,IPS panellerde bu en alt seviyededir !

Hayırlısı ile kurulsun resimler eklemenizide rica edeceğiz,şuan nasip olursa niyetim plasma almak 47 veya 50 inç elbetteki tek markam var Panasonic :),yılbaşı sonrası fiyatlar düşer buna eminim,yeni seriler süper iddialı olarak geliyorlar,elbetteki bizim para olarak gücümüz yetmez,şuanki ürünlerin içinden en iyisini ve en ucuza almayı hayal etmekten başka çaremiz yok :)

Tekrar Hayırlı Olsun sağlıkla,huzurla,Güle Güle kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: andy1

quote:

Dostum aldığın firmayı bilmiyorum ama %99 kapalı kutularda teslim edilirler !

Eğerki kutu açılmısaa,servise hemen bunu raporda belirtmesini isteyim hayır biz kontrol için açtık derlersede,ürünü almayacağınızda diretin,kapalı kutularda ve alan müşterinin yanında açıp kurmaları gerekir !

Tavsiyemse,saat işini servise sor sakın sen yapıyım deme,service 1 ve service 2 menülerinden bu veriler görülebilir ama sakın denemeyin,sebebi ise televizyonun fabrikada özel olarak yapılan kalibrasyon ayarlarını bozmanız riski mevcuttur !

Kapalı kutu geldikten sonrada hiç uğraşmayın değmez zaten !

Ürünn bana göre süper fazlası ilede menun olacağınıza eminim,özellikle hareketli görüntülerde hissedebilirsiniz,diğer tvlerde %70 civarında görüntü flulaşır yada izleme çözünürlüğünüz kaybolur,IPS panellerde bu en alt seviyededir !

Hayırlısı ile kurulsun resimler eklemenizide rica edeceğiz,şuan nasip olursa niyetim plasma almak 47 veya 50 inç elbetteki tek markam var Panasonic :),yılbaşı sonrası fiyatlar düşer buna eminim,yeni seriler süper iddialı olarak geliyorlar,elbetteki bizim para olarak gücümüz yetmez,şuanki ürünlerin içinden en iyisini ve en ucuza almayı hayal etmekten başka çaremiz yok :)

Tekrar Hayırlı Olsun sağlıkla,huzurla,Güle Güle kullanın.

Alıntıları Göster
    andy dostum,

son paragrafındna dediğine aynen katılıyorum bu yılbasında gelen ürünler olucak ve neredeyse bütün tvlerde dahada indirim olucakmıs..bu konuda bir tahmin veya bir düşünceni alayım,sence atıyorum 1,500lük panel 1.200e inermi :) yani bu işten anlamam ancak 2-3 senedir işin içinde olanlar görmüstür mutlak..

• quote:

andy dostum,

son paragrafındna dediğine aynen katılıyorum bu yılbasında gelen ürünler olucak ve neredeyse bütün tvlerde dahada indirim olucakmıs..bu konuda bir tahmin veya bir düşünceni alayım,sence atıyorum 1,500lük panel 1.200e inermi :) yani bu işten anlamam ancak 2-3 senedir işin içinde olanlar görmüstür mutlak..

Alıntıları Göster
    Herkese Selam.

Ürün bugün 14:00 gibi elime ulaştı ve şimdiye kadar ürünü test etmiş bulunuyorum.

Açıkçası sinirliyim.Mutsuzu ve hayal kırıklığına uğramış bulunuyorum.Belkide bunu söylemek için çok erken bilmiyorum ama ürün beklentilerimi şu ana kadar karşılayabilmiş değil.O kadar çok ayar yapmama rağmen halen istediğim verimi alamadım.

Ne yazık ki bu alette de Fluu sorunu mevcut.Allah kahretsin diyorum sadece.Benim için en önemli şeylerden biriydi bu.Birçok TV ye göre iyi denecek derecede ama yok denecek kadar değil.

Bu tv birçok kişiyi mest edecektir buna eminim ben ise şu an için memnun kalmadığımı dile getirmek isterim.İnput lag olayı çok şükür ki yok.Renkler için muhteşem diyebilirim.

