Şimdi Ara

PS3 GRAFIKLERI NINTENDO WII DE OLSA???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ps3 grafikleri nintendo wii de olsaydi ne olurdu acaba???

SAYGILAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mad_Prince -- 8 Kasım 2006; 5:48:25 >

• MAkinen Kutusu büyürdü az aksiyon icerkli oyun olurdu yani oyunlar biraz slow olurdu pek hoş olmazdı bence
  • ps3 xbox360 felan hikaye olurdu.Niye yapmadıysa nintendo anlamış değilim.
  • Yavaş yavaş olur herşeyy bakalım bi wii cıksın grafiklleri tvde görelim ondan sonra grafik eliştirmenleri buraya davet edelim ama sunu grafik diyorsun bende size soruyorum wii de hangi grafik efekleri sizi memnun edebilir ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Zeyth

Yavaş yavaş olur herşeyy bakalım bi wii cıksın grafiklleri tvde görelim ondan sonra grafik eliştirmenleri buraya davet edelim ama sunu grafik diyorsun bende size soruyorum wii de hangi grafik efekleri sizi memnun edebilir ?

480p grafikler ne kadar iyi olur tartışılır bence ayrıca wii'de aa ve hdr eksikliğini blur efekti ile kapayacaklar gibi gözüküyor ss lerden.
  • hayır herkez bi grafik diyor eleştiriyor bende daha konsol cıkmamış max 1024 x 768 ss lere bakıp konsol'u eleştiriyorlar bi resme yada kücük video bakarak bende onlara soruyorum linghthing efektimi az gölgelendirmelerdemi sorun war piksel mi sorun anlatsınlar bu eleştirmenler artık yetti canıma bi grafiktir gidiyor ozaman cok iyi biliyorsanız bu grafik konusuda el atın bizde aydınlanım mesela söylesinler hangi grafik motorunu kullanıyorda böyle oluyor ...kısacası birseyi bilmeden laf atmasınlar artık herkeze sorcam bu soruları grafik diyince calışıp gelsinler
  • Eger Ps 3 yada X box 360 grafikleri Wiide olsaydı o kontroller destegi ile bu isi Nintendo bitirirdi ama bu seferde konsol dünya genelinde bile cok pahalı olurdu hem o kontroller teknololijisi hemde o grafikler ucuk bir fiyat olmasını saglardı konsolun.
  • kimse ps3!ün x360'ın yüzüne bakmazdı olacağı budur

ps3'ün sixaxis'i ile takılıcaz ama oda güzel
  • quote:

Orjinalden alıntı: Resident Evil

Eger Ps 3 yada X box 360 grafikleri Wiide olsaydı o kontroller destegi ile bu isi Nintendo bitirirdi ama bu seferde konsol dünya genelinde bile cok pahalı olurdu hem o kontroller teknololijisi hemde o grafikler ucuk bir fiyat olmasını saglardı konsolun.

+1
  • quote:

Orjinalden alıntı: etez

kimse ps3!ün x360'ın yüzüne bakmazdı olacağı budur

ps3'ün sixaxis'i ile takılıcaz ama oda güzel

hele LAIR ve WARHAWK da warya....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mad_Prince -- 8 Kasım 2006; 19:58:20 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Zeyth

hayır herkez bi grafik diyor eleştiriyor bende daha konsol cıkmamış max 1024 x 768 ss lere bakıp konsol'u eleştiriyorlar bi resme yada kücük video bakarak bende onlara soruyorum linghthing efektimi az gölgelendirmelerdemi sorun war piksel mi sorun anlatsınlar bu eleştirmenler artık yetti canıma bi grafiktir gidiyor ozaman cok iyi biliyorsanız bu grafik konusuda el atın bizde aydınlanım mesela söylesinler hangi grafik motorunu kullanıyorda böyle oluyor ...kısacası birseyi bilmeden laf atmasınlar artık herkeze sorcam bu soruları grafik diyince calışıp gelsinler

grafiklerin onemi oyun turune gore degisir mesela tps de grafikler bana gore onemli deil cunku oyunun kamera sistemi yuzunden zaten oyunun gercek oldugunu hissetmessin ama fps gelinceee... fps de adamin gozunden senin kendi gozunle goruyomus gibi oynaman senin oyunda gercekcilik aramana sebep olur bu yuzden grafiklerin en onemli oldugu oyunlar fps turunde oyunlardir bir de OBLIVION turundeki rpglerdir -adini unuttum da bu turun- wii de bole grafikler olsa yanii gerisini sen dusun zaden remote acaip gercekci kilio fpsleri yani dimi

