Şimdi Ara

PS3 CAFE AÇMAK İSTİYORUM.YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM... (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
4.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadasim 7 tane PS3 olacak diyorsun,10-12 tane oyun al...5-6 tane PES 10,4-5 tane FIFA 10 (konsolda cok cok iyi,musterin olacak), 1-2 tane de savas.strateji,dovus v.s gibi oyun alirsin... Isteyen istedigini oynar,fazla da alabilirsin sonucta,bi de birkac yedek kol al ,ogrenci vs bozulur hem de toptan daha ucuz gelir..Basarilar..
  • göztepe üçkuyular tarafında olursa bende arkadaşlarla gelirim
  • Yaş sınırı 12
    Dükkanın tavan yüksekliği 3.5 metre olmak zorunda.
    Ruhsat almak için zabıtaya gideceksin. Dilekceni vereceksin. Onlar gelip inceleme yapacak. Daha sonra itfaiye gelip inceleme yapacak. Daha sonra emniyet kontrol edecek ve ruhsatı alacaksın.
    Sanırım esnaf ve sanatkarlar odası'nada üye olman gerekiyor dükkan açabilmek için.

Sen şimdi zabıta müdürlüğüne git konuş onlar sana neler yapman gerektiğini söylerler

Not:http://forum.donanimhaber.com/m_35205218/mpage_1/f_/key_//tm.htm#35205218 fateeh'e selamımı söyle ayarlasın sana bişeyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi igneli -- 14 Mart 2010; 12:57:04 >
  • ha birde liseyi bitirmezsen adam demezler

ilk önce lise
  • tamam ben zaten raporluyum yıl sonu bütün derslerden bütünlemelere gircem geçersem diplomamı alıcam artık yapcak bişey yok bu sene ehliyetimi almayı düşünüyorum çünkü seneye lise diploması istemeye başlıycaklar

benim anlamak istediğim
    bizim dükkanın tavan yüksekliği 2.4 metre olmaz mı şimdi yani ? tavan yüksekliğiyle ne alakası var bunun
    benim korktuğum şey joystick ler kablosuz ve bozulursa yenisni almak pahalıya mal olur diye düşünüyorum..
  • Daha mental anlamda toysun,en azından bu anlamda piş ve daha sonra bu işe atıl,en azından evde bu makinalarla 3-5 ay takıl öğren birşeyler.

Bizim millet aç gözlü,senin gibi hemen atlıyorlar bu işe,ama bu işi işletenlerin %80 'i senin gibi altyapısız ve hemen nasıl para kazanırım düşüncesinde Sadece %20'si bu işi bilinçli olarak yapıyor ve uzun soluklu oluyor.

Bence dürümcü vb... fast food tarzı bir yer açsanız çok daha güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faho -- 16 Mart 2010; 11:03:03 >
  • dürümcü çok var iş yapıyorlar babamda eskiden onu düşünüyordu ama playstation3 açarsak daha göze batar ve mekanda tek biz oluruz..neyse liseyi bitirdikten sonra bakıcam herşeyi zaten az kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Owl City.

quote:

Orijinalden alıntı: dranov

quote:

Orijinalden alıntı: Owl City.

Bence Okulun Oralara açma. Mahvederler PS3 ve LCDleri.

Orası konu dışı mı yoksa müşteriler bebek mi?Neden mahvetsinler,sadece kumandayla işleri olacak

Hocam Bazı Tipler Oluyor. Kuzenimin İnternet Kafesinde 3 tane monitörü çizmişler.

Ne istemişler ki monitörden acaba?
  • ps 3 dükkanı için en az 100 m2 olması lazım böyle bi şartları var. kamu kuruluşuna yakınlıgı 200 m den fazla olması lazım
    bu şartlar her içkisiz eglence merkezi için geçerli diye biliyorum
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.