Şimdi Ara

PS3 için HDMİ TO DVİ tavsiye edermisiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PS3 için HDMİ TO DVİ tavsiye edermisiniz? gittigidiyor veya sanal pazardan alıcamda

• ValiantLion V kullanıcısına yanıt
    ben dönüştürücü aldım beğenmedim ses çıkışı yok ve kaliteli almazsanız görüntü kaybı olabiliyor uzak durun ve hdmı kullanın hiç olmadı scart tan bağlayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeadlyDieSC

ben dönüştürücü aldım beğenmedim ses çıkışı yok ve kaliteli almazsanız görüntü kaybı olabiliyor uzak durun ve hdmı kullanın hiç olmadı scart tan bağlayın

anladım hocam ben normalde hdmi kullanıyordum ama LG tv 1 yılı aşkın süredir ps3 ü görmüyor yani sinyal yok diyor lg tvlerde genel bir problemmiş o yüzden bende alternatif aramaya başladım TVnin modeli 42LH7000
  • quote:

Orijinalden alıntı: ValiantLion

quote:

anladım hocam ben normalde hdmi kullanıyordum ama LG tv 1 yılı aşkın süredir ps3 ü görmüyor yani sinyal yok diyor lg tvlerde genel bir problemmiş o yüzden bende alternatif aramaya başladım TVnin modeli 42LH7000

sanırsam bide çip li modeller varmış adamlar boşuna vermiyor 115 tl yi ben 15 tl ye teknosadan aldım da anlayacağınız tırt hocam
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ValiantLion

quote:

sanırsam bide çip li modeller varmış adamlar boşuna vermiyor 115 tl yi ben 15 tl ye teknosadan aldım da anlayacağınız tırt hocam

neyse sağolun hocam genede kompotente devam o zaman

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.