Şimdi Ara

[PS3] FIFA 13 ÖDÜLLÜ UT LİGİ - 1.ELEME MAÇLARI KURALARI ÇEKİLDİ !!!!! (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.383
Cevap
5
Favori
23.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ruud_

omsima: 2 ruud_: 3

ruud_: 2 omsima: 0

FUT12'de bıraktığımız yerden, FUT13'de devam ediyoruz Keyifli maçlar oldu yine bir 5 2 1 2 taktiği, ancak bu sefer ilk maç erken gelen goller ile kabus görmeden turu atladık. Finaldeki rakibimin yolunu gözlüyorum artık

farkla haketmistin zaten en kotu oldugum macti coktum resmen :/

lutfen finali kazan

• quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

quote:

Orijinalden alıntı: haki1234

quote:

Evet Mehmet tebrik ederim ilk finalist oldun kardeşim , haki - i34fox maçları son finalisti belirleyecek , hakan zor maçlar seni bekliyor kardeşim gerçekten i34fox kardeşim taş gibi oynuyor , bugün bu maçıda hallederseniz hemen finale geçebilirsiniz arkadaşlar

abi bizim baglantılarda çakıştı ya önceden ttnet kullanıyordum smile 20 megabit geçtim, ugur abi ile çakıştı yapamadık eski modemi bulabilirsem takıcam tekrar yapmaya çalışacagız

Ok kardeşim , bugün halledebilirsen iyi olur , çok uzadı turnuva belkide bu gece biter , bende ödül dağılımını ayarlayıp topu zafere atarım ödüller için pm atarsınız ona , valla Uğur çok iyi bir oyuncu , işin zor gerçekten

Bulamazsam modemi o zaman ne olacak bilmiyorum :) abi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Evet Mehmet tebrik ederim ilk finalist oldun kardeşim , haki - i34fox maçları son finalisti belirleyecek , hakan zor maçlar seni bekliyor kardeşim gerçekten i34fox kardeşim taş gibi oynuyor , bugün bu maçıda hallederseniz hemen finale geçebilirsiniz arkadaşlar

abi bizim baglantılarda çakıştı ya önceden ttnet kullanıyordum smile 20 megabit geçtim, ugur abi ile çakıştı yapamadık eski modemi bulabilirsem takıcam tekrar yapmaya çalışacagız

Ok kardeşim , bugün halledebilirsen iyi olur , çok uzadı turnuva belkide bu gece biter , bende ödül dağılımını ayarlayıp topu zafere atarım ödüller için pm atarsınız ona , valla Uğur çok iyi bir oyuncu , işin zor gerçekten

Valla bir şekilde çözmeliyiz , olmadı uğurdada olabilir modem onada sormak lazım

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Valla bir şekilde çözmeliyiz , olmadı uğurdada olabilir modem onada sormak lazım

Şu çakışma olayı smile adsl den kaynaklanıyor olabilir hakanla kaç maç yaptıgımı hatırlamıyorum o kadar fazladır 1 defa çakışmadı smile adsl almış oynayamıyoruz aynı şekilde bir arkadaşım vardı onunlada hiç oynayamadık bugün smile adsl var diye onun yanına gittim ama hakan müsait değildi bende arkadaşın modemini aldım online olunca bu gece tekrar deneriz inşallah çakışma olmaz.

• Durum nedir beyler ?
  • quote:

Durum nedir beyler ?

Hakan dün müsait değildi yapamadık şimdi arkadaşın yanına geldim tekrar hakanı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoderShack

quote:

Durum nedir beyler ?

Hakan dün müsait değildi yapamadık şimdi arkadaşın yanına geldim tekrar hakanı bekliyorum

Uğur hakan dışardaymış aldığım bilgilere göre

Bu gece bitirirsiniz değil mi geldiğinde ?
  • quote:

quote:

quote:

Durum nedir beyler ?

