Şimdi Ara

[ PS3 ] - DH - FiFA 15 TURNUVASI -[KADRO ALIMLARI BAŞLADI SON 1 KİŞİ ] [ ŞAMPİYON CHELSEA ] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
4
Favori
2.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Juventus 3-1 Valencia

Güzel maclardi tebrik ederim arkadaşı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • juventus 1-4 liverpool
    liverpool 1-2 juventus

skrtel kırmızı yedi 35 de :( bir sonraki maçta kilit adamım yok. yine eğlenceli maçlardı. beklediğim kadar hüsrana uğramadım 7 yerim diuordum :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grubumdaki arkadaşlarım kazanmak için herşeyin takım gücünde olmadıgını ve bileğininde iyi olması gerektiğini kanıtladılar. Gerçekten zorlu rakiplerdi. İki arkadaşımda harika ötesi oynuyor. İkisininde ellerine sağlık.

Bu arada Borussia Dortmund'u seçen arkadaştan haber alınamıyor. Arkadaşlık isteği gönderdim ama geri dönüş gelmedi.

• Aynı şekil porto'dan da ses seda yok...yedek adam varsa oynasın bence.
  • Agustosta bir turnuva daha olsun yaa

• Dortmund yerine girebilirim

• üstad, psn kayıt mesajı haricinde mesajı olmayan,maçlarda da aktif olmayan arkadaşlardan birini bu akşam çıkarıp,yerine yeni arkadaşı alabilirsin. yeni arkadaş 27 sine kadar sıkışmasın derim.
  • Sevgili arkadaşlar isteğiniz üzere hiç mesaj atmayan ve maç yapmamış katılımcılara pm atılmıştır. 25/07/2015 23:30 ' a kadar süre tanınmıştır. Bu süre zarfında geri dönüş yapmazlar ise turnuvadan çıkarılacaktır.

@KoBe_24 geri dönüş olmadığı takdirde turnuvaya katılabilirsiniz.

Turnuvaya sonradan katıldığınız için isteğiniz üzere Dortmund takımı ile turnuvaya katılabilirsiniz.
  • Yarın öğleden sonra müsaitim arkadaşlar. Öğleden sonra olmazsa 9-11 arası gece. 12 de olabilir
  • Yapalım hocam ben arsenal

• Napoli ve inter le maclarim var arkadaslar whatsapptan veya burdan donus saglarlarsa sevinirim psn s1t3hhh takim PSG

• Bazı nedenlerden dolayı turnuvadan ayrılmak istiyorum hocam. Herkese başarılar dilerim.

• Arsenal ve man.city grup maclarimizi yapalimmi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi akşamlar arkadaşlar,

İsteğiniz üzere konuya yazmayan ve maçları yapmayan arkadaşlar pm den mesaj attım. Geri dönüş olmadığı için turnuvadan çıkarıldılar.

@KoBe_24 arkadaşın isteği üzerede turnuvaya katılmıştır. Sonradan katıldığı için DORTMUND takımı ile maçlarını yapabilir.
  • son 2 gün hiç maç skoru girilmemiş ... mesaj atmayanları anladık ta; diğer arkadaşlar neden durdu anlamıyorum.

puan tablosu yayınlanırsa kimin ne maç yaptığı daha rahat görünür
  • Yarın öğlen gibi online yim

• A GRUBU

Not: Hata varsa bildiriniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdasfeg -- 26 Temmuz 2015; 2:20:43 >

• B GRUBU

• C GRUBU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdasfeg -- 26 Temmuz 2015; 2:33:50 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.