Açıkçası canım sıkkın.IPS ALPHA panel değil mi acaba bu diye de düşünmüyor değilim.Ürünün hiçbir yerinde yazmıyor panel modeli.L32S20E yazıyor.Kullanma kılavuzunda da panel ismi yazmıyor.

Fluu olayını çözersem -nasıl çözeceğime dair hiçbir fikrim yok- alete aşık olacam.

Acaba güncelleme yapsam bir çözüm olur mu?

Andy yardımlarını bekliyorum sevgili dostum.

• quote:

Herkese Selam.

Ürün bugün 14:00 gibi elime ulaştı ve şimdiye kadar ürünü test etmiş bulunuyorum.

Açıkçası sinirliyim.Mutsuzu ve hayal kırıklığına uğramış bulunuyorum.Belkide bunu söylemek için çok erken bilmiyorum ama ürün beklentilerimi şu ana kadar karşılayabilmiş değil.O kadar çok ayar yapmama rağmen halen istediğim verimi alamadım.

Ne yazık ki bu alette de Fluu sorunu mevcut.Allah kahretsin diyorum sadece.Benim için en önemli şeylerden biriydi bu.Birçok TV ye göre iyi denecek derecede ama yok denecek kadar değil.

Bu tv birçok kişiyi mest edecektir buna eminim ben ise şu an için memnun kalmadığımı dile getirmek isterim.İnput lag olayı çok şükür ki yok.Renkler için muhteşem diyebilirim.

Açıkçası canım sıkkın.IPS ALPHA panel değil mi acaba bu diye de düşünmüyor değilim.Ürünün hiçbir yerinde yazmıyor panel modeli.L32S20E yazıyor.Kullanma kılavuzunda da panel ismi yazmıyor.

Fluu olayını çözersem -nasıl çözeceğime dair hiçbir fikrim yok- alete aşık olacam.

Acaba güncelleme yapsam bir çözüm olur mu?

Andy yardımlarını bekliyorum sevgili dostum.

Alıntıları Göster
    Bugün sabah Panasonic Servisine uğradım.P.tesi gelip bakacaklar.Belkide kullandığım kablo ile alakalıdır ama zannetmiyorum.

Almak isteyen arkadaşlara tavsiyem şu.Bulanıklıktan ciddi bir şekilde rahatsız oluyorsanız uzak durun.

Bulanıklık sorununu bir şekilde çözebilirsek Aleti sonuna kadar öneririm buna emin olun.Şu an için 1300 TL lik panel sanırım bu kadar.

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Hocam ne gibi ince ayarlar yapılmalı?
    Bu konuda yardımcı olursan çok sevinirim.TV deki tek sorunum hareketli sahnelerdeki gohst rezilliği.Durağan görünütüdeki kadar netlik beklemiyorum bu aletten.Ama beklediğimden biraz daha fazla bulanıklık sorunu var.

Bu sorunu ince ayar yaparak ortadan kaldırmam ne kadar olası?

HDMI kablo kullanıyorum.Altın uçlu değil.Bu etki eder mi?

Yardımlarınızı bekliyorum

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    TV yi iade edebilirsem edecem-bunun için pek ümidim yok ne yazık ki-

Sormak istediğim bir soru var.

Bu TV şu anda 100 HZ.Peki ben bu özelliği nasıl kullanabiliyorum?

Ekran kartından hiçbir şekilde 100 hz olarak ayarlayamıyorum.Düşük çözünürlük yapsamda ne yazık ki ayarlayamıyorum.Kullandığım ekran kartı HİS 4850 ICEQ4 1GB.

Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.Zira 100 HZ olarak çalışırsa bulanıklığın ortadan kalkabileceğini düşünüyorum.Yada saçmalıyorum artık herneyse.

Yardımlarınızı rica ediyorum.

• quote:

Bugün sabah Panasonic Servisine uğradım.P.tesi gelip bakacaklar.Belkide kullandığım kablo ile alakalıdır ama zannetmiyorum.

Almak isteyen arkadaşlara tavsiyem şu.Bulanıklıktan ciddi bir şekilde rahatsız oluyorsanız uzak durun.

