Şimdi Ara

Ps3 En iyi Yarış Oyunu ? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
1
Favori
33.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xcaylakx

quote:

Orijinalden alıntı: Super Egecan

quote:

Midnight Club:Los Angeles oyununu dün gece bitirdim oyunu bitirince garaj senin oluyo herşey bedava

evet bende onu alıcamda hiç bir yerde bulamadım sen nerden ve ne zamn aldın ?

kadıköyde bi yerden yüklettirdi babam ismini hatırlıyosa sorarım babama

hddye yüklettir di dimi ? ben öyle istemiyorum cd sini arıyorum :D

• en baba yaris oyunu GRID dir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gogomogo

en baba yaris oyunu GRID dir.

/>
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gOkO

gt5 için ps3 aldım ben :)

ciddi misin god of war ve uncharted için alanı duydumda ilk defa gt için duydum :D

Yanlışınız var

Bir insan futbol oyunu ve araba simülatörü için playstation alabilir. Ülkemizde sadece PES oynamak için playstation alan insanlar var. Aynı şekilde kişinin ilgi alanı sadece arabalarsa bir araba simülatörü alabilir. Bunda en iyi seçnekte Gran Turismo dur.

Ama sadece Uncharted veya sadece GOW için playstation alan olmaz. Sadece onlar için aldığını sanır ama o oyunu bitirince başka oyunlarıda oynar. Fakat bir PES manyağı playstationla sadece PES oynayarak vakit geçirebilir aynı zaman da yarış hastası bir insan sadece Gran Turismo oynayarak vakit geçirebilir.

Aynı şekilde bir çok pilot yarışlara ön hazırlık olarak Gran Turismo ve bir4 çok araba simülatörün de antrenman yapıyor. Aslında bu kişi oyun namına bir şey bilmiyor ama işi gereği playstation kullanıyor.

Yine aynı şekilde bir çok kişi oyun namına en ufak bir şey bilmeyip sadece playstation da PES oynamasını iyi biliyor. Benim bu şekilde bir çok arkadaşım var. Hatta playstation' ı sadece PES i çalıştıran bir makine olarak bilen arkadaşlarım var.

Bir örnek daha verecek olursak; boks ile ilgilenen bir arkadaşım var ve hemen hemen her gece Fight Night da antrenman yapıyor. Ama başka oyun bilmez playstation alma sebebi işi icabı

Yani demek istediğim spor oyunları her zaman bir konsol alma sebebidir ama bir FPS, TPS, vs. başlı başına bir konsol alma sebebi değildir. Aslında kişi başlı başına bu oyun için aldım zanneder ama o oyunu bitirince başka oyunları da oynamaya devam eder.

Kaç kişi gördünüz sadece uc, mgs, gow, kz dan herhangi birini bitirip sonra oyun konsolunu rafa kaldıran ama ben sadece GT veya sadece PES veya sadece Fight Night oynayan ve oyun konsolunu bu şekilde kullanan başka hiç bir oyun takmayan ve oyundan da anlamayan bir çok kişi gördüm.

Dediğim gibi bir kişi sadece bir tane FPS veya TPS oyun oynayarak oyun konsolunda vakit geçiremez. Ama bir kişi bir spor oyunu veya bir yarış oyunu ile konsolunda yıllarca vakit geçirebilir çünkü bu o kişinin ya hobisidir ya işidir. Ama bir FPS veya TPS tek başına hobi olamaz illaki yanında başka bir oyunda oynanır.

Özetleyecek olursak; bir oyun için başlı başına playstation alma sebebi kavramı çok yanlış değerlendiriliyor. Başlı başına bunun için aldım demek sadece o oyunu oynayıp işiniz bitince makineyi rafa kaldırdım demek ama ne bir GOW ne bir UC nede bir MGS için bu böyle değil. O makineyi o oyunu oynamak için almışsınızdır ama o oyunu bitirince illaki başka oyunlarıda oynamaya devam edersiniz ve böylece başlı başına bu oyun için aldım kavramını anlamsız kılarsınız.

Fakat bir Gran Turismıo bir PES veya bir Fight Night türevi oyun alan bir kişi o oyun için playstation almıştır ve işi bitince de makineyi rafa kaldırabilir. İşte bu kişi için bu oyun başlı başına bu makineyi alma sebebi denebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 29 Temmuz 2012; 19:39:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

quote:

quote:

ciddi misin god of war ve uncharted için alanı duydumda ilk defa gt için duydum :D

Yanlışınız var

Bir insan futbol oyunu ve araba simülatörü için playstation alabilir. Ülkemizde sadece PES oynamak için playstation alan insanlar var. Aynı şekilde kişinin ilgi alanı sadece arabalarsa bir araba simülatörü alabilir. Bunda en iyi seçnekte Gran Turismo dur.

Ama sadece Uncharted veya sadece GOW için playstation alan olmaz. Sadece onlar için aldığını sanır ama o oyunu bitirince başka oyunlarıda oynar. Fakat bir PES manyağı playstationla sadece PES oynayarak vakit geçirebilir aynı zaman da yarış hastası bir insan sadece Gran Turismo oynayarak vakit geçirebilir.

Aynı şekilde bir çok pilot yarışlara ön hazırlık olarak Gran Turismo ve bir4 çok araba simülatörün de antrenman yapıyor. Aslında bu kişi oyun namına bir şey bilmiyor ama işi gereği playstation kullanıyor.

