Şimdi Ara

PS3 - GT5 Prologue satılık yada takaslık

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • gt5 prologue ist. avr. yakası yeni parti oyunlarda (uncharted , assassin's creed , cod4 , ut3 ,pes 2008 hariç) takaslık yada satılıktır.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• Parantez içinde ki oyunların tümü hariç mi?Onun dışında yeni parti adam akıllı bir oyun kalmıyor da o açıdan sordum.Yok değil ise bende Cod4(pal) var.İhitiyaç varsa takas yapabiliriz.
  • Satılık fiyatı nedir?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ygultekin82

Parantez içinde ki oyunların tümü hariç mi?Onun dışında yeni parti adam akıllı bir oyun kalmıyor da o açıdan sordum.Yok değil ise bende Cod4(pal) var.İhitiyaç varsa takas yapabiliriz.

evet tümü hariç. haklısın galiba geriyo oyun kalmıyor :)

oyuna minimum 80 YTL istiyorum
  • oynadin skldin, simdi 0 aldigin fiyatin ustune kar koyup satiyorsun, cok iyi cooook, tam dunyadaki ikinci el mantigi bu, devam
  • resistance ya da carbon la takas olurmu?
  • Sıfır fiyatına satıyorsun bence forumda bu fiyata sıfırı var zaten
  • quote:

Orjinalden alıntı: Keops|Egypt

oynadin skldin, simdi 0 aldigin fiyatin ustune kar koyup satiyorsun, cok iyi cooook, tam dunyadaki ikinci el mantigi bu, devam

oyunu rainbox six + 45 YTL vererek aldım . sıfırı 100 YTL idi aldığım yerde. zaten öncelikle takas düşünüyorum ama hangi oyun olabilir ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: erdeMmM206

resistance ya da carbon la takas olurmu?

malesef olmaz dostum
  • pm
  • ÇOK PAHALI SIFII 80YTL ZATİ.BU ETSE ETSE 50YTL EDER
  • yok artık 50 ytl de değil .. 70-75 rahat satarsın arkadaşım. 80 de çok uçuk bi fiyat diil heryer 90-95 e satıyor. yanılmıyorsam bi arkadaş 79 a sıfırını satıyor. o yüzden fiyatı 75 yaparsan daha rahat alıcı bulursun ;)
  • Oyunun sıfırı 99ytl, fiyat güzel daha ne olsun...Adam 50ytl demiş ya bu kadarda olunmazki, hem oyunun ikinci elimi olurmuş arkadaşlar açıkgözlülüğü bırakın. Sizin mantığınıza göre Jelatin 50ytl felan ediyor, çok komiksiniz.
  • ya arkadaşlar bu oyun beni sarmaya başladı ilk başta itici gelmişti herşey japonca
    ama aradım taradım translatelerini buldum menülerin
    oyun çok gerçekçi fotorealistik :)

yalnız c class mission race i geçemiyorum bitürlü
    :(
  • Translate'i nerden buldun söyleyebilir misin bana da lazım olabilir, çünkü her an elime geçebilir oyun.
  • translateler yama olarak değil
    forumlardan buldum
    link :http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?t=100674&page=4
  • Saol.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.