Şimdi Ara

PS3 için 32' LCD yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

PS3 için 32" bir lcd almak istiyorum fakat kafamı kurcalayan bir kaç soru var?

1) Benim için en önemli soru 100HZ olayı, 50HZ ve 100HZ 32" LCD TV leri karşılaştırdım ve 100HZ olanda sanki görüntüler çok daha akıcı ve netti. Sizce 100HZ şart mı? Özellikle araba yarışı ve COD tarzı hızlı oyunlar oynayacağım için soruyorum. Birde 100HZ Tv lerde input lag denen bir gecikmeden bahsediliyor, bu konu nedir? Çok mu gecikme yaşanıyor, yoksa fark edilmeyecek kadar az mı?

2) 32" de FULLHD ve HD ready çok fark etmiyor şekilde yorumlar okudum ama bazı yorumlarda da FullHD olan TV lerin daha iyi görüntü verdiğini okudum. Özellikle küçük ekrana daha çok pixel sığdırıldığı için daha net olduğunu söylüyorlar. Zaten 100HZ derseniz direk fullHD almak durumundayım.

Bu konularda bana yardımcı olabilir misiniz? Birde birkaç model tavsiye ederseniz çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onculcan -- 18 Ekim 2010; 15:50:55 >

• Hiç mi yardımcı olacak kimse yok arkadaşlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: onculcan

Merhaba,

PS3 için 32" bir lcd almak istiyorum fakat kafamı kurcalayan bir kaç soru var?

1) Benim için en önemli soru 100HZ olayı, 50HZ ve 100HZ 32" LCD TV leri karşılaştırdım ve 100HZ olanda sanki görüntüler çok daha akıcı ve netti. Sizce 100HZ şart mı? Özellikle araba yarışı ve COD tarzı hızlı oyunlar oynayacağım için soruyorum. Birde 100HZ Tv lerde input lag denen bir gecikmeden bahsediliyor, bu konu nedir? Çok mu gecikme yaşanıyor, yoksa fark edilmeyecek kadar az mı?

2) 32" de FULLHD ve HD ready çok fark etmiyor şekilde yorumlar okudum ama bazı yorumlarda da FullHD olan TV lerin daha iyi görüntü verdiğini okudum. Özellikle küçük ekrana daha çok pixel sığdırıldığı için daha net olduğunu söylüyorlar. Zaten 100HZ derseniz direk fullHD almak durumundayım.

Bu konularda bana yardımcı olabilir misiniz? Birde birkaç model tavsiye ederseniz çok sevinirim.

kendi sorunuzu kendiniz cevaplamışsınız.. Full HD + 100hz TV almalısınız zaten öyle öldüm öldüm fiyat farkı yok..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.