HAKSIZ MIYIM...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mad_Prince -- 8 Kasım 2006; 20:04:18 >

• Yapılmak istense yapılırdı... Ancak Nintendo daha arka planda kalmayı tercih etti, nasıl olsa ne yaparsa yapsınlar PS'nin potansiyelini geçemeyecekler. PS3'e Wii'nin kontrol sistemini entegre etmek çok zor birşey olmasa gerek...
  • quote:

Orjinalden alıntı: AlpTéKiN

Yapılmak istense yapılırdı... Ancak Nintendo daha arka planda kalmayı tercih etti, nasıl olsa ne yaparsa yapsınlar PS'nin potansiyelini geçemeyecekler. PS3'e Wii'nin kontrol sistemini entegre etmek çok zor birşey olmasa gerek...

bu yuzden six axis war
  • Ben sorularıma cevap alamadım ama olsun daha yeni bi ürün cıksın bi bakalım ps2 nin ilk oyunlara bakalım kullanılan grafik motoruda önemlidir vs.vs.. sabır sabır bekleyin az kaldı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mad_Prince

quote:

Yapılmak istense yapılırdı... Ancak Nintendo daha arka planda kalmayı tercih etti, nasıl olsa ne yaparsa yapsınlar PS'nin potansiyelini geçemeyecekler. PS3'e Wii'nin kontrol sistemini entegre etmek çok zor birşey olmasa gerek...

bu yuzden six axis war

Sixaxis ile WiiMote'u bir mi tutuyorsun?

• quote:

Orjinalden alıntı: solidfb

quote:

quote:

bu yuzden six axis war

asagi yukari ayni ama dimi.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: solidfb

quote:

quote:

bu yuzden six axis war

asagi yukari ayni ama dimi.

çok ayıp o nasıl laf?

• Kontroller olarak Nintendo 2 rakibininde cok ama cok onunde ama Sixaxis biraz benzerligi var
  • Sixaxis mi weemote mu derseniz, ne yalan söylim sixaxis çok daha kullanışlı bir teknolojidir. Bi kere komplike değildir. Sadece 'yön algilaması gibi bişey olduğundan ve hali hazırda ana kontrolörün içine entegre edilmiş bi sistem olmasından kelli çok kullanışlıdır bence. Yani benim tam aklımdakini yaptı herifler, daha iyisi olamazdı be

Bu arada zeyth, nasıl oluyo o? Grafikler iyileşince aksiyon azalıyo mu? Gears of War, Resistance falan maşallah hiç aksiyon yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: Adventure

Sixaxis mi weemote mu derseniz, ne yalan söylim sixaxis çok daha kullanışlı bir teknolojidir. Bi kere komplike değildir. Sadece 'yön algilaması gibi bişey olduğundan ve hali hazırda ana kontrolörün içine entegre edilmiş bi sistem olmasından kelli çok kullanışlıdır bence. Yani benim tam aklımdakini yaptı herifler, daha iyisi olamazdı be

Bu arada zeyth, nasıl oluyo o? Grafikler iyileşince aksiyon azalıyo mu? Gears of War, Resistance falan maşallah hiç aksiyon yok

Aksiyon bi oyun örnekmi istiyorsunuz beyler Aksiyon Derken böyle aksiyon demek istedim pehh...

Devil my cry serisi herzaman grafikleri düsük bi oyun aksiyonu bol olmuştur...sizlerin Gears of War xbox 360 güzel oyunu lafımız yok Devil my cry kadar aksiyon yok anlatabildimi kardeş

Galiba aksiyon diyince böyle anlaşıldı ben diyorum aksiyon 99999tane yaratık ile kapışcaksınız bide üstününe grafik istiyeceksiniz ozaman biraz bekliceksiniz ps3 de devil my cry'da okadar grafik yok aksiyon bol grafik az kapişşşşş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zeyth -- 9 Kasım 2006; 1:57:52 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.