Uğur hakan dışardaymış aldığım bilgilere göre

Bu gece bitirirsiniz değil mi geldiğinde ?

bugün görüştük hakanla akşam 12 gibi evde olurum dediği için geldim arkadaşa bakalım inşallah burada problem cıkmazda hallederiz mesaj attım simdi yoldaymıs

Bu gecede olmazsa bir yolunu bulalım mesela ikimizde mehmetle 1 maç yapalım galibiyet ve skor durumuna göre birimiz finale çıksın. mehmet yine kobay oluyor olmadı yazı tura. sen halledersin tarık hocam ne dersen benden yana okey

• Codershack 2-3haki1234
    Haki1234 3-3codershack
    Guzel maclardi:)

• Evet beyler guzel finalide yaparsiniz bu gidisle siz

• quote:

Evet beyler guzel finalide yaparsiniz bu gidisle siz

Final cift mac dimi abi

• Yine yeni sampiyon cikmayacak demekki :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Codershack 2-3haki1234
    Haki1234 3-3codershack
    Guzel maclardi:)

son saniyede kurtuldun elimden ama güzel maçlardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

Yine yeni sampiyon cikmayacak demekki :)

başka turnuvada bu tekeli kıracaz kesin normalde oynarken rahat gol atıp zor gol yiyorum ama turnuva maçlarında tam tersi oluyor gerçekte futbolcuların idman ve maç performansları gibi heyecan yapıyorum heralde anlamadım gitti hakanla turnuva maçlarından sonra 2 maç daha attık 3-0 ve 4-1 kazandım ama turnuva maçında sürekli öne geçmeme rağmen arkasından basit gol yedim

Forumda hakan, mehmet ve tarık üstadla yaptığım maçlardan aldığım zevki ne sezondan ne turnuvadan alıyorum zaten ne zaman online görsem salça olurum maç atalım diye

• quote:

quote:

Evet beyler guzel finalide yaparsiniz bu gidisle siz

Final cift mac dimi abi

Evet çift maç kardeşim

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

Yine yeni sampiyon cikmayacak demekki :)

başka turnuvada bu tekeli kıracaz kesin normalde oynarken rahat gol atıp zor gol yiyorum ama turnuva maçlarında tam tersi oluyor gerçekte futbolcuların idman ve maç performansları gibi heyecan yapıyorum heralde anlamadım gitti hakanla turnuva maçlarından sonra 2 maç daha attık 3-0 ve 4-1 kazandım ama turnuva maçında sürekli öne geçmeme rağmen arkasından basit gol yedim

Forumda hakan, mehmet ve tarık üstadla yaptığım maçlardan aldığım zevki ne sezondan ne turnuvadan alıyorum zaten ne zaman online görsem salça olurum maç atalım diye

Dün gece tam maça girerken maç teklifin geldi kardeşim yanlış anlama , benimde keyif aldığım ender playerlardansın , hakanı geçip finale kalmana kesin gözüyle bakıyordum ama olmamış , bizim klüpteki ikinci turnuvada şeytanın bacağını kırarsın artık

• Müthiş final için İstanbula gelen Ferguson Hakanın ögrencileri uçakdan iner inmez ,gözlerine inanamadı etrafında 500 kişilik bi kafile No way out no way out
    Ferguson Hakan yaptıgı basın toplasında gazetecilerin; Cehenneme hoş geldiniz sözleriyle karşılandınız cehennemden galip gelebilecek misiniz sorusuna
    Biraz terliyecez ama yapicak bişey yok Ruud çok güçlü ateşli zor maç olacak zor

Beni yenmek kolay mı Tarık abi
  • quote:

Müthiş final için İstanbula gelen Ferguson Hakanın ögrencileri uçakdan iner inmez ,gözlerine inanamadı etrafında 500 kişilik bi kafile No way out no way out
    Ferguson Hakan yaptıgı basın toplasında gazetecilerin; Cehenneme hoş geldiniz sözleriyle karşılandınız cehennemden galip gelebilecek misiniz sorusuna

Tabiiki kolay değil kardeşim , pro playersınız valla aranızdaki maçlarda şans faktörü önemli , Man utd 93 teki deja vu yu yaşadı geçen gece Welcome To Hell , Efsane..

• quote:

quote:

Müthiş final için İstanbula gelen Ferguson Hakanın ögrencileri uçakdan iner inmez ,gözlerine inanamadı etrafında 500 kişilik bi kafile No way out no way out

Tabiiki kolay değil kardeşim , pro playersınız valla aranızdaki maçlarda şans faktörü önemli , Man utd 93 teki deja vu yu yaşadı geçen gece Welcome To Hell , Efsane..

Abi Ashley young telefon şakasını izledin mi welcome to Hell diyip kapatıyor adam

• quote:

Abi Ashley young telefon şakasını izledin mi welcome to Hell diyip kapatıyor adam

5 - 6 kez izledim , helal olsun valla
  • Senin icin thiago silva chelini aldim mehmet defansa cehennemi cennete çevirecez :D

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.