Bulanıklık sorununu bir şekilde çözebilirsek Aleti sonuna kadar öneririm buna emin olun.Şu an için 1300 TL lik panel sanırım bu kadar.

Tv hayırlı olsun.Bulanık görüntü sorununu çözmeni dilerim. 1100 e düşmüş fiyatı bmkste.Ben de iştahlanmadım değil ama sorununun soğuttu beni.Eğer foto ekleyebilirsen memnun kalırım.
    Saygılar....

• quote:

Orijinalden alıntı: sence

quote:

Tv hayırlı olsun.Bulanık görüntü sorununu çözmeni dilerim. 1100 e düşmüş fiyatı bmkste.Ben de iştahlanmadım değil ama sorununun soğuttu beni.Eğer foto ekleyebilirsen memnun kalırım.
    Saygılar....

Alıntıları Göster
    Yok usta çözemedim sorunu.

Görüntü mükemmel.Böyle karşısına geç renklerin canlılığına hayran hayran bak.Hele siyahlar kesinlikle tam kararında.Ama hareketli sahnelere gelince "Tamam!Al sana LCD" diyorsun.Çözemedimde çözemedim.

Media player için önerisi olan var mı?PC de hangisini kullanmalıyım.

Bu arada LCD yi önerir miyim?

Şöyle söyleyim.Şu anda çevrenizde gördüğünüz LCD lerin renklerini karşılaştıran biri iseniz 5 dk düşünmeyin alın.Ama sizi Bulanıklık rahatsız ediyorsa düşünmenizi tavsiye ederim.İnput Lag sorunu yok.Tek sorun Fluu.Onu da nasıl çözeceğimi bilmiyorum

• quote:

Yok usta çözemedim sorunu.

Görüntü mükemmel.Böyle karşısına geç renklerin canlılığına hayran hayran bak.Hele siyahlar kesinlikle tam kararında.Ama hareketli sahnelere gelince "Tamam!Al sana LCD" diyorsun.Çözemedimde çözemedim.

Media player için önerisi olan var mı?PC de hangisini kullanmalıyım.

Bu arada LCD yi önerir miyim?

Şöyle söyleyim.Şu anda çevrenizde gördüğünüz LCD lerin renklerini karşılaştıran biri iseniz 5 dk düşünmeyin alın.Ama sizi Bulanıklık rahatsız ediyorsa düşünmenizi tavsiye ederim.İnput Lag sorunu yok.Tek sorun Fluu.Onu da nasıl çözeceğimi bilmiyorum

Alıntıları Göster
    Bulanıklık sorunu için bence acele etmeyin,sebebine gelince Panasonic bendeki üründede aynı sorunu yaşadım,ama malum eskidende farklı bir panasonic serisi kullandığımdan,fazlada şüpheye düşmedim,sonuçta kullandığım kablolar normal orta kalite piyasa malı hdmi kablolardı !

Sonuçta,1 adet GTMax High Speed 1.4 hdmi kablo aldım 4096×2160p destek kalitesi mükemmel (amazon.co) sitesinden ve 1 adette Monster MC800HD-4M cablo aldım,her iki kabloda LCDtv içindir,sonuçmu şunu dersem abartmam inanılmaz fark ediyor,ses olayını ise hiç yazmıyorum sıfır veri kaybı ile gerçek ses alıyorsunuz,eğerki Blu-Ray yada ps3-xbox varsa hem görüntü hem sesin farkını yaşıyorsunuz !

Türkiye'de satılan 1.4 hdmi kablolar var markayı yazmıyorum ama hepiniz az çok bilirsiniz,yurt dışında 2-4 euro fiyatı olan ürün burda 30-60 liralara satılıyor !

Tavsiyem Gümüş örgü bir hdmi kablo alın,sinyal kaybı nerdeyse ''0'' a yakındır,yada amazon.co sitesinde takip ederseniz kampanyalar oluyor,100 euroluk bir kabloyu 10-20 euro arasında alabiliyorsunuz,bazen daha ucuza kampnaylar dahi oluyor!

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.