Şimdi Ara

[PS3] ♦ Fc Turk Power ♦ FİFA 2012 [Her Bölgeye Alım Var!] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.682
Cevap
1
Favori
27.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada klup üyelerine rica ediyorum durumunuz varsa lütfen birer kulaklık edinin.Maç içerisinde haberleşince çok daha iyi oyun çıkıyor ortaya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReoxTR

quote:

Orijinalden alıntı: AwesomeKing

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: javiflores

quote:

Orijinalden alıntı: LeThaLeRRor

http://www.eafootballworld.com/en_GB/clubs/491A0001/168478/members

form durumumuz yukarıda :))

27 maçta 11 galibiyetimiz var. Daha iyi olabiliriz beyler bizde o potansiyel var. Takım yeni oturuyo, yeni gelen arkadaşlarımızın uyum sürecini de atlatırsak galibiyet serilerine başlarız.

Bu akşam katılım tam olursa seri yapabiliriz

bence owerwall ları arttırsak daha iyi oluruz

valla alpercim adamım 89 bugün 2 saat pro kastım defans görevlerini yapmaya başladım 10 tane falan görev açtım ancak 90 olmuyor birtürlü.Pas,fizik ve şut görevlerinin hepsi tamamlandı bende.Mentalde sanırım 2 tane yapmadığım var onuda tam olarak ne istediğini anlamadım o yüzden.Takımın ortalaması 85 olursa çok iyi olur.Emin olun zor değil yapmak 3- 4 saatte 85 çok rahat olursunuz görevleri yaparak.Takımda 1-2 kişi var 80 altı olan sorun değil bizim için ancak +80 yaparlarsa onlarda daha çok zevk alıcaktır oynamaktan.

arda zaten lafım sana değil bizim takımdaki 85 altı oyunculara onlarda 85 yapsa takım çok iyi olur (bende 85 altıyım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E3F5BB23C -- 28 Ekim 2011; 21:16:06 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

27 maçta 11 galibiyetimiz var. Daha iyi olabiliriz beyler bizde o potansiyel var. Takım yeni oturuyo, yeni gelen arkadaşlarımızın uyum sürecini de atlatırsak galibiyet serilerine başlarız.

valla alpercim adamım 89 bugün 2 saat pro kastım defans görevlerini yapmaya başladım 10 tane falan görev açtım ancak 90 olmuyor birtürlü.Pas,fizik ve şut görevlerinin hepsi tamamlandı bende.Mentalde sanırım 2 tane yapmadığım var onuda tam olarak ne istediğini anlamadım o yüzden.Takımın ortalaması 85 olursa çok iyi olur.Emin olun zor değil yapmak 3- 4 saatte 85 çok rahat olursunuz görevleri yaparak.Takımda 1-2 kişi var 80 altı olan sorun değil bizim için ancak +80 yaparlarsa onlarda daha çok zevk alıcaktır oynamaktan.

arda zaten lafım sana değil bizim takımdaki 85 altı oyunculara onlarda 85 yapsa takım çok iyi olur (bende 85 altıyım)

Seni takımdan çıkarıyorum alper.Git 2.lig takımlarında oyna

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Seni takımdan çıkarıyorum alper.Git 2.lig takımlarında oyna

biz 1. ligte miyizki 2. ligtekilere ezik muamelesi yapıyosun arda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E3F5BB23C -- 28 Ekim 2011; 21:28:12 >

• skype, msn gibi bi program, indirip kur makinene bir dene. Kurması kullanması kolay bir program. Eğer diğer arkadaşlar için de uygun olursa bütün takım skype'da buluşuruz 10 numara olur.
  • ya beyler kulaklık almak maddi olarak sorun teşkil etmiyorda heran kullanamayabilirim. gec saatlerde oynuyoruz. neyse değerlendiriyorum
  • quote:

skype, msn gibi bi program, indirip kur makinene bir dene. Kurması kullanması kolay bir program. Eğer diğer arkadaşlar için de uygun olursa bütün takım skype'da buluşuruz 10 numara olur.

Bedava mı?
  • quote:

quote:

skype, msn gibi bi program, indirip kur makinene bir dene. Kurması kullanması kolay bir program. Eğer diğer arkadaşlar için de uygun olursa bütün takım skype'da buluşuruz 10 numara olur.

Bedava mı?

kesinlikle
  • quote:

ya beyler kulaklık almak maddi olarak sorun teşkil etmiyorda heran kullanamayabilirim. gec saatlerde oynuyoruz. neyse değerlendiriyorum

Hocam konuşmasanda olur en azından bizim konuşmaları dinlersin oyun esnasında bazen taktiksel değişiklik yapabiliyoruz.Top çevirelim işte kanatlara oynayalım vs diye.
  • quote:

quote:

ya beyler kulaklık almak maddi olarak sorun teşkil etmiyorda heran kullanamayabilirim. gec saatlerde oynuyoruz. neyse değerlendiriyorum

Hocam konuşmasanda olur en azından bizim konuşmaları dinlersin oyun esnasında bazen taktiksel değişiklik yapabiliyoruz.Top çevirelim işte kanatlara oynayalım vs diye.

tmm ben skype indiriyorum beyler siz de indirin konuşuruz bu arada şimdi giriyimmi

• 10.30da kluptyim.Başlayın siz
  • Beyler skype üyeliği aldım adım psnmle aynı
  • Saati 10:30 olarak belirleyelim. Klup binasında görüşmek üzere.
  • quote:

Beyler skype üyeliği aldım adım psnmle aynı

skype ile psn birlikte çalışmaz alper, herkesin skype'da olması lazım. şimdilik kimseden ses çıkmadı, o yüzden skype'ı askıya aldık. klup binasında tartışırız bu konuyu.
  • quote:

quote:

Beyler skype üyeliği aldım adım psnmle aynı

skype ile psn birlikte çalışmaz alper, herkesin skype'da olması lazım. şimdilik kimseden ses çıkmadı, o yüzden skype'ı askıya aldık. klup binasında tartışırız bu konuyu.

ayrı olduğunu biliyorum sadece kullanıcı adım skype ta psn dekiyle ay nı AwesomeAlper6
  • Ben anlatamıyorum sanırım.Klup saatinde klupte olun lütfen!Gelemeyeceksenizde buraya yazın bilelim diyorum neden anlamamakta ısrar ediyorsunuz arkadaşlar.
  • Bugünde iyiydik arkadaşlar herkeze tebrikler.Formalarımızıda Türkiye olarak değiştirdik hayırlı olsun
  • quote:

Bugünde iyiydik arkadaşlar herkeze tebrikler.Formalarımızıda Türkiye olarak değiştirdik hayırlı olsun

türkçe tezahurat ile daha bir zevkli oldu sanki
  • Arkadaşlar bugün saat 21 de klupte olalım.
  • bugün biraz gec katılıcam aranıza
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.