Yine aynı şekilde bir çok kişi oyun namına en ufak bir şey bilmeyip sadece playstation da PES oynamasını iyi biliyor. Benim bu şekilde bir çok arkadaşım var. Hatta playstation' ı sadece PES i çalıştıran bir makine olarak bilen arkadaşlarım var.

Bir örnek daha verecek olursak; boks ile ilgilenen bir arkadaşım var ve hemen hemen her gece Fight Night da antrenman yapıyor. Ama başka oyun bilmez playstation alma sebebi işi icabı

Yani demek istediğim spor oyunları her zaman bir konsol alma sebebidir ama bir FPS, TPS, vs. başlı başına bir konsol alma sebebi değildir. Aslında kişi başlı başına bu oyun için aldım zanneder ama o oyunu bitirince başka oyunları da oynamaya devam eder.

Kaç kişi gördünüz sadece uc, mgs, gow, kz dan herhangi birini bitirip sonra oyun konsolunu rafa kaldıran ama ben sadece GT veya sadece PES veya sadece Fight Night oynayan ve oyun konsolunu bu şekilde kullanan başka hiç bir oyun takmayan ve oyundan da anlamayan bir çok kişi gördüm.

Dediğim gibi bir kişi sadece bir tane FPS veya TPS oyun oynayarak oyun konsolunda vakit geçiremez. Ama bir kişi bir spor oyunu veya bir yarış oyunu ile konsolunda yıllarca vakit geçirebilir çünkü bu o kişinin ya hobisidir ya işidir. Ama bir FPS veya TPS tek başına hobi olamaz illaki yanında başka bir oyunda oynanır.

Özetleyecek olursak; bir oyun için başlı başına playstation alma sebebi kavramı çok yanlış değerlendiriliyor. Başlı başına bunun için aldım demek sadece o oyunu oynayıp işiniz bitince makineyi rafa kaldırdım demek ama ne bir GOW ne bir UC nede bir MGS için bu böyle değil. O makineyi o oyunu oynamak için almışsınızdır ama o oyunu bitirince illaki başka oyunlarıda oynamaya devam edersiniz ve böylece başlı başına bu oyun için aldım kavramını anlamsız kılarsınız.

Fakat bir Gran Turismıo bir PES veya bir Fight Night türevi oyun alan bir kişi o oyun için playstation almıştır ve işi bitince de makineyi rafa kaldırabilir. İşte bu kişi için bu oyun başlı başına bu makineyi alma sebebi denebilir.

tmm da o kadarını da ben biliyorum çünkü bende pes için ps3 aldım ama daha sonra başka oyunlar aldım yakın zamanda uncharted 3 ve infamous 2 de alıcağım :D

• göremedm ama BURNOUT PARADİSE cennette cinnet geçirirsin aldım oyun benim için best race
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

quote:

quote:

Yanlışınız var

tmm da o kadarını da ben biliyorum çünkü bende pes için ps3 aldım ama daha sonra başka oyunlar aldım yakın zamanda uncharted 3 ve infamous 2 de alıcağım :D

bana kalsa sırf Midnight Club 3 Dub Edition için ps2 alırım az denemedim ama almıyorlar işte

• quote:

valla sizin gibi spotçulardan almıyorum ben younu gidiyoprum orjinal sony centardan alıyorum o yüzden biraz pahalı oluyor bir oyun aldımmı bir ay onamak isitoyrum

Super Egecan

• direksiyon almadan GT5 oynamayın. boşa zaman harcamış olursunuz...

hem zevki olmaz hem kazanamazsınız...
  • Açıkca söylemek gerekirse bende ilk alırken çoğu kişi sizin dediğiniz gibi diyordu ben direksyon almadım ve gayet mutluyum yarış kaybetme flnda yok tüm serileri oynadım birer yarış hatta online'da da hiç sıkıntı çekmiyorum çvrim içii yarışlarda süreli yarışlara girip altın madalyayı alıyorum hatta çoğu kişi yapamazsın der ama drift'i de kolay yapıyorum.Ayrıca oyunun başından sabah akşam kalkmayan biride değilim haftada maks.5 saat oynuyorum ve direksyon almayacaklarında sıkıntı çekmeyeceğini sanıyorum.
    Ayrıca konu açılalı neredeyse 1 ay geçmiş daha karar verememeniz garip!Ayrıca oyunu koleksyonumda bulunsun diye alacam demişsiniz bu beni dahada şaşırttı
  • dostum ozmn helal olsun diyorum... iyi oyuncuymussun...
  • GT5

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Juiced 2 Hot Import Nights güzel oyundur
  • quote:

Juiced 2 Hot Import Nights güzel oyundur

/>
  • GT5 tabii ki.

Most Wanted gelince bu ünvanı eline alacak benim için, Most Wanted'dan aldığım keyfi hiçbir yarış oyunundan almadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patsocu

GT5 tabii ki.

Most Wanted gelince bu ünvanı eline alacak benim için, Most Wanted'dan aldığım keyfi hiçbir yarış oyunundan almadım.

nfs most wanted ps3 te yok mu ?
  • quote:

quote:

GT5 tabii ki.

Most Wanted 2'den bahsettim. Ayrıca PS3'te yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuzey Kafkasya -- 5 Ağustos 2012; 17:08:26 >
  • quote:

quote:

quote:

GT5 tabii ki.

Most Wanted 2'den bahsettim.

tmm
  • quote:

quote:

GT5 tabii ki.

Arkadaş yeni çıkacak most wanted dan bahsediyor...
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.