Şimdi Ara

PS3'e kardeşlikle BF4 almak ve sonrasında oyunu PS4 sürümüne yükseltmek hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 46 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • hdforumlar (1 mesaj) Kasvagor (1 mesaj) Polemik (1 mesaj) Betfair (1 mesaj) U_şen (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> FPS >> PS3'e kardeşlikle BF4 almak ve sonrasında oyunu PS4 sürümüne yükseltmek hakkında
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    6882 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bir arkadaşımla BF4 için kardeşlik yapmayı düşünüyoruz, 75 TL'lik fiyat bize makul geldi.

En geç yaz sonu ikimiz de PS4'e geçiş yapacağız. Şu anda kardeşlikle BF4 alsak ve ardından PS4'e geçiş yapsak, ikimiz de BF4'ü PS4 sürümüne yükseltebilir miyiz?

Teşekkürler.

|
    |
  • Yüzbaşı
    636 Mesaj
    Yalnız Mart ayında felan yükseltmeler bitecek diyorlardı yanlış bilmiyorsam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    11522 Mesaj
    Mart ayında tamamen yükseltme bitecek, aynı zaman da yükseltme yaptıktan sonra paylaşacağınız hesabı ana hesap yaparak paylaşabilirsin.
    |
    |
  • Yarbay
    3717 Mesaj
    Ps4 te kardeşlik nasıl çalışıyor? iki kişide plus olması gerekiyor multi oynaması için ee aynı plus hesap iki makinada aynı anda çalışmıyorki
    |
    |
  • Çavuş
    98 Mesaj
    bu 75lik paketi aldım ben. battlefield 4 - premium yazıyor değil mi? yani oyunla birlikte premium da gelmesi lazım ben premium yapamadım nasıl yapabilirim
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
konkasör
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,148
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.