Şimdi Ara

[PS3] FIFA 13 ÖDÜLLÜ UT LİGİ - 1.ELEME MAÇLARI KURALARI ÇEKİLDİ !!!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.383
Cevap
5
Favori
23.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bahtiyar küme düştüm ben Div 2 deyim , valla acımadılar
  • division 3 teyim ve sadece silver bir takımım var,katılsam çokmu madara olurum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: akonay

division 3 teyim ve sadece silver bir takımım var,katılsam çokmu madara olurum...

Maksat eğlenmek akonay kardeş, ne silverlar gördük messili ronaldolu kadroları alt eden

Ben de türk milli takım karmasıyla oynuyorum 3-4 tane silver var baya keyifli daha yenilmedim özellikle sağ bekte sarbiyi deneyin tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaferya5 -- 7 Ekim 2012; 13:48:13 >
  • Yaz aga benide The_OA
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaferya5

quote:

Orijinalden alıntı: akonay

division 3 teyim ve sadece silver bir takımım var,katılsam çokmu madara olurum...

Maksat eğlenmek akonay kardeş, ne silverlar gördük messili ronaldolu kadroları alt eden

Ben de türk milli takım karmasıyla oynuyorum 3-4 tane silver var baya keyifli daha yenilmedim özellikle sağ bekte sarbiyi deneyin tavsiye ederim

hocam seri a silver kadroyla oynuyorum,şimdi sarbi yi alsam chemistry 150 ye falan çıkar ayıp olur sonra.bide kulüpde 1 tane top var alimallah bide san siro nun dışından top toplamayla uğraşmayayım

yaz benide dostum maksat eğlenmek olsun...

psn: akonayTR

• girmek isterim : djomer3
  • Zafer kardeşim davet için teşekkür ederim Dostlarla turnuvada yer almak büyük keyif benim için. Daha ronaldo ve messiyi ekleyemesemde kadroma mütevazi bir kadroyla katılacağım turnuvaya. şimdiden herkese başarılar
    Bahtiyar seni bekliyor olacağım div 3 bize kafi gelir
  • Arkadaşlar bu arada türkiye milli takımı şiddetle öneririm hem ucuz hem keyifli

ST : Burak Yılmaz ve Colin Kazım

CAM: Arda

3'lü orta saha CM: Selçuk İnan - Emre - Nuri

Defans: Hakan Balta - Ömer Toprak - Semih - Sarbi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

Eski dostlarla kaldığımız yerden..

neymar ile yanlıyorum abi turnuvada hızlı defans yoksa üzerim ona göre Dostlar Abiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: haki1234

quote:

neymar ile yanlıyorum abi turnuvada hızlı defans yoksa üzerim ona göre Dostlar Abiler

Vay vay gözdağı vermeler iddaalı konuşmalar bak Neymar'ın kanadında benim defans Sarbi ile eşleşiyor, maç sonrası injury kartların hazır olsun

• abi psni unutmuşum yazmayı yazıorum hemen
    psn = CgrMdn
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: haki1234

quote:

Vay vay gözdağı vermeler iddaalı konuşmalar bak Neymar'ın kanadında benim defans Sarbi ile eşleşiyor, maç sonrası injury kartların hazır olsun

yapma bunu reis

• abi birde Giant_MT var geçen seneden hatırlarsın zaten, ben haber vericem oda katılır onuda yazarsan sevinirm
  • Yalnız sarbi'yi birebir yapmışlar bu kadar olur, 10 şut çektim kaleyi tutan yok henüz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Young_Caesar

abi birde Giant_MT var geçen seneden hatırlarsın zaten, ben haber vericem oda katılır onuda yazarsan sevinirm

Tamamdır zaten 20 kişi ile sınırlı kalmayacağız bu gidişle, katılım bayağı falza oldu, daha efsane kadrosuyla burcin arkadaşımız da katılsın onsuz da olmaz bu turnuva
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Young_Caesar

abi birde Giant_MT var geçen seneden hatırlarsın zaten, ben haber vericem oda katılır onuda yazarsan sevinirm

Tamamdır zaten 20 kişi ile sınırlı kalmayacağız bu gidişle, katılım bayağı falza oldu, daha efsane kadrosuyla burcin arkadaşımız da katılsın onsuz da olmaz bu turnuva

ilk turnvaya herkes bayadır bunu bekliodu abi ilaç gibi geldi =) 30 40 kişi falan bekliorum ben yarına kadar
  • Bende katılmak isterim

psn:Yeginer07
  • Kambersiz düğün ? Katılmak isterim, çok geç haberim oldu..
  • Kambersiz düğün? Katılmak isterim, benim de çok geç haberim oldu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkegs

Kambersiz düğün? Katılmak isterim, benim de çok geç haberim oldu..

Allah kahretsin seni, sen bana haber verdin zaten
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.