Şimdi Ara

PS3 FAT 60 GB CFW+Dualshock+Sixaxis+4 Oyun+Kol Şarj Seti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhabalar,

En az 1 yıldır dokunmadığım Fat kasa 60 GB Playstation 3'ümü satıyorum. Ürün PAL versiyon. İçinde 4.46 CFW yüklü. Ürünün ilk ve tek sahibiyim. Yanında 4 oyun, 1 dualshock, 1 sixaxis ve kollar için şarj ünitesini de vereceğim. Tüm kabloları orijinal ve çok iyi durumda. Hem konsol, hem de aksesuarlar tamamen sorunsuz. Kullanılmadığı için satıyorum. Kadıköy içi elden teslim edebilirim ya da kargoyla gönderebilirim. Fiyat her şey dahil 500 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrcn[KAL] -- 3 Ekim 2017; 12:14:39 >

• pardon 1000tl mş gördüm

1000 tl xbox one + ps3 alınır 1000 tl ps4 slim alınır 1000 tl wii u arti psp alınır

evet sayirciler 1000 tl ile arkaaş fat ps3 satacakmiş pop corn ile izliyorum

• Merhaba kutulu oyunlari istemiyorum. Diger hepsi icin 300 lira verebilirim. Lütfen donus yapiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2005den beri kullandığım PS4e ihtiyacım kalmadı. Takas yapabilirmiyiz ?
  • 250 verebilirim uygunsa donus yapiniz

• 200TL verebilirim uygunsa
  • Fiyat güncellendi
  • 60gb fat kasa o fiyat etmez hocam. Siz en iyisi ayırın bir köşeye birkaç yıla koleksiyonerlerin ilgisini çekebilir bu fiyattan satarsınız belki
  • 400 e 80 lik fat kasa + 2 adet dualshock 3 aldım.
  • 450 ye cfw 500 GB Slim verdim 1 hafta oluyor.300 küsüre de süperslim verdim 320gb.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasimcan887 -- 21 Kasım 2018; 13:9:57 >
  • 475 TL' ye Slim aldım 320 GB Multiman 2 Kol Orjinal 2 Move ve Kamera.1 ay oldu daha. Hayırlı satışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İbnulCevzi -- 5 Aralık 2018; 16:4:7 >
  • 220 tl veriririm kadiköydeyim
  • Ps3 ün en iyi efsanevi kasasıdır. Sadece bu modelde ps2 oyunları oynanır. İlanınız da belirtin hocam :)
    Hayırlı satışlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.