Şimdi Ara

[PS3] FIFA 13 ÖDÜLLÜ UT LİGİ - 1.ELEME MAÇLARI KURALARI ÇEKİLDİ !!!!! (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.383
Cevap
5
Favori
23.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fifaz

quote:

Orijinalden alıntı: haki1234

quote:

Evet beyler guzel finalide yaparsiniz bu gidisle siz

Final cift mac dimi abi

Evet çift maç kardeşim

quote:

Orijinalden alıntı: CoderShack

quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

Yine yeni sampiyon cikmayacak demekki :)

başka turnuvada bu tekeli kıracaz kesin normalde oynarken rahat gol atıp zor gol yiyorum ama turnuva maçlarında tam tersi oluyor gerçekte futbolcuların idman ve maç performansları gibi heyecan yapıyorum heralde anlamadım gitti hakanla turnuva maçlarından sonra 2 maç daha attık 3-0 ve 4-1 kazandım ama turnuva maçında sürekli öne geçmeme rağmen arkasından basit gol yedim

Forumda hakan, mehmet ve tarık üstadla yaptığım maçlardan aldığım zevki ne sezondan ne turnuvadan alıyorum zaten ne zaman online görsem salça olurum maç atalım diye

Dün gece tam maça girerken maç teklifin geldi kardeşim yanlış anlama , benimde keyif aldığım ender playerlardansın , hakanı geçip finale kalmana kesin gözüyle bakıyordum ama olmamış , bizim klüpteki ikinci turnuvada şeytanın bacağını kırarsın artık

Yok hocam sorun değil senin yaptığın bütün turnuvalara beni kafadan yaz hocam bazen göremiyorum konuyu, kaçırıyorum turnuvaları

• quote:

Senin icin thiago silva chelini aldim mehmet defansa cehennemi cennete çevirecez :D

Aahahahha

Maçlarla ilgili tek tahminim iki maçta üst bitecektir, güzel bir final bizi bekliyor Ben bugün saat 7'den 8.30'a kadar online olmaya calısacagım, ardından da gece 12 gibi olabilirsem 1 saat daha online olurum, ve bugün bu işi bitirirz diye umuyorum =)

• quote:

Orijinalden alıntı: ruud_

quote:

Senin icin thiago silva chelini aldim mehmet defansa cehennemi cennete çevirecez :D

Aahahahha

Maçlarla ilgili tek tahminim iki maçta üst bitecektir, güzel bir final bizi bekliyor Ben bugün saat 7'den 8.30'a kadar online olmaya calısacagım, ardından da gece 12 gibi olabilirsem 1 saat daha online olurum, ve bugün bu işi bitirirz diye umuyorum =)

Gece 12 de gelirim bende mehmet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şampiyonlar Ligi Final Maçı'nın sonuçlarını merakla bekliyoruzz
  • Mehmet bugun 1-3 arasi musaitim gunduz ayarliyabilirsen yapalim maclari

• quote:

Mehmet bugun 1-3 arasi musaitim gunduz ayarliyabilirsen yapalim maclari

Muthişşş, 1.40 gibi online'ıM !!!!! Finaaaaalllll
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruud_

quote:

Mehmet bugun 1-3 arasi musaitim gunduz ayarliyabilirsen yapalim maclari

Muthişşş, 1.40 gibi online'ıM !!!!! Finaaaaalllll

tamam dostum oynarız o zaman bencede müthiş final
  • Psn baglanamiyorum mehmet deniyorum[

• Heyecan dorukta

Final Notlarımm;

*Ruud, saldırgan ve golü bulmak üzere her yolu denemeye hazır bir oyuncumuz,
    açık oynamayı seviyor, haki'de açık oynayanları avlamayı seviyor, agresif kanat oyununu ortaya koyarsa, ruud'un işi zor gibi

*Haki defansta çok çok iyi, ufacık dikkat dağılması maçı kaybetmesine neden olabilir, ruud 'yakalarsam mucuk' modunda oynayacağından, haki'ye kızlardan gelecek tek telefon, ruud'un ağlarla topu buluşturmasına neden olabilirr. aman dikkatt

• Daha çok isteyen ve maçları hakeden taraf şampiyon oldu !

hakan: 2 ruud_: 0

ruud_: 2 hakan: 3

Tekrar Tebrik Ederim hakan, çok keyifli maçlardı !!
  • haki1234 2-0ruud
    ruud 2-3haki1234
    çok şanssızdı kardeşim bizim rooney de bügün çok ballıydı ilk şampiyonluk geldi darısı başına bahtiyar abi
  • Hakan tebrikler , odul icin zafere pm aticaz , su pc duzelsin ilk sekizi ve ne odul alicagini yazicam herkesin

• quote:

haki1234 2-0ruud
    ruud 2-3haki1234
    çok şanssızdı kardeşim bizim rooney de bügün çok ballıydı ilk şampiyonluk geldi darısı başına bahtiyar abi

Tebrikler hakan kardeşimm

aynen CUP 2'ye çok iyi hazırlanıyorum, ortalıkta title bırakmadımm kardeşiiimm

CUP 2 benim demek için biraz erken ama dayanamıyorummm :D CUP 2 benim olacakkk

bu imzaya bilmem ne CUP birincisi yazacam bu sezon söz veriyorummm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muhibbi -- 22 Kasım 2012; 15:10:19 >

• quote:

Hakan tebrikler , odul icin zafere pm aticaz , su pc duzelsin ilk sekizi ve ne odul alicagini yazicam herkesin

Teşekkürler abim teşekkürler Bahtiyar abi
  • quote:

quote:

Hakan tebrikler , odul icin zafere pm aticaz , su pc duzelsin ilk sekizi ve ne odul alicagini yazicam herkesin

Teşekkürler abim teşekkürler Bahtiyar abi

Hakan tebrikler kardeşim
  • Tebrikler Hakanım
  • Evet beyler kupa sıralaması ve ödül dağılımı :

1 - haki1234 / psn: haki1234 ( 130k ödül )
    2 - ruud_ / psn: AlbayrakM ( 75k ödül )
    3 - CoderShack / psn: i34fox ( 40k ödül )
    4 - omsima / psn: djomer3 ( 30k ödül )
    5 - Fifaz / psn: tugra79 ( 15k ödül )
    6 - berknal / psn: berknal ( 10k ödül )
    7 - trotsky / psn: mertka93 ( 10k ödül )
    8 - Stream_Ouz / psn: Stream_Ouz ( 10k ödül )

Şeklindedir , herkes kazandığı ödül değerinde satışa çıkaracağı kart bilgilerini zaferya5 ' e pm atsın , hepinizin eline sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fifaz -- 22 Kasım 2012; 16:39:49 >
  • quote:

haki1234 2-0ruud
    ruud 2-3haki1234

Tebrikler Hakan. Darısı başımıza
  • Evet beyler , dereceye girenler ( ilk 8 ) Zafer pm lerinizi bekliyor ödüller için
  • Tesekkurler abilerim darisi basiniza :)

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.