Şimdi Ara

(PS3) Grand Theft Auto 5 Online HEIST Grubu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
1
Favori
3.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ps3te oynamıyorum artık arkadaşlar konu iptal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hdfilmdepo_09 -- 22 Ocak 2017; 15:24:47 >

• Basligi ateist grubu diye okudum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Pueblo Unido

Basligi ateist grubu diye okudum.
    Başlığa hangi konsol olduğunu eklerseniz daha iyi olur hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dravencarnage -- 16 Mart 2015; 1:54:47 >
  • hdfilmdepo_09 kullanıcısına yanıt
    Eğer PS3 ise DRAVEN_92 hesabım katılmak isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dravencarnage

Eğer PS3 ise DRAVEN_92 hesabım katılmak isterim.

Pardon hocam gözümden kaçmış:)
  • akinese ps3 rp:16 tşkler
  • Cuma ve Cumartesi gecesi gelirim.Başka zamanlar gelsemde heist yapacak kadar vaktim olmayabilir.Bazen kardeşim de oynuyor.Her zaman ben değilim yani.
  • Arkadaşlar ben kendim bir heist mi ne o görevlere host olamıyorum. Nerden açılıyor bu heist?
  • Yaz hocam benide
  • quote:

Orijinalden alıntı: Riodororo

Arkadaşlar ben kendim bir heist mi ne o görevlere host olamıyorum. Nerden açılıyor bu heist?

Hocam çözdüm ben. Öncelikle en az 12 level olmanız gerekiyor ve apartmanda eviniz olması gerekiyor. Bunları yaptıktan sonra Lester sizi arıyor bir iki küçük detaydan sonra Heist görevlerine host olarak başlıyorsunuz. Olmuyorsa siz Lester' ı arayın bi şekilde olması gerekli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dravencarnage -- 16 Mart 2015; 15:58:56 >
  • Oyunda olduğum zamanlar gelebilirim görevlere, Ps3 PSN: OzzyKingTR
  • Listedeki herkesi ekleyin arkadas olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Riodororo

Arkadaşlar ben kendim bir heist mi ne o görevlere host olamıyorum. Nerden açılıyor bu heist?

Pahalı evlerden biri olmasi lazım sonra arayip baslatacak lester heistlerini
  • Ozzyking tşk davetin için ben elimden geleni yapmaya çalışırım , oyunda az acemiyim anlayışın için tşk şimdiden 😄
  • quote:

Orijinalden alıntı: harhariyas

Ozzyking tşk davetin için ben elimden geleni yapmaya çalışırım , oyunda az acemiyim anlayışın için tşk şimdiden 😄
    Listeye beni de ekleyebilirsiniz. Bende birazdan buradakileri PSN'den ekleyeceğim.
  • quote:

Ozzyking tşk davetin için ben elimden geleni yapmaya çalışırım , oyunda az acemiyim anlayışın için tşk şimdiden 😄

Ne demek hocam, bizde acemiydik ilk başlarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ogz008

quote:

Ne demek hocam, bizde acemiydik ilk başlarda.

Biz senle daha önce oyanuyormuyduk?Cleaning çat house yapıyorduk sürekli biriyle senmiydin o?
  • 2 de 1 online mode dan çıkartım story moda atıyor bağlantı koptu. Diye sizde oluyormu çok.... İnternet hızım düşük değil ......
  • quote:

2 de 1 online mode dan çıkartım story moda atıyor bağlantı koptu. Diye sizde oluyormu çok.... İnternet hızım düşük değil ......

Lanet olası PSN hatası mı?Lanet PSN
  • Çoğu görevin nasıl yapıldığını youtube dan izliyorum , öğrenicez inş.....
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.